Skocz do zawartości

Sprzedane


MichalZZZ
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez MichalZZZ,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Sprzedam flagowe kabelki obu producentów. Oba użyte kilka max. kilkanaście razy. Zalegają mi w pudełkach od dłuższego czasu i nie zanosi sie na to, żebym ich więcej używał. Stan obu kabelków 10/10. Jak nówki. Nie noszą śladów użytkowania. W zestawie wszystko co oferuje producent. Jestem pierwszym właścicielem. Wysyłka wliczona.

 

1. Forza Noir Hybrid HPC (hybryda miedź + srebro). Kabel z wtykiem 6,3mm duży jack - Furutech. Wtyki mini xlr 4pin. Wtyki pasujące do Audeze, ZMF, Meze (nie wiem czy do wszystkich modeli, ale napewno pasuja do Empyrean), Erzetich Phobos, Kennerton...
Długość kabelka 1,5m. Cena 900 zl 800 zł.

 

2. Argentum Extreme (srebro). Kabel z wtykiem 6,3mm duży jack. Wtyki mini xlr 4pin. Wtyki pasujące do Audeze, ZMF, Meze (nie wiem czy do wszystkich modeli, ale napewno pasują do Empyrean), Erzetich Phobos, Kennerton...
Długość kabelka 1,5m. Cena 700 zł. 600 zł.

 

Zapraszam do kontaktu na pw. 

 

Dziękuję i pozdrawiam,

 

Michal.

 

 

 

 

IMG_2418.JPG

IMG_2420.JPG

IMG_2423.JPG

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Stóweczka taniej od każdego przewodu albo wciąż aktualna wymiana na jakiś kabelek zasilający (jak najbardziej możliwa moja dopłata).

 

Kabelki leżą nieużywane i są w idealnym stanie.

 

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • MichalZZZ zmienił(a) tytuł na Sprzedam kabelek słuchawkowy Argentum Extreme
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • MichalZZZ zmienił(a) tytuł na Sprzedane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności