Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokół uszne do Fiio M11 Plus ESS.


Nephilim1977

Pytanie

Cześć wszystkim. Zastanawiam się nad nowymi słuchawkami do mojego Fiio M11 Plus ESS. Budżet to powiedzmy +/- 2000zł, mogą być używane. Muzyka której słucham to szeroko pojęty Metal oraz Rock Gotycki bardziej elektroniczne odmiany tego gatunku też wchodzą w grę i Hard Rock.  Poszukiwany typ to zamknięte wokół uszne ze skłonnościami do mobilności 😉M11 używam głównie z Sony MDR-1AM2 czasem z Ultrasone Pro 900i ale te zbyt mało izolują od otoczenia, mam też iemy Fiio Fh5  oraz doki Final Audio E3000 ale nie lubię tego typu słuchawek i kiedy tylko mogę wybieram wokół uszne konstrukcje. Ze słuchawek korzystam głownie w środkach komunikacji miejskiej w których spędzam przynajmniej 2,5 h dziennie  i trochę w pracy gdzie niestety jest bardzo duże natężenie hałasu  więc dobra izolacja jest mile widziana. Tak się zastanawiam nad pozbyciem Sony MDR-1AM2 i Ultrasone Pro 900i oraz może domowych MM M1570 które grają z Aune X7S + X1S i są bardzo rzadko wykorzystywane do słuchania muzyki bo zwykle słucham na kolumnach  i kupieniem sobie jakiś jednych  które zastąpią mi to całe tałatajstwo. Będę wdzięczny za propozycje.

336646093_6682910858403022_2730300989081932480_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@Nephilim1977 Nie wiem, jak w duecie z Twoim Fiio, ale ogólnie Fostex TH-610 to genialne słuchawki. Gorąco polecam. A ten Denon to podobno bardzo podobna konstrukcja na tych samych przerwornikach, co TH-610. Ale nie miałem okazji sprawdzić żadnych słuchawek Denona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pomijając kwestię brzmienia, bo pod tym względem Fostexy raczej warto sprawdzić do podanego przez Ciebie repertuaru. Moim zdaniem one się słabo sprawdzą jako słuchawki mobilne. Dla mnie to jednak typowo domowe słuchawki. Niekoniecznie stabilne na głowie przy mocniejszych ruchach, a izolacja raczej przeciętna/dostateczna. No i ogólnie budowa tych słuchawek jest powiedzmy średnio zgrabna do noszenia poza domem. Nie wiem natomiast jak to wygląda w przypadku Denonów.

Edytowane przez Norbi145
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od jakiegoś czasu Fiio  gra z Denonami A-HD7200 po własnej roboty kablu zbalansowanym, generalnie brzmieniowo i komfortowo jest bardzo dobrze ale wytłumienie jest jednak trochę za słabe 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Parę ostatnich tygodni spędziłem z Aeon 2 Noire ale one są jeszcze słabiej wytłumione niż Denon A-HD7200 i cięższe do napędzenia. Niby trochę fajniejsze i o bardziej mobilnym charakterze od Deononów przegrały zdecydowanie ceną, bo według mojej skromnej oceny słuchawki oferują bardzo zbliżony poziom dźwięku, jedne kawałki brzmiały lepiej na Aeonach drugie na Denonach  z tym że te drugie słuchawki okazały się nie dość ze tańsze, to o wiele bardziej uniwersalne w muzie której słucham. Aeony zyskują nieco na połączeniu z domowym Aune X7S + X1S ale nie po to szukałem nowych słuchawek. Denon A-HD7200 z Amazona można mieć  obecnie 2 574,93zł czasem nawet 2475zł, Aeony najtaniej znalazłem z Thomann.de z nowe  3 letnią gwarancja i 30 dniowym prawem zwrotu za 4555zł,  B-Stocki między 3899 a 4299zł również z  z 3 letnią gwarancja i 30 dniowym prawem zwrotu, co według mnie i tak czyni je nieopłacalnymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności