Skocz do zawartości

Firmware V3.51b Do D2


Gość Yenox

Rekomendowane odpowiedzi

We have a new v3.51b fw:

 

From our google friends who are excellent korean translators:

 

- The specialty engineering calculator functional addition whose numerical formula editing is possible

- [phul] From 1 time in order to be started a mode fringe land hour track number sourly, amendment

- The portable type disk driver the actual condition amendment which is mistaken

- The file remaking hour household duties American indication actual condition amendment which is by the body exterior memory

- 24 hour my timely indication option addition

- The timely 120 minute addition which sleeps

- XSync 2.0 American operation actual condition amendments

- Reel [lu] [theyn] DRM functional additions (MP3 and AVI files)

 

Is that 24 hour clock i see?? emm.

 

download link: http://download.cowon.com/data/C08/D2_3.51b.zip

 

 

d2flashwq8.jpg

->http://iaudiophile.net/forums/showthread.php?t=16295

Może ktoś testował/testuje? Ja poczekam na wersję europejską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He... mogli flasha dopracować, a nie kalkulatory dodać, ale mimo wszystko dalej jest to najbardziej rozwijany odtwarzacz na świecie :)

 

W sumie zaraz Cowon zacznie rozwijać już kolejną wersję D2. Łącznie będą powstawać równolegle aż cztery firmwery D2 z DMB, D2 bez DMB, D2 dla UE, D2 z DAB. To może być powodem dla którego prace nad europejską wersją Q5 czy jaką kolwiek wersją A3 się opóźniają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz chyba tradycja, ze FW dla D2 wychodza czesto ale maja sporo bledow i niedopracowan. Ale ten kalkulator to swietna opcja. Zwlaszcza ten naukowy.

 

Maly offtopic. Pisalem do cowona dwa razy z dokladnym opisem bledu, ktory znalazlem w 2.50 i otrzymywalem odpowiedz, ze u nich jest ok. Zmusilem sie nawet do zalecanego przez nich sformatowania D2 i wgrania FW ponownie. Jeden z nich dotyczy DPL. Jak narazie dzieje sie to przy wma nagranych z radia. Powiedzmy, ze w katalogu D2/RECORD/FM mam pliki

 

fmrc001.wma

fmrc002.wma

fmrc003.wma

 

Powiedzmy, ze DPL wyglada tak:

 

fmrc001.wma

britnej.mp3

wisniewski.mp3

 

Przesluchalem juz pierszy z plikow na playliscie wiec usuwam go. Ale nie z playlisty ale od razu z katalogu. Wybieram delete, plik zostanie usuniety, niby jest ok. Wchodze do DPL i mam cos takiego:

 

fmrc002.wma

britnej.mp3

wisniewski.mp3

 

Pierwszy plik zostaje podmieniony nastepnym z katalogu D2/RECORD/FM. Niby to niewielkie uniedogodnienie ale juz kilka razy przypadkowo usunalem nie ten plik co trzeba o patrzac na DPL stwierdzilem, ze np plik fmrc.002 juz sluychalem wiec go usuwalem...

 

 

Drugi bug polega na tym, ze jesli usune z jakiegos katalogu na karcie SDHC plik, ktory byl jedynym w tym katalogu, po usunieciu zostaje przeniesiony do glownego katalogu D2 (FLASH, MUSIC, etc.) zamiast pozostac w katalogu, z ktorego usunalem plik. Czy ktos z posiadaczy D2 moglby to sprawdzic? Jeszcze raz przepraszam za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator fajna sprawa, już raz zapomniałem swojego na egzamin (Politechnika - Informatyka) więc fajnie będzie zawsze mieć zapas.

 

Ale mi się marzy jedno - kiedy w końcu dodadzą obsługę cue sheetów!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kilka zdań na temat nowego softa. Oba kalkulatory chodzą pięknie, wynik obliczeń pokazuje się w mgnieniu oka. Sporawe problemy występują z obsłgą flasha. D2 czesto się mota, źle odczytuje dotyk "klawisza", np. gdy macam lewą stronę ekranu odczytuje prawą. Czesto też się zacina, ale w większości przypadków pomyśli trochę i leci dalej; mało co kończy się resetem. Problemy są też z notatnikiem. Stoworzonych tam rysunków nie jest sposób już odczytać, nawet przez przeglądarkę w menu. Ogólnie firmware nie jest udane, ale jest jeszcze nadieja bo jest to wersja beta. Liczę, że w wersji finalnej COWON duuużo poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności