Skocz do zawartości

F2 - Nowy Firmware


Rekomendowane odpowiedzi

:: iAUDIO F2 Firmware V1.14

 

 

[improved Features & Fixed Bugs]

 

- Support to change the state of album art wallpaper when changing mode

- Fixed the error not to play a bookmarked file in Record or DPL folder.

- Fixed the error to play a FLAC file converted with some converting programs (poprawili flaki z olejem?)

- Fixed the error to display white screen occasionally when turing LCD in Hold mode

- Fixed the error of the recorded file list after deleting a file

- Fixed the error to display Browser when deleting a movie file.

- Fixed the error to save the wallpaper while viewing pictures

 

Download iAudio F2 Firmware V1.14

 

EDIT:

Wlaśnie zaktualizowalem firmware. Tragedia. Wróciłem już do poprzedniego. NIE POLECAM! Nie wiem czy mi sie wydaje, czy jakby bardziej szumi, mniej basiku. Normalnie nie ten player. Do tego zamula menu. Takie uaktualnienia to niech sobie do noname wypuszczaja. Zawiodlem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witaj Gregoo2

 

Wlasnie sie przymierzalem do aktualizacji ale pomyslalem ze sprawdze jeszcze forum. I dobrze zrobilem, zaoszczedziles mi troche czasu na tym upgrejdzie. Z tego co napisales wyglada to na niedopracowanie tej aktualizacji.

 

Ja tak naprawde czekam aby w upgrejdzie zawarli wreszcie opcje PLYNNEGO PRZECHODZENIA pomiedzy utworami. Najlepiej aby mozna bylo ustawic je jeszcze o zadany czas, np. od 1s. - 5s. Koncertowe wersje by odtwarzalo bez tego upierdliwego trzasku pomiedzy kawalkami. Chyba ze masz jakis pomysl ktory stosujesz to mozesz go tutaj zapodac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czy istnieje jakis firmware do f2, który by rozwiązał problemy z utworami we FLAC'u? Obecnie większość utworów odtwarza, jednak podczas prób odtworzenia niektórych utworów, odtwarzacz się wiesza, a części nie widzi w ogóle :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj mniejszego stopnia kompresji... "L2" to maksymalny stopień kompresji, obsługiwany przez część odtwarzaczy COWON/iAUDIO... spróbuj czegoś L0...L2 ("L0" to minimalny poziom kompresji, "L2" to "kompatybilny" poziom kompresji), L3...L5 mogże być problematyczne dla części odtwarzaczy (L5 to "standardowy" poziom kompresji), nie mówiąc już o L6...L8 ("L8" to maksymalny poziom kompresji)

 

rekompresji FLAC -> FLAC dokonujesz oczywiście bezstratnie, więc nie musisz się martwić o jakość... najwyżej plik będzie o parę MB większy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam.

To znaczy ja powiem tak. Od nowości w moim F2 mam wgrany właśnie soft v1.14. Spróbuje pomóc niezdecydowanym na wybór nowego softu lub oczekiwania na następny

I tak przeczytałem że ktoś miał problemy z:

-trzaskami pomiędzy utworami>> wszystko jest czysto bez trzasków (przynajmniej u mnie, i wątpie żeby to była wina softu)

-płynne przechodzenie pomiędzy utworami>> jest funkcja Fade in i właśnie ona ma od 0sek. do 5sek. przejścia (jak kto lubi ;) )

-szumienie>> zero szumu ani podczas grania ani przerw no chyba że ktoś słucha na vol.40 to niemożliwością jest extra czysta cisza :P a nawet wtedy szum jest minimalny. (no chyba że mowa tu jest o mikrofonie :ph34r: ... tak właśnie na nim to lekki szum jest słyszalny :P )

-bas>> według mnie jest dobry (ale nie mam pojęcia jak było przy poprzedniej wersji, więc się nie wypowiadam)

-wolne menu>> wszystko chodzi płynnie (mam praktycznie całą pamięć zajętą a menu chodzi tak samo płynnie jak przy pustej czyli zero zacinania :D )

-problemy z FLAC>> niestety nie mam pojęcia co zrobić w tej sytuacji bo jeszcze nie odtwarzałem tego formatu u siebie (ale jak widzę odpowiedź na te pytanie została już udzielona) :)

 

Jeszcze raz przypominam, że nie miałem do czynienia z poprzednimi softami. A to co opisałem tutaj zgadza się w 100% z moim F2 na firmware v.1.14 :rolleyes:

Więc jeśli komuś to nie pasuje po prostu powiem tak : "Nie wgrywaj, i nie trać czasu" :P

Ja mam od nowości i nie żałuje B);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności