Skocz do zawartości

ATH AD900X (lub pokrewne ATH, lub niekoniecznie ATH)


overtheunder

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kupię słuchawki jak w temacie, ewentualnie pokrewne otwarte z dużą, napowietrzoną i poukładaną sceną bez przesadzonego basu (ATH R70x odpadają z uwagi na impedancje, K702 miałem, sprzedalem - sztucznie nadmuchana scena...brak środka dźwięku). Tylko komplet w dobrym stanie i w dobrej cenie :)

 

W ramach transkacji mogę wymienić swoje IDSD nano Le (komplet fabryczny stan idealny, ponad 6h na bateri 0 utkowałem zawsze jedynie biurkowo) lub oryginalne Sony 7506 również w stanie niemal idealnym (jakiś papoch zawsze się znajdzie :) ) 

Edytowane przez overtheunder
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

😮

Ano brak :) mozna się przyzwyczaić do dzwięku przeskakującego z lewej do prawej bez wypełnienia pomiędzy... ale po co ... z bassmodem było nieco lepiej, ale wciąz nienaturalnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu tak odbieram te słuchawki. Każdy słyszy inaczej, pozostali domownicy nie zwracali na to uwagi, mnie denerwowało, nie w każdym utworze ale mimo wszystko w "szerkoich" utworach było słyszalne. Nowy właściciel sluchawek też nie raportował, zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy znajdziesz takie, jestem ciekawy. Też lubię scenę dlatego nigdy nie sprzedałem 702. Po dłuższym czasie znowu wróciłem do nich ale z padami hybrydowymi brainvatz i filtrem zmniejszającym peak wyższej średnicy. Jest lepiej choć min inaczej. Jeszcze zainwestuje w kabel plecionkę miedź aby dociazyc dół i jeszcze zmniejszyć sybilanty. Miałem ATH AD500X licząc na poprawę ale nie były wygodne, technicznie słabsze od AKG.

Edytowane przez LukaszS
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla swoich 702 zrobiłem kabelek na Mogami 2893, rożnica była słyszalna, delikatnie skondensowało i dociazyło średnie (albo mózg tak sobie postanowił usparwiedliwić dodatkowy wydatek :) ) ale IMO na oryginalnym brzmiały nieco lepiej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Myślisz, że kabel jako element pasywny doda ci basu?

Nie myślę, ja to wiem. Bawiłem się w balans i miałem 8 żyłowy miedziany kabel który dociazył dół. Nie jest jest to spektakularna różnica, to detale ale jest to słyszalne. 3m kabel nie jest wygodny, więc zamawiając krótszy można pokusić się o jakiś konkretny kierunek zmiany jaki oczekujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sonicznie te słuchawki się b. podobały oczywiście po wymianie kabla, który jest jakąś fabryczną katastrofą. Jestem też fanem k701 i pochodnych ale porównania jakoś nie mogę sobie przypomnieć, na pewno więcej basu w ath co dla mnie zdecydowanie na plus.
Natomiast wygoda to kwestia mocno dyskusyjna. Ale wystarczy złapać te ich Air skrzydełka razem recepturką i jest 100% lepiej.
Ogólnie b. polecam - ciekawe jak Twoje wnikliwe porównanie z K702 które uwielbiam wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności