Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do Fl-Studio


Sanngre

Pytanie

Witam!

Chciałbym zakupić jakieś słuchawki studyjne do Fl-Studio, ale nie wiem co do nich jeszcze potrzebuje.

Słuchawki na jakie polowałem to: Beyerdynamic dt 990 pro.

Płyta główna w komputerze: Asus z370m Pro4

Z tego co wyczytałem, to rozumiem, że do słuchawek potrzebuje jakiś wzmacniacz? Jeżeli tak, to czy znajdą się takie poniżej ceny samych słuchawek?

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Polecam słuchawki dokanałowe, bo są zdecydowanie równiejsze niż DT990 i co bardzo ważne w warunkach domowych, mają nisko schodzący bas, którego w DT990 nie dostaniesz. Koszt takich słuchawek też jest niewielki, już od 80 zł. Resztę kasy możesz przeznaczyć na jak najlepsze monitory.

 

Warte uwagi modele to np. 7Hz Zero, Tangzu Wan'er, Truthear Zero. Kupić można na Aliexpress, Amazon.pl

Jeżeli dokanałowe nie wchodzą w grę, to może AKG K371? DT990 to mocno przestarzała konstrukcja, której nie polecam.

 

I żadnego wzmacniacza nie potrzebujesz (do tych słuchawek, które poleciłem), o ile wyjście audio w twojej płycie głównej jakoś bardzo nie szumi. Nie czytaj audiofilskiego pitu pitu, to co przeczytasz na tym forum i innych audiofilskich stronach w ogóle ma się nijak do tego jaki sprzęt jest potrzebny do produkcji muzyki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Kuba_622 Dzięki za obszerną odpowiedź. Nie wiedziałem, ze zmieszczę się w tak małym budżecie. z czystej ciekawości zakupie je, nawet jeżeli się nie sprawdzą :D Jeżeli chodzi o dokanałowe słuchawki to posiadam AirPods Pro 2, ale rozumiem, że to inna kategoria słuchawek?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Sanngre napisał(a):

@Kuba_622 Dzięki za obszerną odpowiedź. Nie wiedziałem, ze zmieszczę się w tak małym budżecie. z czystej ciekawości zakupie je, nawet jeżeli się nie sprawdzą :D Jeżeli chodzi o dokanałowe słuchawki to posiadam AirPods Pro 2, ale rozumiem, że to inna kategoria słuchawek?

Pozdrawiam :)

 

AirPods Pro całkiem niezłe są. Generalnie jak chciałbyś poczytać coś więcej o słuchawkach i pooglądać pomiary częstotliwości, to polecam tę stronę:

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/beyerdynamic-dt990-pro-review-headphone.19975/

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/akg-k371-review-closed-back-headphone.19657/

https://www.audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/truthear-x-crinacle-zero-iem-review.37380/

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności