Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki wokółuszne do pracy


siemba

Pytanie

szukam sluchawek do pracy przy komputerze

na ta chwile mam kupione dla testu ISK HP-580, bo nigdy wczesniej nie mialem inych niz zamkniete, myslalem ze beda dobre do dluzszych posiedzen przy kompie, ale przyciskaja mi uszy do glowy i po okolo 1.5h musze robic dluzsza przerwe (ewentualnie mozecie polecic pady ktore by to zniwelowaly) a jezeli mam szukac nowych sluchawek to moje obserwacje i wymagania podam ponizej:
 

sluchawki beda uzywane tylko w domu, glownie do rozmow (odsluch nie ma wiekszego znaczenia, bo nawet jak cos leci to w tle i sie na tym nie skupiam))

- duze pady i wentylacja - z wyzej wymienionych powodow

- mikrofon - ktory nie bedzie zbieral odglosow z otoczenia (teraz korzystam z mikrofonu w laptopie i denerwuje mnie gdy z kims rozmawiam i sa przenoszone odglosy z tla)

- bezprzewodowe - wygodne rozwiazanie (dodatkowy placzacy kabel na biurku to nic przyjemnego)

budzet nieokreslony, maja to byc sluchawki praktyczne, nie musza swietnie grac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja mam logitech vibe 125 i polecam. Lekkie, przewiewne, mikrofon ok. Podobno nie filtruje dźwięków otowczenia wyjątkowo dobrze, jednak ja nie miałem jeszcze problemu chociaż nie pracuję w głośnych warunkach, głównie w domu. Jakość dźwieku jest na dobry poziomie do takiego słuchania przy pracy. Bateria długo trzyma. Warto sprawdzić. 

 

update. a jeszcze jedno. Jedni piszą, że zasięg świetni, inni że bardzo słaby. Faktem jest, że czasem, nawet z bliska, mogą przyciąć. Trwa to jednak tylko ułamek sekundy, chociaż potrafi trochę denerwować, mnie się nie trafia tak często i ogólnie jestem zadowolony. Połączenie z donglem po 2,4ghz albo BT. Także tutaj też mogą być różnice.

Edytowane przez s1ayto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności