Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Najner napisał:

No to cieszę się, że przypadkiem wtrącając swoje trzy grosze Ci pomogłem ;) Ciekawe jak by to zadziałało na Twoim A105.

Tak dla ciekawości sprawdziłem czy to ma wpływ na BT. MA! uszczupliłem troszku basu w Creativach TWS - jest moc możliwości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Palpatine napisał:

@Loke13 skoro już masz/miałeś oba N6II...który lepszy pod Andro? A01 czy E01?

Z Twojego opisu wynika raczej definitywnie, że E01 mimo, że to Sabre. 9038Pro to kostka stacjonarna?

Chociaż to nie ma większego znaczenia, Cobalt też jest na 9038. 

Dzięki uprzejmości @chico99 miałem Andromedy u siebie jakiś czas, ale miałem wtedy do dyspozycji tylko A01. Mi mega odpowiadało to połączenie- było ciepło, syto i przyjemnie,a jednocześnie bardzo szczegółowo . Z e01 nie miałem okazji sprawdzić, ale powinno być jeszcze lepiej

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79581]euter[/mention] brzmieniowo to dwa różne dapy. E01 to dwie podobne ,ale wyraźnie różniące się od siebie sygnatury. W klasie A ,dźwięk jest bardziej relaksujący i gładki. Bas dłużej wybrzmiewa , wokale są bliższe i wszystko jest "namacalne". W trybie AB gra bardziej energetycznie ,bas ma mocniejsze uderzenie , średnica jest trochę odchudzona, ale dalej nie jest chudo,  góra jest bardziej rozciągnięte i zaakcentowana. Scena również w trybie AB jest wyraźnie szersza,  wręcz bezkresna. A01 jest gdzieś pomiędzy. Ma masę i gęstość basu i srednich klasy A(E01) ,ale z energią i uderzeniem z AB. Scena w A01 jest też wyraźnie wezsza  w porównaniu do E01. E01 wydaje się czystsza, bardziej szczegółowa,  z lepszym oddaniem planow, ale ma mniej mocy od A01 i tylko wyjście nie zbalansowane. Mi nie brakuje mocy w Nemesis ,które też lubią prąd,ale do dużych wymagających nausznikow może być za słabo. 

Jeśli chodzi o szumy to andromedy z A01 w nie gain słuchałem w skali 35-40/100( lubię słuchać głośno ). Phantomy nie szumią ani z A01 ,ani z E01. 

 

 

Edit: zapomnialem dodać, że sporo różni się czas pracy na baterii. Z a01 udało mi się wyciągnąć +/-14h grania w trybie mieszanym, a z E01 te 10h to Max w klasie AB i 8h w klasie A. Z ciekawostek cayin już przygotowuje zbalansowana E02 z wyjściem 4.4mm i czasem grania 9 i 22h, więc można założyć, że znów pojawia się w układy dyskretne i 2 różne klasy wzmacniacza.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Palpatine napisał:

CIACH

Chociaż to nie ma większego znaczenia, Cobalt też jest na 9038. 

IMVHO Cobalt jest na 9038Q2M, na tym samym co stacjonarne nowe bursony - PRO to level wyżej...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, pankracy_waw napisał:

To i ja się dopisze z Cayinem n6II oraz A8k.
Użytkuje już od jakiegoś czasu i jestem bardzo happy. Mobilnie to dla mnie na ten moment end gamę. E01 (A)to dla mnie granie zbliżone do ukochanego zx2 tylko lepiej.
A8k niby bez efektu wow ale całościowo zjawiskowe. Ten detail i szybkość .... a przy okazji tak lekko bez wysiłku. deac18645640afe5e7a828b7e9fee8f5.jpg

Ciekawe jak A8000 wypadają względem Luny. Obie strasznie kuszą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Najner napisał:

Co prawda wolę Ten Minutes Eternity, ale Deep też uwielbiam ;)

Ja lubię Flight420. I Deep też.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiałem gdzieś kabel z 4.4 do hd600 i nie mogę go znaleźć

 

Ale z tego co słyszę było by lepiej ale na ile bez sprawdzenia nie powiem.

 

 

Masz odpowiedź w temacie klubu.

 

- Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności