Skocz do zawartości

Every Day Carry..


maba

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany podobnymi tematami z różnych for, pragnę założyć taki temat na naszym forum.

 

O co chodzi?

Zróbcie striptiz kieszeni i pochwalcie się co nosicie w nich na codzień. Fotki szczególnie mile widziane :)

 

To może zacznę;

- portfel (dokumenty, drobniaki, jakieś papiery itp.);

- telefon;

- odtwarzacz (+słuchawki);

- kilka kluczy do domu/pokoju;

- mały scyzoryk Victorinox;

- czasami zapalniczka i fajki;

- a w drodze prawdopodobnie Gerber Fatty.

 

Zdjęcie wrzuce jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa kiesznia : worko portwel dziurawy ( nosze wnim banknoty bo tylko one niewypadaja z niego ;) z doczepionymi 7 kluczami, 2 od kłódki od rowera ktora juz przepilowalem , 2 od nowej , jeden od hmm nieiem czego, jeden od szafki w szkole, a ostatni to jest juz polowa klucza ;)

do tego jakies papierki zazwyczaj i monety, zwykle miedziane ;)

prawa kiesznia : telefon, zawsze samotny

 

wychodze z zalozenia ze player musi byc na szyji albo na pasku ... w kieszeni szkoda go ... niszczy sie itp ... ( lubie estetyczne zeczy ( z wyjatkiem mojej starej noki 3210 ) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy przod:

klucze od domu i szafki z roboty + kluczyki od samochodu

Lewy przod:

komorka + jakies drobne [czyt. bilon]

 

prawy tyl:

dokumenty od samochodu

lewy tyl:

reszta dokumentow

 

Nie zawsze chodze z portwelem, bo nie wchodzi do jeansow. Mam go przewaznie jak jestem w krotkich spodenkach lub uzywam plecaka ;)

 

Nigdy nie trzymam komorki w tej samej kieszeni z komorka lub z wieksza iloscia bilonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawy tył: Portwel- jakaś waluta(choć częściej jest pusto:p), 3 legitymacje, dowodzik, karta miejska, kilka zdjęc bliskich osób, i maaaaasa śmieci..

Lewy tył: Zazwyczaj pusto....

Prawy przód: Odtwarzacz, jakieś ulotki wcisniete na ulicy, długopis, ołówek, lub cokolwiek innego piszacego (od wrzesnia do czerwca), i zazwyczaj troche drobnego bilonu w kondonierce,zeby nie sięgac do portwela

Lewy przód: telefon, znowu ulotki, fajki kolezanki ( bo jej sie nie mieszczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja street:

Lewa: Fołn, MuVo, zapasowa bateryjka AAA

Prawa: Portfel (tak, w środku kasa, kondomy, dokumenty i zdjęcie jakby ktoś pytał hehe), klucze, Winterfresh

 

Wersja party:

Lewa: Lewa: Fołn, MuVo, zapasowa bateryjka AAA

Prawa: Portfel (tak, w środku kasa, kondomy, dokumenty i zdjęcie jakby ktoś pytał hehe), klucze, Winterfresh, Sennheiser MX400/500 w pudełku ze zwijaczem (żeby się nie majtały)

 

Tylne: not used

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykle w dlugich spodniach -

prawa przednia - komorka, airwaves fioletowe (zuma do gucia)

lewa przednia - klucze, chusteczki

prawa tylna - portfel (podczas jazdy komunikacja miejska przekladam do prawej przedniej)

lewa tylna - nic

 

t10 dynda zawieszony na szlufce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja z Torbą:

 

Prawa Przednia: T60

Lewa Przednia: Telefon; Winterfresh

 

Prawa Tylnia: Portfel

Lewa Tylnia: Monety; Śmieci

 

Torba: Klucze; Chusteczki; Victorinox; Medykamenty ;)

 

 

Wersja Bez Torby(Ciaśniejsza, często imp.):

 

Prawa Przednia: T60 ; Chusteczki

Lewa Przednia: Telefon; Winterfresh

Szlufka: Klucze

Prawa Tylnia: Portfel

Lewa Tylnia: Monety; Śmieci

 

 

Kiedyś nie rozstawałem się ze scyzorykiem, lecz teraz czasem... po prostu brak miejsca! <_< Muszę jakiegoś moda wykombinować:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, u mnie kieszenie + nerka ktora zawsze nosze ze soba

- komorka,

- pilot do niej

- ksc35 (zgubilem dzis jedna gabke)

- portfel

- legitymacja

- nano 4gb z rozbitym lcd

- kasa luzem

- klucze

- jakies 5.70 w monetach

- grejpfrutowy orbit

- ladowalna bateria do t30

- zuzyte bilety kolejowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebus uratowałeś honor forum; nosisz przy sobie jakiś folder (szkoda że tylko czasem :P)

 

No nie mówie, że tylko trzy osoby noszą przy sobie jakiś nożyć (mam na myśli jeszcze Darknessa - w sumie, to niech się sam pochwali swoim parokilogramowym EDC ;)).

 

A pozatym, jak już pisałem - miło widzane fotki :)

 

P.S.

To jest temat dla potencjalnych złodziei tak?

Oczywiście - jak przyjade na Suwałki, i zanim Cie okroje to już będe wiedział co ukradne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - jak przyjade na Suwałki, i zanim Cie okroje to już będe wiedział co ukradne :lol:

 

 

to fajnie pokazuje różnorodność języka w różnych obszarach PL

 

- u mnie (WWa i okolice) kiedys towarzystwo mówiło skroić, teraz po prostu mówi się o kradzieżach lub, że ktoś coś komu zap******...

 

Wracając do tematu:

Prawa przód: Portfel (tak się to pisze panowie :) ) skórzany, w nim jakieś karty, legitymacja stud. i zawsze trochę gotówki, różne inne papierki (bilety, paragony), gumki. obok portfela zazwyczaj kom.

 

Lewa Przód: Player i gumy do żucia, czasami klucze gdy dap jest w pokrowcu

 

W tylnich nic - w centrum jest za dużo kieszonkowców :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie maczetę i noś na plecach :)

 

Hmm... Kuszące, ale niezbyt praktyczne :D ! Przypomniało mnie się, że są takie pokrowce na Scyzoryki do paska. To będzie To!

 

Sebus uratowałeś honor forum; nosisz przy sobie jakiś folder (szkoda że tylko czasem :P)

 

Czasem? Prawie zawsze! Napisałem, iż wersja bez torby jest ciaśniejsza, a nie częstsza :D !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pasku MuVo, na plecach słuchafony jak dzwony :) Lewa kieszeń to telefon SE K700i a prawa to klucze od mojej willi, portfel z dokumentami i złotą kartą kredytową oraz jakieś drobniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu:

Lewa: Klucze

Prawa: Telefon + Orbit

Z tyłu

Lewa: Chusteczki

Prawa: Portfel (dokumenty, gotówka i mnóstwo niepotrzebnego śmiecia)

 

Player zazwyczaj w kieszeni koszuli, bądź przypięty do paska, a Kpp na uszach, bądź szyi ;)

 

(no, to czekam aż któryś przyjedzie do Wrześni mnie skroić :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EH;]

U mnie to tak:

Prawy przód: Odtwarzacz

Prawy przód, mała kieszonka (w moich spodniach nie taka mała) - klucze

Lewy przód: Czasami telefon, chusteczki, jakieś śmieci

Lewy przód, mała kieszonka - guma do żucia, ew. jakieś śmieci

Prawy tył: portfel

Lewy tył: bilety, jakieś papierki;)

 

A tak offtopem nawiązując. Lekcja biologii (nauczycielka budząca wszechobecną grozę), wchodzi kolega do klasy, a ona pyta "Łukasz, a co Ty w tych kieszeniach nosisz, że takie napchane?!" i powiedziała żeby powyjmował...

...To się zdziwiła jak z kieszeni wyjął... jeden telefon...drugi telefon...odtwarzacz...słuchawki... klucze (a był to duży pęk kluczy)... portfel... chusteczki... i jeszcze jakieś śmiecie:P Pół ławki zawalił 'gadżetami z kieszeni'. Nauczycielka była nieźle zdziwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak:

prawy przód: portfel

lewy przód: kom i fajki (zapalarka albo w paczce albo w kondomkieszonce w prawej kieszeni)

prawy tył i lewy tył: nic

 

lewa kiesznia w bluzie: t10 (kabel do słuchafonów pod bluzą)

 

jak jest ciepło to player idzie spotkać się z portfelem w prawej kieszni spodni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak offtopem nawiązując. Lekcja biologii (nauczycielka budząca wszechobecną grozę), wchodzi kolega do klasy, a ona pyta "Łukasz, a co Ty w tych kieszeniach nosisz, że takie napchane?!" i powiedziała żeby powyjmował...

...To się zdziwiła jak z kieszeni wyjął... jeden telefon...drugi telefon...odtwarzacz...słuchawki... klucze (a był to duży pęk kluczy)... portfel... chusteczki... i jeszcze jakieś śmiecie:P Pół ławki zawalił 'gadżetami z kieszeni'. Nauczycielka była nieźle zdziwiona.

Hehehehe. Mógł powiedzieć że w nogawce nosi byłby ołnedż na całą klasę ;)

Noszę tam nóż, zapalniczkę, śrubokręt

Jego też skroicie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności