Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[SPRZEDANED] iFi Audio Micro iDSD Black Label


BitWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaję każdemu znaną małą przenośną 4-watową elektrownię o wydźwięcznej nazwie.
iFi Audio Micro iDSD Black Label
Kupiony pod koniec września 2021 roku. Służył mi w 99% jako DAC/Amp na biurko, w trybie Eco, więc połączenie USB kompletnie omijało baterię. Ten pozostały procent to Wrocławskie MiTy na które go brałem testować sprzęty. Kupiony był właśnie z myślą bycia bardzo uniwersalnym źródłem który pociągnie cięższe słuchawki ale też bardzo czułe IEMki z racji wbudowanego IEMatcha, ale od pewnego czasu robi tylko za DACa do aktywnych kolumn, a przesiadka z IEMkami na UTWS5 tylko mu dobiło gwoździa. W skrócie sprzedaję bo go nie potrzebuję :)
Minimalne ślady użytkowania, na przełączniku IEMatcha dorobiony guziczek na drukarce 3D gdyż oryginalny gdzieś się zawieruszył. W zestawie kabelki, adapterki, opaski do kanapkowania i co tam się jeszcze w pudełku znajdzie.

Cena: 1400 zł + KW

SPRZEDANED
Wysyłka paczkomatem ew. obejrzenie, przesłuchanie i odbiór osobisty - Warszawa, Wola

WBFX0589 1.jpg

WBFX0591.jpg

WBFX0593.jpg

WBFX0594.jpg

Edytowane przez BitWolf
sprzedaned
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • BitWolf zmienił(a) tytuł na [SPRZEDANED] iFi Audio Micro iDSD Black Label
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności