Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie, nie przysyłajcie mi raportów, że ktoś "bumpuje" w komisie ;) To już nie działa - wątek nie idzie na górę po napisaniu nowego posta. Pokazuje się wprawdzie w nowych postach, ale jako zmiana w ofercie raczej pożądane. Jeszcze przedyskutuję to z górą, ale do tego nie będziemy już raczej się "czepiać", tak jak kiedyś. Co innego wystawianie powtórnie oferty szybciej niż w ciągu 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! jak na moje zdolności matematyczne to wychodzi jakieś 550zł, w Polsce najtańsze xboxy 360 premium można dorwać od 700zł...

Podejrzewam że chodzi ci o arcade bo przynajmniej taki jest w tym twoim linku :P I w necie natknąłem się na informacje że w różnych mm czy saturnach pojawiają sięteraz za 599/649 pln. A w Avansie sprzedawali niedawno premiumy (ale stare, bez hdmi) za 700pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no tak arcade, nie wiem dlaczego wstukałem premium :P

 

edit: jedna rzecz mnie strasznie ciekawi.. czy wersja premium też ma kieszeń na dysk twardy? Czy po prostu można sobie samemu skołować dysk i do niej wsadzić, czy nie ma takiej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, tylko KHRoN ma takie uprawnienia ksy i inni tacy ;) Jak zrobi się znowu segregowanie po dacie ostatniego postu, to się syf zrobi z powrotem, a cierpieć będą na tym najbardziej Ci, którzy regulaminu przestrzegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i ja popieram możliwość 7 dniowej zwłoki

 

jeśli ktoś po upływie 7 dni nie sprzeda to w tym momencie będzie mógł podbić temat do góry

 

(zresztą już to widzę. Ludzie dogadują się i robią pseudo transakcje i się wycofują aby podbić daną ofertę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecny pomysł jest dobry tylko z 30 trzeba by zrobić max 20, może 15 dni... Przynajmniej co do działu sprzedam, tam po tygodniu oferta jest na 3 stronie, a co dopiero po 30 dniach. W starym komisie jak się niektórzy do bumpowania rzucili, to po jednym dniu tematy o dwie strony dalej przeskakiwaly...

W innych działach 30 dni się sprawdzi, bo tam mniejszy ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności