Skocz do zawartości

Jaki stojak?


side

Rekomendowane odpowiedzi

  • side zmienił(a) tytuł na Jaki stojak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesisz na pałąku, nie miałem Howków. Tam jest 25cm miejsca, więc zmierz sobie. Na opasce szkoda wieszać moim zdaniem. Jak coś możesz odesłać przez smart za darmo. To jest z tych wyższych stojaków. Kabel możesz powiesić z tyłu.

 

IMG_1039.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoże ale mam na tel zdjecie tego stojaka, który poleca kolega @Hustler i w tle widać Hawki. Jak chcesz, to Ci moge zrobic fotki, żeby Hawki byly na pierwszym planie.

 

20230421_134040.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MichalZZZ Dziękuję. Poproszę o Hawki na pierwszym planie. Z tego co już teraz widzę, to dół padów dotyka siebie. To ta sama sytuacja, kiedy Hawki się położy i swobodnie leżą. Właśnie to chciałbym wyeliminować. Jednak dochodzę do wniosku, że wystarczy mi zwykły stojak i jakąś rozpórka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Nie wiem czy to pomoże ale mam na tel zdjecie tego stojaka, który poleca kolega @Hustler i w tle widać Hawki. Jak chcesz, to Ci moge zrobic fotki, żeby Hawki byly na pierwszym planie.

 

20230421_134040.jpg

 

 

 

 

W sumie mogłeś od razu mu taką fotkę zrobić zanim zamieściłeś zdjęcie na którym nie widać tego co pytającego interesuje, tak po prostu bez łaski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler Jednak wezmę ten z linku od Ciebie. Dziękuję. Tym samym @MichalZZZ nie kłopocz się ze zdjęciem. Stojak jest tani i (jak widzę) dobry. Rozpórka załatwi sprawę.

 

@lobuz1 Tak, powieszę je na pałąku, a rozszerzę rozpórką.

Edytowane przez side
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, side napisał(a):

@Hustler Jednak wezmę ten z linku od Ciebie. Dziękuję. Tym samym @MichalZZZ nie kłopocz się ze zdjęciem. Stojak jest tani i (jak widzę) dobry. Rozpórka załatwi sprawę.

 

@lobuz1 Tak, powieszę je na pałąku, a rozszerzę rozpórką.

Super. Ten stojak od kolegi jest bardzo dobry i solidny, za niewielkie pieniądze. Chciałbym taki, ale ma jak dla mnie kilka wad m.in. za mała powierzchnia do wieszania słuchawek co może wpływać na odkształcenie/rozciąganie pałąka/opaski. Zaletą jest to, że można powiesić 3 pary słuchawek, ale jest to dla mnie też wada bo nie mógłbym zastosować osłony przeciwkurzowej Stax. Jak powiesisz na pałąku to będzie git- widzę, ze zdjęcia Michała, źe powinny zmieścić się też kable bez odpinania. Kable lubię też zwinięte wieszać z tyłu wieszaka, aby nie przewracały się na biurku. Ten mój to nic specjalnego, jest lekki i nie tak wytrzymały, ale spełnia wszystkie wymagania.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@side

 

Żaden kłopot, robienie zdjęć to dla mnie czysta przyjemność :) Ale jak już nie potrzebujesz, bo podjąłeś decyzję, to nie było tematu. Stojak kosztuje tyle co nic, a jest naprawdę ok. Powinieneś być zadowolony 👍

 

Fajnym też rozwiązaniem, którym osobiście się bardzo interesuje, są stojaki ścienne :

 

https://www.thomann.de/pl/rooms_audio_line_wh_n_headphone_wall_holder.htm

 

 

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, lobuz1 napisał(a):

 jest to dla mnie też wada bo nie mógłbym zastosować osłony przeciwkurzowej Stax

 

To prawda. Jedyny minus stojaka, który zamówiłem. Jednak moi synowie mają słuchawki, więc pomyślałem, że będziemy trzymać razem na jednym stojaku. Fajnie, że podzieliłeś się spostrzeżeniami.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Super. Ten stojak od kolegi jest bardzo dobry i solidny, za niewielkie pieniądze. Chciałbym taki, ale ma jak dla mnie kilka wad m.in. za mała powierzchnia do wieszania słuchawek co może wpływać na odkształcenie/rozciąganie pałąka/opaski. Zaletą jest to, że można powiesić 3 pary słuchawek, ale jest to dla mnie też wada bo nie mógłbym zastosować osłony przeciwkurzowej Stax. Jak powiesisz na pałąku to będzie git- widzę, ze zdjęcia Michała, źe powinny zmieścić się też kable bez odpinania. Kable lubię też zwinięte wieszać z tyłu wieszaka, aby nie przewracały się na biurku. Ten mój to nic specjalnego, jest lekki i nie tak wytrzymały, ale spełnia wszystkie wymagania.

Ja właśnie kombinowałem jak zabezpieczyć słuchawki przed kurzem i jedyne co mi przyszło do głowy to akrylowy/szklany prostopadłościan. Niestety zanim się zdecydowałem na zamówienie takowego to ceny tak poszły do góry, że finalnie odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności