Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Otwieramy się dla Was na Nowo - Nowy salon MP3Store we Wrocławiu zaprasza


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę, przecież można włączyć ignorowanie postów. I po temacie. Ja korzystam i sobie chwalę.

 

Ja również wpadnę w odwiedziny. I również pamiętam, jak kupowałem SoundMagici oraz Cowona e2 u Marcina jako jedne z pierwszych nie no name słuchawek i dapów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, side napisał(a):

Naprawdę, przecież można włączyć ignorowanie postów. I po temacie. Ja korzystam i sobie chwalę.

 

Ja również wpadnę w odwiedziny. I również pamiętam, jak kupowałem SoundMagici oraz Cowona e2 u Marcina jako jedne z pierwszych nie no name słuchawek i dapów :)

Jak można coś takiego włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 13.03.2023 o 00:19, jacmiszcz92 napisał(a):

https://forum.mp3store.pl/ignore/

 

Raale widziałem na jednym ze zdjęć na Google maps. Są dostępne na odsłuch czy to z innego salonu? :P

Raale właśnie do mnie jadą, ale obiecałem je na kilka dni Von Baronowi, więc pewnie przyszły tydzień. 

W dniu 12.03.2023 o 09:33, bakus1233 napisał(a):

Żarty żartami, ale kolumny altus zachowane w dobrym stanie byłyby ładną ozdobą takiego sklepu ;) 

Altusów nie będzie ale wczoraj zacząłem rozpakowywać Heddy

hedd.jpg

W dniu 12.03.2023 o 11:20, micbud napisał(a):


np. coś takiego, od razu człowiek by się lepiej poczuł:

51CEAD94-E800-4E49-9511-8C75A43D3A9B.jpeg

Na koty niestety mam alergię ale jak ucywilizuję swojego pchlarza to może go czasem wezmę :D

 

pies.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś jeszcze oprócz @Kridzu i @vonBaron ma jakieś przemyślenia po przesłuchaniu WA33 z zestawem lamp PsVane ACME vs. zestaw lamp KR Audio? Chodzi mi o różnice w dźwięku między wspomnianymi lampami. Chłopaków, których powyżej podświetlilem już wypytywałem, ale chętnie zasiegnąłbym też opinii innych. I drugie pytanko - próbował ktoś może mieszać np. 4× 2A3 PsVane + 1x prostownik KR Audio albo na odwrót 4× KR Audio + prostownik PsVane? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności