Skocz do zawartości

Alternatywa dla FiiO M11S


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałbym zbudować sobie przenośny zestawik będący bardziej opłacalną alternatywą dla FiiO M11S.

Może wspólnymi siłami się nam uda albo i nie, uważam że warto spróbować. Zapraszam do zabawy.

 

Zestaw ma składać się z DAC/AMPa, którego można spokojnie nosić przyczepionego gumeczkami do telefonu, a kiedy przyjdzie ochota podłączyć do komputerka.

Dodatkowo bardzo ważną funkcjonalnością jest możliwość wyłączenia ładowania DAC/AMPa podczas użytkownia z podłączonym urządzeniem. Zależy mi na podobnej mocy i bardzo dobrej jakości dźwięku.

 

Chciałbym wydać mniej niż 1500 złotych.

 

Pozdrawiam,

Basilisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie dopisałem na samym początku tematu - tylko nówki. Nie mam zupełnie zaufania do używanych produktów posiadających baterie. Nie wiadomo ile poprzedni właściciel zużył cykli.

Edytowane przez Basilisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempotec V6 Variations teraz dostaniesz (bezpośrednio ze strony tempotec.net) za 319 $. Możesz używać jako DAP, DAC. Jest możliwość wyłączenia ładowania (a bateria to zacne 5000 mAh) ma i wyjścia słuchawkowe i liniowe w standardzie 3,5/4,4 mm. W tej cenie nic lepszego chyba nie ma 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj o Earman Colibri, Shanling UA5, Questyle M15. Wszystkie są świetne. Od siebie polecę też Qudelix 5k, tylko nie wiem czy wciąż są dostępne - jakość dźwięku może być ciut gorsza przy porównaniach łeb w łeb z w.w. urządzeniami, ale nadrabia multi-zadaniowością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Jaro54 said:

Tempotec V6 Variations teraz dostaniesz (bezpośrednio ze strony tempotec.net) za 319 $. Możesz używać jako DAP, DAC. Jest możliwość wyłączenia ładowania (a bateria to zacne 5000 mAh) ma i wyjścia słuchawkowe i liniowe w standardzie 3,5/4,4 mm. W tej cenie nic lepszego chyba nie ma 

Cały czas celuję w czystego DAC/AMPa nie DAPa. :)

25 minutes ago, Najner said:

Poczytaj o Earman Colibri, Shanling UA5, Questyle M15. Wszystkie są świetne. Od siebie polecę też Qudelix 5k, tylko nie wiem czy wciąż są dostępne - jakość dźwięku może być ciut gorsza przy porównaniach łeb w łeb z w.w. urządzeniami, ale nadrabia multi-zadaniowością :)

Poczytałem, potrzebuję zdecydowanie czegoś mocniejszego. :)

 

Jak na ten moment strasznie mnie intryguję ten Topping G5.

Edytowane przez Basilisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment został mi tylko wspomniany Topping, ale faktem jest, że szukam czegoś co przypomina szkołę grania FiiO. Już sama aplikacja na telefon do słuchania muzyki nakłada na dźwięk specyficzne filtry, po których można natychmiast poznać z jaką firmą mamy styczność. :) Poczekam jeszcze na jakieś dalsze propozycje z forum, a jak nic nie wpadnie, wezmę na testy G5 i potem może zdecyduję się na zakup.

Edytowane przez Basilisk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności