Jump to content
Oferta specjalna MP3Store.pl - Słuchawki dokanałowe i akcesoria KINERA, QUEEN OF AUDIO i CELEST nawet do 25% taniej! ×

iBasso DX180

Recommended Posts

9 godzin temu, ZebLong napisał(a):

A możesz napisać więcej w tym temacie? Tak tylko pytam, gdyż: jakoś nie słyszałem by użytkownicy topowego DX320 skarżyli się na takie rozwiązanie. Mój dawny DX160 też miał wystające pokrętło głośności i chyba mnie nie lubił bo niczego mi nie wywróżył poza sprawnym działaniem rzecz jasna. 

Jeśli widzisz dap od iBasso pierwszy raz w życiu to pewnie może to być dziwne (podobnie jak płytka dotykowa w FiiO np M23). 

Panowie, cieszą mnie/nas wasze wpisy ale jojczycie "od rana" jak jakaś panna "niedoj...ana". Aż mi się głupi rym ułożył. Szkoda, bo wolałbym haiku. Nie, chociaż mam:

"Chłopaki marudzą od rana, niczego to nie wnosi do dyskusji".

To dla Was  - kochane marudy👽

Jeżeli jakość tego pokrętła będzie taka jak złącza USB-C w moim iBasso DC06Pro, które poszło na gwarancję to mogę mieć obawy. Najlepsze jest w tym to, że ani W Shanling UA4 ani Fiio KA17 nic ze złączem USB-C się nie dzieje mimo wielokrotnego podpinania i przepinania między źródłami. W iBasso chyba padło od samego patrzenia :)

5 godzin temu, wfmsiekierka napisał(a):

Miałem dx160.
Po prostu to kółko nie wygląda dobrze jak w DAPach od A&K a wręcz przeciwnie, jakoś tanio, nie najwyższej jakości.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście, regulator głośności w DX160 wyglądał słabo. Ten z DX180 wygląda bliżej tego z 320 lub z nowszego 260.

Edited by ZebLong

Godzinę temu, ZebLong napisał(a):

Rzeczywiście, regulator głośności w DX160 wyglądał słabo.

Po wsadzeniu DAPa w silikonowe etui obsługa pokrętła była prawie niemożliwa dlatego okleiłem szkło z dwóch stron i używałem bez etui. Tutaj zdaje się odrobili lekcję i wysunęli go bardziej na zewnątrz.