Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się, jak spełnia? Przykręcić - przykręci, otworzyć - otworzy.. pewnie stal miękka, więc do czasu - ale patrząc na cenę, chyba nie spodziewasz się cudów? :D

 

@Kamil, ale jak znów się pojawi, i kolejny raz usunął, to dalej nie kupisz.. Chyba, że poza allegro. Pamięta ktoś nick, tego gościa?

 

ed/ Mam; BWD-PEX. Ale konto też ma zawieszone więc poważniejsza akcja ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten spartan na pewno był oryginalny? o ile dobrze pamiętam to był zapakowany w plastikowy blister zamiast w srebrne tekturowe pudełko (ja swojego właśnie w takim dostałem), chyba ze victorinox aktualnie przerzucił się na blistry.

Może to było przyczyna usunięcia aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dex, nie chce mnie się pisać PMa, więc: ile kosztuje najtańszy aku 14500 + ładowarka (zwykłą go nie naładuje, tak?). Bo chętnie bym kupił do Romka, ale z kolei patrząc po cenach (odpowiednio ~20 i 50zł) nie bardzo jest sens ;/

 

A, i jeszcze muszę te tryby usunąć (znaczy się; do Arka wysłać ;) ) z RC-G2 bo mnie strasznie irytują..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maba, Romek RC-G2 nie łazi na 14500. Nie ze sku.7880 i nie z fabrycznym driverem. Jest TYLKO na 1xAA - pisali już o tym. Fluxor, czy ktoś robił MOD z driverkiem na 14500, jego pytaj. Bardziej polecam Eneloop'y. Też mnie drażnią te ze sku.7880 tryby - za dużo i za łatwo się zmienia je i grupy przypadkowo, ale za to na max'ie świeci mocniej niż stockowy, więc nie usuwam ;). A TANK'a właśnie chcę zostawić "gołego".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Po co wam zbiorowe zamówienie z dx? nie lepiej rzucić komuś na piwo i zamówić indywidualnie?

 

Jeśli chodzi o wielkość i moc - to ideał na EDC. Na minus trzeba zaliczyć mocne grzanie i plastikowy włącznik. Tutaj parę zdań o niej.

 

Jest też coś bardziej 'firmowego' - Fenix E01 (DX/allegro). Nieco drożej, świeci na pewno gorzej, ale pewnie wykonanie lepsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aktualizacja.

 

W prawej kieszeni:

  • N-Gage,
  • klucze w kieszonce małej, w prawej kieszeni
W lewej kieszeni:

  • Samusng Z5.
W prawej tylnej lub jeśli bojówki to dolnej:

  • Legitymacja i inne dokumenty.
  • Klucze(jeśli to bojówki bo nie ma w nich małej kieszonki)
Na szyi/głowie:

  • Philips SBC HP200/Panasonic RP HT65
W nerce(nie w organie, w torebce przy pasku):

  • Panasonic RQ-A60(jeśli nie ma Z5)
  • Kasety
W torbie fotograficznej:

  • Praktica MTL5 + Pentacon MC 50/1.8
  • Zapasowa rolka filmu
  • Kostka rubika
  • Kable do telefonu i Z5

Zdj_cie000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności