Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

masz wielkie szczęscie, że masz z kim wkurzać sąsiadów i siedzieć na schodach. bo samemu to szybko się nudzi... nawet z ulubioną muzyką :(

 

Też tego zadroszczę, zazdroszczę wychowywania się nie tylko z rodzeństwem (ja wychowywałem się tylko ze troszkę starszym bratem).

 

Ehhhh, przy takich rozmowach chciałby się byc idiotą bez ambicji, chlejącym nieukiem, złuchającym techniawy i disco polo z larka itp... Tacy ludzie mają jedno - nie muszą się martwić o nic: kurs $ ("wicie rozumicie" ;) ), nauka, zdrowie itp. wszytsko im wali bo są szczęśliwi z tego co mają i nie mają prawie żdnych zmartwień....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nienawidzę jeździć nad Bałtyk xD Brudna, śmierdząca i zimna woda, gorący piasek, słońce i żadnej rozrywki. W ogóle nie przepadam za słońcem i temperaturą powyżej 20 stopni w cieniu.

 

Zakopane już nie ma żadnego uroku niestety. Wybieram się od kilku lat w słowackie Tatry, ale ostatnie Tatry jakie widziałem... ;] Za to 12-17 szykuje się klasowa wycieczka do Krakowa. Szkoda tylko, że w klasie mam całych 5ciu chłopaków razem ze mną :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też wole jednak Słowackie Tatry, bo jest więcej do zwiedzania i wyższe szczyty, ale to co jest po Polskiej stronie tez bardzo, fajne, ale faktycznie zatloczone no i dużo mniej tras.

 

Szkoda tylko, że w klasie mam całych 5ciu chłopaków razem ze mną

 

ja tam bym nie narzekał. gorzej by było, gdyby proporcje były odwrortne :D

 

btw: jutro jade z klasą na 3 dni na kaszuby. zapowiada się wystrzałowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nienawidzę jeździć nad Bałtyk xD Brudna, śmierdząca i zimna woda, gorący piasek, słońce i żadnej rozrywki. W ogóle nie przepadam za słońcem i temperaturą powyżej 20 stopni w cieniu.

 

Zakopane już nie ma żadnego uroku niestety. Wybieram się od kilku lat w słowackie Tatry, ale ostatnie Tatry jakie widziałem... ;] Za to 12-17 szykuje się klasowa wycieczka do Krakowa. Szkoda tylko, że w klasie mam całych 5ciu chłopaków razem ze mną :C

szkoda? :D Jak masz ładne dziewczyny i jakis spoko tych chłopaków to mysle ze nie ma co załowac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, przy takich rozmowach chciałby się byc idiotą bez ambicji, chlejącym nieukiem, złuchającym techniawy i disco polo z larka itp... Tacy ludzie mają jedno - nie muszą się martwić o nic: kurs $ ("wicie rozumicie" ;) ), nauka, zdrowie itp. wszytsko im wali bo są szczęśliwi z tego co mają i nie mają prawie żdnych zmartwień....

 

Jakbym był złośliwy, to bym powiedział, że jesteś rozpieszczonym dzieciakiem i nie potrafisz się cieszyć z tego, co masz ;) Myślisz, że ludzie, którzy uczą się w technikum nie mają żadnych zmartwień? To zależy od ogólnie pojętego stosunku do życia. Jeżeli palę papierosy, piję, mam w dupie szkołę, słucham trance etc. to nie mam zmartwień? :D Dobrze wiedzieć.

 

ps

Paszczak - generalnie nie narzekam. Laski są śliczne, spędzam z nimi mnóstwo czasu, ale właśnie, brakuje męskiego towarzystwa czasem. Wszystko ma swoje wady i zalety. Generalnie całe życiu w babińcu - w domu, w szkole... ;] Z resztą, chłopaków mam takich, że dziewczyny więcej piją niż oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, niepotrzebne wytnę :D Nie chce mi się tego rozwijać, ale nie miałem nic złego na myśli. Chodzi mi tylko o to, że technikum ma (niestety) etykietkę szkoły, do której się idzie, bo się nie dostało do LO. Sam żałuję czasem, że dałem się tej etykietce przekonać i że nie uczę się na technika-elektronika, albo budowlańca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, niepotrzebne wytnę :D Nie chce mi się tego rozwijać, ale nie miałem nic złego na myśli. Chodzi mi tylko o to, że technikum ma (niestety) etykietkę szkoły, do której się idzie, bo się nie dostało do LO. Sam żałuję czasem, że dałem się tej etykietce przekonać i że nie uczę się na technika-elektronika, albo budowlańca :D

widzisz, boś był głupi!:D

ja jestem w technikum i powtarzam to po raz enty- nie ma niższego poziomu.

co wcale nie znaczy, że technika są lepsze od LO czy na odwrót..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefortunnie się wyraziłem po prostu :) Byłem pewien, że Bushido gdzieś tam coś o technikum zaplątał :P

 

ja jestem w technikum i powtarzam to po raz enty- nie ma niższego poziomu.

 

Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Technika, które mam w promieniu 100km od Suwałk, niestety poziomem edukacji ani zawodowej, ani z pozostałych przedmiotów nie zachwycają, a na praktykach w "gastronomiaku", stawia się płoty... Głupia moda na studiowanie sprawa, że "bez matury jesteś nikim", a szkoły techniczne nie mają żadnych pieniędzy na rozwój i modernizację co jest w nich szczególnie ważne. Jakbym mieszkał w dużym mieście, to wybrałbym pewnie taki model edukacji ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo prawdziwa jest tylko wiara w Latającego Potwora Spaghetti - http://www.venganza.org/

Ta religia znalazła związek zwiększającą się średnią globalną temperaturą a spadkiem ilości piratów na świecie!

 

 

A tak poza tym, to jest fajne: http://pl.engadget.com/2008/06/03/niezapominajki/ :)

 

 

Co do ilości dziewczyn to ja się mogę pochwalić żeńską grupą dziekańską - mamy 2 panie, większość nie ma żadnej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym nie narzekał. gorzej by było, gdyby proporcje były odwrortne :D

 

Wsumie ja mam proporcje w klasie 2:1 , 12 chlopakow, 6 dziewczyn, wsumie po dluzszym zastanowieniu, jezeli statystycznie , na 3-4 dziewczyny, moze sie trafic element z totalnie wlasnym wszechswiatem, z ktorego inne osoby niepotrafia czerpac co prowadzi do czestego niezrozumienia, szydzenia itp. , ot zwykle niepasowanie do grupy, badz inny skrajny przypadek, osoby ktora uwaza sie za najlepsza, jest wspaniala " patrzcie jaka jestem cudowna, zaraz przejde wiec sie klaniajcie " ... naprawde wtedy taka proporcja nawet bardzo wskazana, bo klasa meczy sie w moim przypadku z 2 osobami ( wsrod chlopakow jedna, oczywiscie szablon jest aktualny dla kazdej płci, tylko wydaje sie troszke zadziej u plci meskiej ... , chociaz to tez zalezy od spoleczenstwa w danym rejonie ) a nie np. z 6 takim osobami badz iloscia wieksza.

 

ale mi debilny post wyszedł masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsumie ja mam proporcje w klasie 2:1 , 12 chlopakow, 6 dziewczyn, wsumie po dluzszym zastanowieniu, jezeli statystycznie , na 3-4 dziewczyny, moze sie trafic element z totalnie wlasnym wszechswiatem, z ktorego inne osoby niepotrafia czerpac co prowadzi do czestego niezrozumienia, szydzenia itp. , ot zwykle niepasowanie do grupy, badz inny skrajny przypadek, osoby ktora uwaza sie za najlepsza, jest wspaniala " patrzcie jaka jestem cudowna, zaraz przejde wiec sie klaniajcie " ... naprawde wtedy taka proporcja nawet bardzo wskazana, bo klasa meczy sie w moim przypadku z 2 osobami ( wsrod chlopakow jedna, oczywiscie szablon jest aktualny dla kazdej płci, tylko wydaje sie troszke zadziej u plci meskiej ... , chociaz to tez zalezy od spoleczenstwa w danym rejonie ) a nie np. z 6 takim osobami badz iloscia wieksza.

 

ale mi debilny post wyszedł masakra.

idź spać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności