Skocz do zawartości

Konsole


Mlody

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa - 14 czerwca, 2010 r. - Firma Microsoft zapowiedziała oficjalny start usługi Xbox LIVE

w Polsce, który nastąpi jesienią 2010 roku. Prócz Polski, usługa Xbox LIVE zostanie udostępniona także na terenie Brazylii, Chile, Czech, Grecji, Kolumbii, Węgier oraz Republiki Południowej Afryki.

 

Cytat z profilu Chcemy polskiego Xbox Live! na facebooku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przez CoD: MW2 mam bana ;)

I tak bym nie korzystał z Xbox Live, chyba, że byłby darmowy.

A co do nowej konsoli to Microsoft się nie postarał, wstawili nową obudowę, dysk i wifi i sprzedają w cenie Elite...

Powinni wstawić inny procesor graficzny, na miarę PS3, a jakby Kinect byłby wbudowany bezpośrednio, to nic tylko kupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy xbox:

-Zasilacz mniejszy od tego z Jaspera. Nowe gniazdo zasilania przypominające 2 wtyki zasilacza od laptopa.

-Wbudowane WiFi w Standardzie N, zasięg max 110 m

-Fortepianowa czerń ze wstawkami "chromowanymi"

-Dotykowe przyciski otwierania napędu i włączania konsoli, tak jak w PS3.

-Microsoft podkreśla, że projektował nowego Xbox'a w celu jak największego wyciszenia tj. wyciszony napęd i chłodzenie.(1 duży wiatrak zamiast 2 małych)

-Wewnętrzny, wyjmowany dysk. Prawdopodobnie 2.5". Wkłada się go od spodu konsoli, nie widoczny.

-Dedykowane złącze dla Kinect'a. Mając nową konsole wystarczy podłączyć Kinect'a właśnie pod ten port, wtedy żadne zewnętrzne zasilanie Kinect'a nie będzie potrzebne. W starszych konsolach będzie trzeba podłączyć zewnętrzne zasilanie lub 2xUSB.

- 3 wejścia USB z tyłu i 2 z przodu

- Wyjścia HDMI i AV Cabel

- Wyjście Optyczne S/PDIF

- Brak slotów na Memory Units

- Wszystkie akcesoria w kolorystyce nowego Xbox'a

- Chipset w technologii 45nm, zintegrowane CPU i GPU

- W pudełku Composite i czarny headset.

 

Boli mnie brak slotów na karty pamięci, których role przejmują pendrivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Microsoft podkreśla, że projektował nowego Xbox'a w celu jak największego wyciszenia tj. wyciszony napęd i chłodzenie.(1 duży wiatrak zamiast 2 małych)

To dobry pomysł, stary Xbox 360 był niewiele cichszy od odkurzacza.

 

- W pudełku Composite

To jest chyba jakiś żart. Composite psuł obraz nawet z PS2.

Może chodziło o component? Ale z drugiej strony, co to dla nich za problem dorzucić zwykłe hdmi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk napewno 2,5 cala bo jaki niby inny ;) tyle że znowu w jakimś badziewnym "opakowaniu". Wczoraj oglądałem na żywo tą konferencje i zaraz po niej był wywiad z gościem z MS i wyjął ten dysk z konsoli.

 

Dla mnie jako hardcore gamera MS sie nie popisał bo jeśli chodzi o gry to posucha. Kinect fajne ale mocno casualowe i zależy ile sobie za to zarzyczą. Jak będzie za max 400zł z jakimś zestawiem gier to super jak droższe to sam niewiem... Forza motorsport z wirtualną kierownicą w powietrzu to chyba jakiś żart...

 

O 21 dzisiaj konferencja Sony, zobaczymy co pokażą bo w zeszłym roku dali czadu z exclusivami. Jak pokażą jakąś sensowną nie casualową grę na Move to 1:0 dla sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki smaczny biało-czarny likier... butelka dokładnie tak wygląda ;>

 

Masz na myśli Sheridansa domyślam się ale obudowa xboxa jest jedno kolorowa tyle że jest tak jakby zagięta i światło się odbija dając efekt drugiego koloru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to tak specjalnie zrobione - artystyczne przedstawienie tego że obudowy dostępne w dwóch kolorach? Na pozostałych materiałach jakie otrzymałem Xbox 360 jest cały czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola będzie sprzedawana tylko w czarnym kolorze z wykończeniem ala fortepian i tak jest to odbicie światła.

 

Przynajmniej teoretycznie jest to odbicie światła bo jak się przyglądnąć to to nie jest zdjęcie tylko tak jakby grafika komputerowa więc to chyba miało niby być zakrzywione światło a wyszło jakby konsola miała 2 kolory

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może porozmawiajmy o grach na PSP ;)

 

jakby na PSP wychodziła Zelda to już dawno bym kupił... Zelda + LocoRoco + GTA = profit ;]

 

Jak może Zelda wyjść na psp jak jest robiona bezpośrednio przez nintendo ;) Miałem PSP ze 2 lata temu i sprzętowo jest to naprawdę genialny sprzęt. Problemem są gry, bo zdecydowana większość są to porty gier z większych konsol z zepsutym sterowaniem z racji braku drugiego analoga i dosyć wątpliwą jakością pierwszego.

 

Damix obecne PSP jest wystarczająco mocne tylko brakuje dobrych gier i wątpię żeby psp2 mogło cokolwiek zmienić w tym temacie.

Edytowane przez Radical
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to na ajfonie... muszę kupić szybszego ajfona :P

 

jakbym nie widział wersji na PSP i iPhone'a to wersja na DS-a miała po prostu klimat

 

ale wersja na PSP wygląda genialnie z tymi wszystkimi shaderami - jak połączenie GTA i GTA2 ;)

 

Ale na psp nie ma tych fajnych minigierek dotykowych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu pokażą coś z nowym hardware ?

 

Na nowe konsole poczekamy jeszcze kilka lat. Sony i Microsoft odświeżyli swoje konsolki, dodali kontrolery ruchu i tego będą się trzymać co najmniej z 5 lat.Najprędzej Nintendo coś wyda oprócz DS3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak nazwą nową generację X'a? Był już Xenon, Zephyr, Opus (tylko serwisówki), Falcon i aktualnie sprzedawany Jasper. :P

 

Edit:

Już wiem jak się będzie nazywać, Valhalla.

Edytowane przez D@rkSid3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności