Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki Bluetooth 5.0+ i 3,5mm do 150 zł


kr3cik

Pytanie

Witajcie,

 

Szukam słuchawek do zastosowań domowych z Bluetooth minimum 5.0 oraz złączem 3,5mm minijack celem sporadycznego podłączania do nasłuchu mikrofonu.

 

Słuchawki mają godnie zastępować Philips BASS+ które służą mi do dziś, ale zaczęły wkurzać rozłączaniem się co jakiś czas z komputerem przy stosowaniu ich do np Discorda co podejrzewam, że ma związek z przestarzałą wersją BT.

 

Brzmienie jakie mnie interesuje to właśnie takie mocno basowe jak we wspomnianym modelu. Nie oczekuję ANC czy wodoszczelności w tym przedziale cenowym.

 

Wyjaśnienie - słuchawek nausznych używam wyłącznie przy pracach domowych i przy komputerze, poza domem na codzień korzystam z AirPodsów, dlatego nie chcę inwestować w nie więcej, niż jest to konieczne.

 

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zainteresuj się słuchawkami JBLa, one mają zazwyczaj silny bas i dobry stosunek jakości dźwięku do ceny, warto np. dorzucić do JBL Tune 710BT

(Tylko z tym mikrofonem na kablu to może być problem, wymaga upewnienia się że kabel będzie miał mikrofon a nie tylko audio, niestety dziś producenci odchodzą od mikrofonów na kablu bo urządzenia mobilne nie maja jackow tylko łączność BT więc co do zasady mikrofon jest tylko po BT)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wtej cenie to Oneodio A11 w Polsce dostaniesz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Zainteresuj się słuchawkami JBLa, one mają zazwyczaj silny bas i dobry stosunek jakości dźwięku do ceny, warto np. dorzucić do JBL Tune 710BT
(Tylko z tym mikrofonem na kablu to może być problem, wymaga upewnienia się że kabel będzie miał mikrofon a nie tylko audio, niestety dziś producenci odchodzą od mikrofonów na kablu bo urządzenia mobilne nie maja jackow tylko łączność BT więc co do zasady mikrofon jest tylko po BT)


Jeśli chodzi o wątek mikrofonu, to chodziło o możliwość podłączenia słuchawek do Blue Yeti Nano jako maluch, nie o korzystanie z mikrofonu samych słuchawek więc myślę, że tutaj każde z wtykiem 3,5mm zadziałają.

JBL znam i sobie cenię, dziękuję za tę wskazówkę. Sprawdzę ile musiałbym dołożyć do budżetu


Wtej cenie to Oneodio A11 w Polsce dostaniesz 

Czy możesz powiedzieć mi coś więcej o tym producencie? Jest mi kompletnie nieznany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem inne ich słuchawki Elysium. Wykonanie i dźwięk na poziomie sporo wyższym niż wskazuje cena. Tu na forum @Inszy chwalił inny model ale przewodowy. Sądzę że za porównywalnego JBL musiałbyś zapłacić 2-3× więcej. Nie jest to firma robiąca topowe sprzęty, ale robią przyzwoite i bardzo dobrze wycenione 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam ich Monitor 80 i TWS F1. W tej cenie co je wystawili, to ciężko o lepszy zakup jeśli chodzi o brzmienie. Tylko plastiki są średniej jakości. Nie żeby coś się z nimi działo, ale nie jest to top.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

[mention=64077]Jaro54[/mention] [mention=21694]Inszy[/mention] dobrze się zapowiada, tylko po zapoznaniu się z tym modelem nachodzą mnie pewne wątpliwości co do trwałości regulacji pałąka oraz tych kabelków na wierzchu

[mention=41862]blueme[/mention] mam strasznego pecha, bo przejrzałem kilka sklepów sieciówek i online i widzę, że nigdzie nie mają na stanie tych JBL Tune 710BT, czyżby wycofali ten model z obiegu? Na alledrogo jest sporo ofert za pół ceny z wysyłką z Chin ale mam podejrzenie, że są to podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Nie rozumiem twoich problemów z wyszukiwaniem, one są powszechnie dostępne np tu:
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-jbl-tune-710-nauszne-niebieskie

„Produkt dostępny jedynie w wybranych sklepach.” U mnie nie ma i brak możliwości dostawy.

Plastik trzeszczy, ale jeszcze w sieci nie spotkałem przypadku, by ktoś zgłaszał, że się coś rozsypało.

Rozumiem, dzięki za info.

@blueme jeśli Tune 710 BT nie wrócą w najbliższym czasie na półki, to za 50 PLN więcej można znaleźć Tune 660 NC, znasz jakieś wiarygodne opinie o tych słuchawkach? Porównując parametry techniczne do 710 zastanawiam się, czy nie będą ciche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@kr3cik

JBL Tune 710 są dostępne w polskim Amazonie od ręki, mozesz przetestować i w razie co zwrócić. Tak to jest trochę bolączka ale nie tylko u JBL bo u Sony np też, że sterowanie BT jest zintegrowane z ograniczeniem głośności w tel, więc trzeba w praktycze ustawiac 8-10/10

 

https://www.amazon.pl/JBLT710BTBLU-Sluchawki-Nauszne-Niebieski-Baterii/dp/B096FYQSCK/ref=sr_1_3?crid=TAPVW7MR38V2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
[mention=20948]kr3cik[/mention]
JBL Tune 710 są dostępne w polskim Amazonie od ręki, mozesz przetestować i w razie co zwrócić. Tak to jest trochę bolączka ale nie tylko u JBL bo u Sony np też, że sterowanie BT jest zintegrowane z ograniczeniem głośności w tel, więc trzeba w praktycze ustawiac 8-10/10
 
https://www.amazon.pl/JBLT710BTBLU-Sluchawki-Nauszne-Niebieski-Baterii/dp/B096FYQSCK/ref=sr_1_3?crid=TAPVW7MR38V2

W xkom za 50 pln więcej mam 660 tylko pytanie, czy warto?

https://www.x-kom.pl/p/719779-sluchawki-bezprzewodowe-jbl-t660btnc-czarne.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności