Skocz do zawartości
  • 0

Etymotic - filtry i słuchawki, co i gdzie.


Mihu83

Pytanie

Hej,

tak mnie nachodzi na powrót do słuchawek Etymotic, szczególnie do ER3XR, ale... no właśnie - dostępność samych słuchawek na naszym rynku jest bardzo słaba, jeżeli w ogóle idzie je jeszcze kupić.

 

Inna kwestia to filtry - można je kupić w PL? Kiedyś sprzedawał je ktoś z WWA(chyba), kto udzielał się na forum, ale to było lata temu.

 

No i na sam koniec - czy dźwiękowo Ety są jeszcze warte uwagi, czy raczej dać sobie spokój.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Uwaga reklama :D:

 

Mam do sprzedania faktycznie nowe ety (4 a nie 3 ale...) z kablem od JD więc jak coś to zapraszam: 

https://forum.mp3store.pl/topic/218664-s-zmf-eikon-etymotic-er4xr-jimmi-dragon-podwójne-nowe-flipper-zero/#comment-1999786

 

 

a jeśli nie to powodzenia w poszukiwaniach ;). 

 

P.S. moim zdaniem są jak najbardziej warte uwagi dźwiękowo. Sprzedaję bo to już, któreś słuchawki na półce i chyba jednak przesadziłem... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Uwaga reklama :D:
 
Mam do sprzedania faktycznie nowe ety (4 a nie 3 ale...) z kablem od JD więc jak coś to zapraszam: 
https://forum.mp3store.pl/topic/218664-s-zmf-eikon-etymotic-er4xr-jimmi-dragon-podwójne-nowe-flipper-zero/#comment-1999786
 
 
a jeśli nie to powodzenia w poszukiwaniach ;)
 
P.S. moim zdaniem są jak najbardziej warte uwagi dźwiękowo. Sprzedaję bo to już, któreś słuchawki na półce i chyba jednak przesadziłem... 
 
Dzięki za info., ale w ER4 raczej nie będę się pchał. Zresztą, opcja na Ety, to na chwilę obecną badanie tematu i rozważanie czy w ogóle w to iść.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Mihu83 jeżeli jesteś gotowy świadomie stać się ofiarą gwałtu na kanałach słuchowych to IMO ety zrobią Ci lepiej niż wszystko co dotychczas słyszałeś.

Nie przesadzam

@argian jakbym miał 1,3k na zbyciu to już byś o swój zestaw był lżejszy :)

może zdążę dozbierać czysetki zanim ktoś kupi ;)

Edytowane przez bru_nnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
[mention=54419]Mihu83[/mention] jeżeli jesteś gotowy świadomie stać się ofiarą gwałtu na kanałach słuchowych to IMO ety zrobią Ci lepiej niż wszystko co dotychczas słyszałeś.
Nie przesadzam
Wiem z czym to się je, miałem MK5, HF3 i ER3XR, tak że ten... nie takie Ety straszne...

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, bru_nnerius napisał(a):

@Mihu83 jeżeli jesteś gotowy świadomie stać się ofiarą gwałtu na kanałach słuchowych to IMO ety zrobią Ci lepiej niż wszystko co dotychczas słyszałeś.

Nie przesadzam

@argian jakbym miał 1,3k na zbyciu to już byś o swój zestaw był lżejszy :)

może zdążę dozbierać czysetki zanim ktoś kupi ;)

@bru_nnerius Ety to nic strasznego. Spróbuj Klipsch Custom 3 na tri-flange'ach. To wtedy uznasz Ety za najwygodniejsze iemy  😅

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 4.06.2023 o 01:08, bru_nnerius napisał(a):

 

@argian jakbym miał 1,3k na zbyciu to już byś o swój zestaw był lżejszy :)

może zdążę dozbierać czysetki zanim ktoś kupi ;)

 

Dla Ciebie 1200 na zachętę. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, argian napisał(a):

Dla Ciebie 1200 na zachętę. ;)

Arrr! I w sumie powinieneś dostać perka

image.png.1665d2ea67aeebd2d85d97b3951a9e70.png

"pojawia się we właściwym momencie" 

 

Gdybyś napisał to wczoraj, dorzuciłem wolne środki do słoika 85/1.8 bo się stęskniłem za tą stałką ;)

 

Więc jestem goły, ale to aż się dziwię, że Twój zestaw jeszcze nie znalazł nabywcy ;)

 

Edytowane przez bru_nnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, bru_nnerius napisał(a):

Arrr! I w sumie powinieneś dostać perka

 

"pojawia się we właściwym momencie" 

 

Gdybyś napisał to wczoraj, dorzuciłem wolne środki do słoika 85/1.8 bo się stęskniłem za tą stałką ;)

 

Więc jestem goły, ale to aż się dziwię, że Twój zestaw jeszcze nie znalazł nabywcy ;)

 

 

Ja jestem bardziej:

image.png.5ae50b1a20256b72c5bb546f174de9be.png

 

A nie poszło bo nie miałem czasu podbijać za bardzo. 

Pewnie trzeba. Ech. Wolę sprzęt kupować niż sprzedawać ale trzeba mieć na nowe zabawki. 

 

Cheers. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności