Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie, jak się będzie kończyć za kilka miesięcy umowa najpewniej wezmę w pomarańczy dla firm Samsunga SGH i600. Wprawdzie model toto nie najnowszy, ale za to relatywnie tani i posiadający to, na czym mi zależy w telefonie najbardziej - qwerty, oraz wi-fi :) Wprawdzie bez ekranu dotykowego, ale WM można podobno bez większych problemów upgradeować do 6, a procesor nie muli aż tak bardzo. No i ciekawy bonus w postaci dwóch baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

SPV e650 jest naprawdę bardzo fajny.

Mam od roku i nie zauważyłem większych problemów/wad.

Jedyny problem był z tym, że panią z Orange ciężko było przekonać, że należy mi się taki telefon przy moich rachunkach.

Na początku z pewną nieśmiałością podchodziłem do Wyndowsa na pokładzie, ale całkiem nieźle to działa - bawiłem się Symbianowcami kolegów z roboty i z pewnością nie chodzą szybciej.

Są tony fajnych aplikacji - w tym bardzo dużo freewaru (Skype po prostu wymiata - nie przypuszczałem, że tak dobrze będzie to działało).

No i klawiaturka qwerty, która, dzięki układowi jest całkiem spora i przez to wygodna. A do tego jaki LANS! - bo na pierwszy rzut oka telefon zupełnie nie wygląda na coś, co by mogło zmieścić qwerty, więc jak wysuwasz, to gały też się wysuwają:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPV e650 jest naprawdę bardzo fajny.

Mam od roku i nie zauważyłem większych problemów/wad.

Jedyny problem był z tym, że panią z Orange ciężko było przekonać, że należy mi się taki telefon przy moich rachunkach.

Na początku z pewną nieśmiałością podchodziłem do Wyndowsa na pokładzie, ale całkiem nieźle to działa - bawiłem się Symbianowcami kolegów z roboty i z pewnością nie chodzą szybciej.

Są tony fajnych aplikacji - w tym bardzo dużo freewaru (Skype po prostu wymiata - nie przypuszczałem, że tak dobrze będzie to działało).

No i klawiaturka qwerty, która, dzięki układowi jest całkiem spora i przez to wygodna. A do tego jaki LANS! - bo na pierwszy rzut oka telefon zupełnie nie wygląda na coś, co by mogło zmieścić qwerty, więc jak wysuwasz, to gały też się wysuwają:P

 

 

ehm szkoda, że nie czytałem o tym jakieś pół roku temu nie brał bym zapewne tego zgrzyta SE 550i a druga sprawa hmmm jakoś nie widzę go w ofercie orange dla firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrydzień.

Dawno mnie tu nie było :)

Mój powrót niestety nie jest bezinteresowny, a mianowicie tak się stało, że mam HDki 555...

T30 niezbyt daje im radę, nawet nie chodzi o głośność, a fatalny EQ i SRS... Barwa naprawde kaleczy te słuchawki...

 

Niestety nie jestem już w temacie mp3 plejerów, bo skończyłem się tym interesować, jak dostałem PMXy 100, nic lepszego wtedy nie było mi trzeba...

 

Wracając do tematu, pomyślałem, że Vibez by uciągnął jako tako te HDki, tylko mam jeden kłopot.

Nigdzie nie można go dostać.

Powiedzcie mi w jakiej cenie można go dostać i gdzie jeśli oczywiście wiecie, jeśli nie to rzućcie jakimiś alternatywnymi plejerkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy w tym temacie telefonów itp, to zdecydowałem się, że napiszę. :D

 

Mianowicie niedługo zmieniam telefon (@wtd do tej pory nosiłem Nokię 6600, która jest jeszcze grubsza od tego Mio :P) i też chciałbym właśnie wypróbować Win Mobile, mam wybór spośród tych kilku telefonów:

 

1. Mio A701

2. Asus P526 (Pegasus)

3. HTC P3300 - z tego co wiem jest tego jakiś odpowiednik SPV cośtam

4. Nokia 6110 Navigator - z sentymentu do Nokii i Symbiana ją wybrałem do listy :P

 

Jedyne dwie rzeczy jakie wymagam od telefonów, to żeby mialy dobre procki i dużo ramu, bo będę na nich instalował różnorodne aplikacje i muszą chodzić możliwie najszybciej. Drugim wymaganiem jest GPS, bo tak sobie pomyślałem, że wakacje się zaczęły więc pewnie będę dużo podróżował samochodem, więc taki GPS jak znalazł. Poza tym od października zacznę studia we Wrocławiu, którego przyznam się szczerze kompletnie nie znam (mimo, że mieszkam jakieś 36km od niego), więc wydaje mi się że GPS to bardzo przydatna sprawa. Możecie mi coś doradzić? Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi. I jeszcze jedno - nie polecajcie nic innego, powiedzcie co byście wybrali z tego, bo to są telefony na moją kieszeń, a doradzanie typu "weź n82" kończy się tym, że patrzę i widzę że to trochę za drogie, a lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzooma z vibezami to ostatnio same kłopoty. Padają jak muchy. Poczytaj w dziale Rio.

 

@Bolec ja z tych co wymieniasz telefonów to miałem Nokię.

Całkiem przyjemny. Wszystkie zalety symbiana z fp1. Ilością ram nie grzeszy ale mi sie nie wieszała.

GPS też szybciutko fixa łapał i nie gubił się. Jeżeli jest z Polsk i (telefon) to masz wgrane na licencji mapy Polski i bodajże Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy i chyba coś jeszcze ale nie pamiętam już.

Reszty nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam palma, coprawda bez telefonu, ale jeśli lubisz bawić się w "ulepszanie" swojego telefonu to zdecydowanie palmofon daje największe pole do popisu.

Jak dorzucisz do tego jakąś sieć WiFi w domu to możesz zrobić z tym wszystko.

 

Od codziennie uaktualnianej pogody na pulpicie (za friko przez wifi), poprzez różne skróty, emulatory PSX, gamebojów itp i masę różnych programów.

Jako wadę zdecydowanie uznał bym delikatność w porównaniu z innymi "normalnymi" telefonami.

Dotykowy ekran to pięta achillesowa tego typu urządzeń, wymiary też nie pozostają obojętne.

 

Zerknij sobie na reckę mojego axima -> http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;hl=dell+axim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to odpadają urządzenia bez telefonu, chociaż z wyglądu naprawdę ciekawy. Jestem jak na razie najbardziej przekonany do Mio A701 głównie za sprawą procka...

 

edit: nie należę do tych osób, którym jakoś specjalnie przeszkadzają wymiary urządzenia, nie przeszkadzają mi sprzęty krowiaste :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam być nudny

ale moja rada to odwiedzenie sklepów z rodzaju MP3Store możesz na miejscu sprawdzać i dopasowywać pod siebie grajka

 

ja z własnego doświadczenia wiem ze Creative Aurvana Live! jako zamknięte potrzebują większej ilości energi czyli innymi słowy sa wymagające

i Laberg njoy je uciagnął bez problemu

z podobnymi bajerami jest jeszcze vedia v19 a jeśli chcesz coś mniejszego to jest jeszcze Vedia a3 (ale z tego co czytałem ma jeszcze pare potknięc i nie zaprzeczam, że njoy też ich kilka ma)

 

po szczegóły odnośnie njoy zapraszam na pm ];)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukuję czegoś pokroju T30.

nie kombajnów multimedialnych, do odtwarzania filmów itp mam palma.

a iaudio U3 w połączeniu z HDkami będzie ok?

 

nie obraź się, ale ten twój laberg i vedia a3 wygladają jak plejery pokroju mp4 z allegro.

v19 jakoś się prezentuje, ale nie chcę takiej cegły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ma tu znaczenia wygląd a raczej powineś mieć na uwadze funkcjionalność i operatywność a także moc jaką posiada dany grajek więc sugestie odnośnie wyglądu ala Allegro raczej są nie na miejscu

 

fakt faktem w Twoim wypadku to chyba jednak lepiej zainwestować w wzmacniacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehm szkoda, że nie czytałem o tym jakieś pół roku temu nie brał bym zapewne tego zgrzyta SE 550i a druga sprawa hmmm jakoś nie widzę go w ofercie orange dla firm

Jest:

http://www.orange.pl/klienci_biz/telefony/spv/spv_e650

 

3. HTC P3300 - z tego co wiem jest tego jakiś odpowiednik SPV cośtam

4. Nokia 6110 Navigator - z sentymentu do Nokii i Symbiana ją wybrałem do listy :P

Z mojego skromnego doświadczenie ostatnich lat, to jeżeli masz wybór między Nokią a HTC, to nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba brać HTC - różnica w jakości wykonania potężna. Dodatkowo ta 6110 podejrzanie przypomina 6280, a to nie jest dobry telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z własnego doświadczenia wiem ze Creative Aurvana Live! jako zamknięte potrzebują większej ilości energi czyli innymi słowy sa wymagające

i Laberg njoy je uciagnął bez problemu

 

nie uwierzę, póki nie usłyszę ;d

 

tak btw, to do czego masz porównanie, że takie rewelacje wypisujesz? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iaudio f2 mi się spodobał

cenowo, jakościowo jeśli chodzi o dźwięk go chwalą i wymiary ma takie jakie mieć wg. mnie powinien.

F2 to prawie ideał (moja oczywiście opinia) - jedyne, do czego można się przyczepić, to trudna obsługa bezwzrokowa - klawiszki małe i mało wystające ponad obudowę, więc trudne do wyczucia. A w prezerwatywce, bez modyfikacji o obsłudze bezwzrokowej w ogóle mowy nie ma.

Ogólnie wolałbym dobry joystick - taki, jaki miałem w U2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzę, póki nie usłyszę ;d

 

tak btw, to do czego masz porównanie, że takie rewelacje wypisujesz? ;]

 

porównuje je do sansy clipa

 

skrajnie źle zgrały się Al z tym grajkiem choć i tak o niebo lepiej sansa gra niż MuVo T100 (creativa grajek to skrajny gniot)

 

 

gdybyś napisał, że idziesz na seans to miałbyś wtedy okazjię go posłuchać bo i Ty byłeś i ja na seansie premierowym Manny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności