Skocz do zawartości

Otwieramy się dla Was na Nowo - Nowy salon MP3Store we Wrocławiu zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.03.2023 o 15:48, Rafacio napisał(a):

 Widać, nie zależy wam na Trójmieście.

 

Też mnie trochę zastanawia czemu Trójmiasto jest takie zaniedbane pod tym względem, nie tylko przez mp3store ale też inne sklepy audio. W zasadzie ciężko tutaj czegokolwiek odsłuchać, a wątpię by w 3-City i okolicach było mniej audio-fanów niż we Wrocławiu czy innym Krakowie. Może to nie Warszawa, ale raczej ludzi z kasą tu nie brakuje (w końcu salonów z wszelakimi kolumnami czy większym nagłośnieniem za grube tysiaki trochę tu mamy) ;) 

 

Dobrze, że chociaż można sprzęt wypożyczyć wysyłkowo na odsłuch u większości szanujących się dystrybutorów, no ale jednak jak chcę porównać sobie po 3-4 modele by wybrać ten co pasuje najbardziej, to robi się problem.

 

Wracając jednak do tematu - mi też salon się bardzo podoba. Może faktycznie trochę szaro, ale schludnie i estetycznie. Sam bym chętnie wpadł do takiego salonu w Trójmieście :D 

Edytowane przez Dirian
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem i muszę powiedzieć, że co tam ściany - Tam jest Marcin i słuchawki ! To tworzy atmosferę 

 

Są kanapy, fotele, jest fajnie . 

 

Naprowadzanie przez Żabkę...hm czyli warto coś kupić na wejście :)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otacza się barwnym dźwiękiem; to mu rekompensuje szarość wnętrza.

( :

 

Zresztą sam zauważył, że czuje się tam o wiele lepiej chociażby ze względu na to, że nie musi już uczestniczyć w życiu klientów salonu GSM, które, jak wiemy, pełne jest różnorakich problemów i niejednokrotnie angażuje wszystkich wkoło.

Takie otoczenie mogło frustrować, a od frustracji do zaburzeń depresyjnych droga niedługa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Marcin chyba nie będzie miał teraz innego wyjścia jak zamówić parę paprotek, wstawić meblościankę rodem z PRLu, zamontować boazerie i powiesić fikuśne dywany na ścianach ;)

Tak, jeszcze matę słomianą , proporczyki, kotka chińskiego witajacego łapką klientów, dzwonek nad drzwiami, portret Gierka...:)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bakus1233 napisał(a):

Żarty żartami, ale kolumny altus zachowane w dobrym stanie byłyby ładną ozdobą takiego sklepu

Są tacy audiofile, którzy na widok Altusów od razu by uciekli gdzie pieprz rośnie. 😉 Altusy w PRL to był top of the top, ale obecnie to dźwiękowo szósta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Kazimierz9 napisał(a):

Są tacy audiofile, którzy na widok Altusów od razu by uciekli gdzie pieprz rośnie. 😉 Altusy w PRL to był top of the top, ale obecnie to dźwiękowo szósta liga.

Mi chodzi tylko o kwestie wystroju nimi wnętrza. Nie znalazłem lepiej wyglądających kolumn nawet za milion złotych. Takie po renowacji byłyby najlepszą ozdobą każdego sklepu audio (piękne zdjęcia); https://2pplus.pl/renowacje-1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Mi chodzi tylko o kwestie wystroju nimi wnętrza. Nie znalazłem lepiej wyglądających kolumn nawet za milion złotych. Takie po renowacji byłyby najlepszą ozdobą każdego sklepu audio (piękne zdjęcia); https://2pplus.pl/renowacje-1 

Miałem takie Altusy ze wzmacniaczem i Cd Technics i rzeczywiście wtedy to był sztos, ale nie było porównania do innych, tzw. zachodnich, które nie znajdowały się wtedy w moim zasięgu i z dostępem był problem.Teraz jak je wspominam to było to bułowate, zlane granie. Pożyczyłem koledze na osiemnastkę i popalili mi te wysokotonowe, tubowe głośniczki.Te srebrne kopułki na głośniki kupowałem osobno i przyklejałem. 😊 Wtedy tylko liczyła się muzyka, fajne czasy. EOT.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Marcin chyba nie będzie miał teraz innego wyjścia jak zamówić parę paprotek, wstawić meblościankę rodem z PRLu, zamontować boazerie i powiesić fikuśne dywany na ścianach ;)


np. coś takiego, od razu człowiek by się lepiej poczuł:

51CEAD94-E800-4E49-9511-8C75A43D3A9B.jpeg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Mi chodzi tylko o kwestie wystroju nimi wnętrza.

Wiesz, jeżeli ktoś ma takie kolumny to zaraz zaczynam mieć podejrzenia odnośnie jego marnych gustów. Co miałbym sądzić o gustach/towarze sklepu, w którym stałyby Altusy? Dlatego Altusy to byłby ryzykowny wystrój. Skoro ma "dawać po oczach" to zamiast Altusów postawiłbym np. Focale Utopia. 💥

Edytowane przez Kazimierz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marne gusta?! 
Tak właśnie powinny wyglądać kolumny, duże pudła ze sporymi głośnikami, a nie to co obecnie robią jakieś wąskie pudełka z malutkimi głośniczkami 🤣altusy może i wybitnie nie grają, ale inni powinni się uczyć od nich jak powinny wyglądać kolumny, bo mało jest dziś fajnie wyglądających kolumn i cena tu nie gra roli. Yamaha coś tam próbuje z modelem ns5000, ale trochę membrany im nie wyszły.

Edytowane przez bakus1233
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Marne gusta?! 
Tak właśnie powinny wyglądać kolumny, duże pudła ze sporymi głośnikami, a nie to co obecnie robią jakieś wąskie pudełka z malutkimi głośniczkami 🤣

Miałem na myśli gusta muzyczne.

Edytowane przez Kazimierz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co mają być półmetrowe membrany jak nie muszą? Technologia poszła do przodu i nawet Amerykanie nie wstawiają już do samochodów siedmiolitrowych silników z których wyciągali 130 koni mocy :)

 

Wujo sobie ostatnio odrestaurował Altusy i o ile mają fajny retro styl to nie wiedzieliśmy z kuzynem jak mu delikatnie przekazać opinię o ich graniu, ale nasze miny chyba mówiły wszystko. Jak pisałem, membrany na pół metra, a basu tyle co kot napłakał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Nie znam Marcina osobiście. Obawiam się, żeby po miesiącach przebywania w takim pomieszczeniu nie dostał depresji jakiejś. Klient wejdzie-wyjdzie, a on tam zostanie.

Depresji to można dostać prędzej od czytania Twoich smętnych komentarzy ;) Zakładam, że są one właśnie odzwierciedleniem Twojej wewnętrznego świata...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności