Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mialem ostatnio shuffle w lapie, ciocia powiedziala ze to jest kawalek plastiku oderwanego z jakiejs szafki ( cos na zasadzie zaslanianai czegos co bylo zasloniete ;p ) dla mnie zas, bardzo plastikowe, zaostre na krawedzach, ba niebespieczne ;) niedziwie sie ze bylo duzo fotek Shuffli z Victorinox'ami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupię nic z logiem Apple, ani M$ jeżeli chodzi o playery z jednego prostego względu - DRM w wypadku tego drugiego i iTunes wypadku tego pierwszego. Jeżeli chodzi o apple, to interesowałby mnie np. ipod Classic, albo ipod touch 32GB. Tylko co z tego, że mam 32, 80, albo 160GB miejsca na muzykę, skoro nie mogę tego usunąć z dysku, albo podpiąć i z grać na innym komputerze? Bezsens... W dodatku wolałbym coś z OGG/FLAC, bo w takim formacie już trochę muzyki mam. No i w przyszłości planuję pełną przesiadkę na jakiegoś linuxa...

No usunąć z dysku nie możesz, skopiować u kogoś się da dość karkołomnym co prawda sposobem skopiowania tych wszystkich folderów które zawierają muzykę i potem segregowania po tagach :D. Ja planuję się przesiąść w czerwcu na linuxa, wraz z iPodem ;).

 

Podobno mocny alkohol pomaga przy tego typu egzorcyzmach. Stosować wewnętrznie, aplikacja doustna ;P

To się nazywa sesja spirytustyczna ponoć ^_^.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem HD555 za 150zł ze sklejanym kablem ;]

I szykuje się pojedynek Grado Sound vs. Sennheiser Sound, zobaczymy co moja pokręcona (pod)świadomość wybierze ;]

 

PS. wczoraj 38.5, dzisiaj 37.5, chyba jakaś grypa żołądkowa czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem HD555 za 150zł ze sklejanym kablem ;]

I szykuje się pojedynek Grado Sound vs. Sennheiser Sound, zobaczymy co moja pokręcona (pod)świadomość wybierze ;]

 

PS. wczoraj 38.5, dzisiaj 37.5, chyba jakaś grypa żołądkowa czy coś...

 

stawiam na sr60 z EQ ;]

 

masz jakiegoś ampa? ';]

 

gratz - świetna cena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>stawiam na sr60 z EQ ;]

raczej jestem przeciwnikiem EQ, ale za to patrz niżej

 

>masz jakiegoś ampa? ';]

Jakieś 3 ampy plus 2 niedokończone, co przy ilości scalaków jakie mam daje co najmniej skromne kilkanaście możliwości brzmieniowych :P

 

>żołądek wpomina to co w niego wlewałeś w czasie długiego weekend

Piję mocno okazyjnie :P

 

 

edit: różowe edity ignacego w komisie wyglądają hardkorowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jestem po polskim ustnym - 17/20 pkt B). Jestem zadowolony, pozostaje jeszcze tylko ustny z niemca w piątek, ale to na podstawie więc już wyluzka, nie denerwuję sie niczym :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności