Skocz do zawartości

Budżetowe źródło dla Hugo 2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

do tej pory jako źródła dla Hugo 2 używałem telefonu. Stwierdziłem jednak, ze podczas słuchania muzyki wolałbym aby telefon był wolny. Jeśli macie swoje doświadczenia co lepiej się tu sprawdzi, tani dap z androidem czy może jakiś smartfon entry level? A może używany tel jak lg v20?

wymagania - musi być możliwe użytkowanie Tidala. Bez zacięć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tommir napisał(a):

Cześć,

 

do tej pory jako źródła dla Hugo 2 używałem telefonu. Stwierdziłem jednak, ze podczas słuchania muzyki wolałbym aby telefon był wolny. Jeśli macie swoje doświadczenia co lepiej się tu sprawdzi, tani dap z androidem czy może jakiś smartfon entry level? A może używany tel jak lg v20?

wymagania - musi być możliwe użytkowanie Tidala. Bez zacięć ;)

Dlaczego usb? W H2 IMO implementacja USB jest na tyle "wrażliwa" (świadomie nie piszę "słaba"), że polecam przejść na złącze koaksjalne, albo światło. U mnie przenośnie mam RS6 po coax'ialu... więc głos oddaje na DAP + coax 👍.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V20 to fajna opcja - ma ten "bajerancki" ekranik na górze, który na życzenie może być ciągle aktywny i wspomaga sterowanie odtwarzaczem (Play, pause, next itp.). Za kilka stówek na pewno da się kupić bardziej "nowoczesne" urządzenie, może jakieś Realme czy inne Xiaomi z lepszym ekranem i procesorem, ale ja nie ufam chińskim telefonom, więc nic z tego kraju nie polecę :)

 

edit: tak sobie myślę, że może lepiej byłoby pójść w coś z bezprzewodowym ładowaniem. Mógłby wtedy taki telefon leżeć na standzie, ładować się i wyświetlać ciągle na ekranie np. Tidala (np. LG v30 ma ładowanie bezprzewodowe).

 

Edytowane przez Najner
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 12.04.2023 o 10:13, Najner napisał(a):

edit: tak sobie myślę, że może lepiej byłoby pójść w coś z bezprzewodowym ładowaniem. Mógłby wtedy taki telefon leżeć na standzie, ładować się i wyświetlać ciągle na ekranie np. Tidala (np. LG v30 ma ładowanie bezprzewodowe).

 

Tak, to fajne, z tym że ładowanie bezprzewodowe działa w moim v30 tylko w trybie pracy z BT. Jeżeli jest podłączony przez usb ładowanie bezprzewodowe nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Najner napisał(a):

Jeżeli DAC jest podłączony pod USB, to ładowanie indukcyjne nie działa?

Tak, jeżeli podepnę lg v30 przez usb do daca, ładowanie indukcyjne nie uruchamia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności