Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Unboxingu nowego salonu we Wrocławiu trwa


Rekomendowane odpowiedzi

Ja najpierw miałem Creative EP630, później Philipsy z serii SHE, zdaje się SHE9700, potem Sennheisery CX300, które podobały mi się najlbardziej z całej trójki :) A potem całą masę innych doków, obecnie jakieś dwa modele chi-fi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative EP630. Później była przerwa długa. Między czasie model dokonalowych ze stajni Brainwavz Audio. Krótki epizod. Na tyle że już nie pamiętam numeru modelu. A grały bardzo fajnie. Później znowu długa przerwa ze słuchaniem.
No i powrót od razu w ciemno i na dłużej Fiio FH5. Później FH7. I tak się działo, czas leciał aż do momentu kiedy wziąłem znów w ciemno Mest MK2
Od tego momentu jakoś nie czuje potrzeby dalej szukać. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie, nowy salon prezentuje się wspaniale🙂👍🥇 Bardzo się cieszę, że unboxing skarbów audio przebiega pomyślnie. Na pewno wkrótce wpadnę w odwiedziny :)

 

Miłego dnia i pozdrawiam! :)

Edytowane przez Tytus1988
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kurop napisał(a):

Koss The Plug

Ten kształt :) Ciężko o bardziej adekwatną nazwę.

 

4 godziny temu, kurop napisał(a):

zaoferowały pełne brzmienie bas

Nie pamiętam już dobrze, ale też to chyba jedyne co oferowały. Korci mnie żeby sprawdzić, bo jak to Koss ma w zwyczaju tłuką je dalej w niezmienionej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, zdzichon napisał(a):

Ten kształt :) Ciężko o bardziej adekwatną nazwę.

 

Nie pamiętam już dobrze, ale też to chyba jedyne co oferowały. Korci mnie żeby sprawdzić, bo jak to Koss ma w zwyczaju tłuką je dalej w niezmienionej formie.

oczywiście że poza basem nic tam nie było ale jako nastolatek byłem tym zachwycony, wtedy ludzie z pchełkami latali, które grały jak słuchawka telefoniczna lub z nausznymi. Równolegle miałem równie zmulone AKG K414p :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, zdzichon napisał(a):

Nie no jasne, tłukło jak tej babci z jutuba :)

pierwsze bardziej cywilizowane jakie miałem to Sony EX51 i trochę później EX82, na te drugie był swego czasu niezły hype na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze IEM-y to były Philipsy SHE3700 (wcześniej mogłem mieć jakieś słuchawki dołączane do odtwarzaczy MP3, ale nie wiem czy to nie były przypadkiem pchełki), które kupiłem na wakacje, ale ergonomia kulała. Następny zakup, czyli AKG EO-IG955 trzymały się w uchu już zdecydowanie lepiej.  Przy trzecich dokanałówkach poleciałem na grubo i kupiłem Creative HS930i na promocji za zawrotną bodajże kwotę 79 zł. Były solidnie wykonane, grały super, ale ciągle mi wypadały z uszu strasznie mnie przy tym irytując, więc szybko je sprzedałem. Potem nabyłem jeszcze Sony MH1C grające świetnie, ale z tragicznym kablem i równie kiepską ergonomią. Przełomem było przetestowanie KZ ZS6, które pomimo tego, że obudowy miały specyficzne, bo dość kanciaste to dzięki konstrukcji OTE były o niebo wygodniejsze od wszystkich poprzednich IEM-ów, które miałem. Wtedy zdecydowałem się na zakup pierwszego chi-fi w postaci KBEar KB04 i się zaczęło. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze IEMy to były Vedie SV500. Przed nimi miałem tylko pchelki i nauszne/wokoluszne. Potem były Sony M1hc do SBH20 i SBH52. Zanim nauczyłem się dobierać tipsy to była mordęga. Dziś głównie IEMy

Do dziś mam Vedia SRS-200, SRS-200bt, SRS-300 no i wspomniane SV500 i 3x Sony M1hc 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszych nie pamiętam, pewnie jakieś pierdziawki Philipsa, ale pamiętam za to pierwsze dwa modele które zrobiły na mnie ogromne wrażenie - ADDIEM oraz Phonak Audeo 012 ;) Swoją drogą chętnie posłuchałbym jeszcze raz i jednych i drugich. 

 

Pamiętam też swego czasu szał na forum na sluchawki Xears, to chyba niemiecka firma była? Jak na swoją cenę grały naprawdę dobrze, chyba nawet grupowe zamówienie na forum kiedyś ogarniałem :D 

 

Później było długo długo nic i wróciłem do hobby chyba jakoś w 2020 roku kupując iKKO OH10. Fajne były, tylko te wysokie tony. Gdyby nie one to kto wie, może dalej bym nie inwestował a tak... Ech :P 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 godzin temu, Dirian napisał(a):

Ja pierwszych nie pamiętam, pewnie jakieś pierdziawki Philipsa, ale pamiętam za to pierwsze dwa modele które zrobiły na mnie ogromne wrażenie - ADDIEM oraz Phonak Audeo 012 ;) Swoją drogą chętnie posłuchałbym jeszcze raz i jednych i drugich. 

 

Pamiętam też swego czasu szał na forum na sluchawki Xears, to chyba niemiecka firma była? Jak na swoją cenę grały naprawdę dobrze, chyba nawet grupowe zamówienie na forum kiedyś ogarniałem :D 

 

Później było długo długo nic i wróciłem do hobby chyba jakoś w 2020 roku kupując iKKO OH10. Fajne były, tylko te wysokie tony. Gdyby nie one to kto wie, może dalej bym nie inwestował a tak... Ech :P 

Addiem były kozackie, takie crispy, fajnie się ich słuchało. Audeo kupowałem w salonie aparatów słuchowych bo nigdzie ich nie było, to też był niezły przeskok wtedy, no i ta zabawa z filtrami. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się od IEM wzbraniałem, ale peirwsze faktyczne doki u mnie to RHA MA750, pierwsze, których mogłem bez zgrzytu zębami słuchać.

Potem względnie długo Aune E1 miałem, przewijało się kilka chi-fi, Audeo PFE 012 (nadal gdzieś w szufladzie są), MEE Pinnacle P1, a obecnie już chyba na długi czas zostają u mnie Thieaudio Oracle MKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności