Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hah spotkałem się ze starymi znajomymi i spędziliśmy razem miłe popołudnie. Oderwałem się od komputera - sukces, jestem z siebie zadowolony :). Na jutro też są plany więc zapowiada się urozmaicenie i oderwanie od ekranu LCD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ja już się boję - to jest od hoooi kasy i jeszcze więcej rozsyłania ;x

 

Ludzie, nie załamujcie mnie! Nagle okazało się, że połowa ludzi których uważam za ludzi na poziomie, ma dyskgrafię/dysleksję/dysmózgowie o_0 świat zszedł na psy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cadder - głupoty prawisz. Mnóstwo zależy od szkoły. W jednym liceum masz z przedmiotów poza profilem piątkę "od tak", bo się pouczysz 3-4 razy w semestrze po kilka godzin, a w innych nie ma taryfy ulgowej i ze wszystkiego musisz się uczyć z lekcji na lekcję i na średnią pracuje się naprawdę ciężko. Ja akurat sobie olałem absolutnie, ale to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych dysleksji ani innych tego typu problemów, chociaż czasem i mi zdarza się palnąć jakiś błąd. Głupieję przez ten internet :P Miłej nocy wszystkim życzę, bo ja idę się wykąpać, a potem albo pogram na PSP albo obejrzę jakiś film na komputerze i pójdę spać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, doom4n ma niezłego pecha.

http://forum.mp3store.pl/index.php?showtop...mp;#entry366981

Ciekawe, czy choć jedna rzecz się z tego zestawu odnajdzie, chociaż mam nadzieję, będzie happy-end ;/

Strach z domu wychodzic normalnie.

 

Nawet nie zauważyłem, że Jble 220 i on tour są w mp3store ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć.

Dziś w czasie pracy bez widocznego powodu silnie zaczęła mnie prawa nerka boleć (bo co innego tam może boleć ?)

Ból szybko narastał. nie mogłem się zgiąć i po prostu na posadzce się położyłem

Po paru chwilach odrobinę zelżał więc poszedłem do łazienki oddać mocz i był on bardzo, bardzo ciemny (zastrzegam nie było w nim krwi jako takiej)

Z tego co czytam właśnie w necie wynika, że może za mało piłem wody (czemu mogę oczywiście zaprzeczyć), lub mogą to być jakieś zmiany chorobowe w układzie moczowym i właśnie tak się objawiły

Zapewne wypada zapisać się do lekarza ale ... (ja naprawdę nie przepadam za chodzeniem po „Łapiduchach”).

I nawet teraz odczuwam parcie na pęcherz choć wiem, że jak pójdę do łazienki nic ze mnie nie wypłynie ]:(

 

I teraz nasuwa się pytanie co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz- idz do urologa, nie ma bata. Jestes w wieku reprodukcyjnym, planujesz dzieci? Bo jesli planujesz a zaniedbasz infekcje ukladu moczowo-plciowego to skonczy sie to dla CIebie niefajnie. Ja bym takich rzeczy nie bagatelizowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ma się co pierniczyć, tylko pójść do tego lekarza. Sam sobie nie pomożesz raczej.

 

Wiem, ze miałem iść spać, ale coś mnie zatrzymało, więc się z wami podzielę: http://pl.youtube.com/watch?v=xKBLxh3u0tM&...feature=related. Pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez niestety mialem taki bol. Tylko ze mi nic nie minelo samo z siebie tylko musialem jechac na pogotowie i dostac kroplowke z srodkiem rozkurczajacym i przeciwbulowym. Okazalo sie ze mam kamienie w nerkach. To jest tak wielki bol ze az paralizuje czlowieka - przynajmniej u mnie. Trzeba to zbadac i zapobiegac zanim bedziesz mial znowu atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs - Szwedzki power metal kibicuje Polsce! :) Bardzo mi się spodobał filmik i piosenka, i takie to na czasie :P

 

Kibicuje? ;) Sabaton zawsze miał teksty o II WŚ i ten album nie jest pod tym względem w żadnym wypadku wyjątkowy. Muzycznie też jest niemal identyczny, taki już urok większości powermetalowego p2p2, aczkolwiek nie powiem, żeby mi to przeszkadzało. Wzruszyć się można jak się tego słucha :D

 

Na kamień w nerkach dobre jest piwo :) Nie chcem się nabijać, na prawdę we wczesnym etapie choroby dobrze pić piwo (jeśli można, bo w pracy czy przy nauce nie koniecznie) codziennie przez jakiś czas, dobrze przeczyszcza.

 

Niekoniecznie. Tak naprawdę jakikolwiek płyn który dobrze "przechodzi" przez nerki i ciśnie na pęcherz. Piwo nie jest w tym wypadku w żadnym wypadku wyjątkowe. Jednakże większość pacjentów chętniej będzie wypełniało zalecenia pt. "codziennie pić piwo" niż "kilka litrów płynów" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności