Skocz do zawartości

Osoba do prowadzenia sklepu MP3Store- HiFiPRO w Trójmieście - Poszukiwana :)


MP3store

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bakus1233 napisał(a):

To nie ma pszyuczenia? 

Przyuczenie to jedno ale jakieś doświadczenie i umiejętności nabyte to inna sprawa. Zapewne i małpę nauczysz podstaw ale wydaje mi się że na samej teorii daleko nie zajdzie. Inna sprawa to przejrzysty i osiągalny system motywacyjny dla pracowników żeby mu się chciało wogóle pracować a nie rozmyte hasło premia będzie jak będzie się kręcić. Nie te czasy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sytuacja jest o tyle problematyczna, że sklep prowadzi się samemu i pewnie trochę roboty jest (nie tyle fizycznej, co papierkowej), a pensja raczej tyłka nie urywa ;) Gdyby nie to z pewnością byłoby stado chętnych, bo robota bez wątpienia ciekawa i całkiem przyjemna, szczególnie dla audio-fanatyka. Ale niestety przy galopującej inflacji chyba już mało kto może sobie pozwolić na pracę łączącą przyjemne z zarabianiem przyzwoitej kasy. W każdym razie życzę powodzenia w znalezieniu kogoś chętnego, bo sam co jakiś czas do gdańskiego punktu wpadałem i nawet jeśli nic tam nie kupiłem, to osłuchałem trochę sprzętu a później zamówiłem przez stronkę ;) 

 

Trochę dziwi mnie tylko kiepska komunikacja - jest ogłoszenia na forum, ludzie dopytują i są zainteresowani co dalej ze sklepem, a tu cisza ze strony "władzy". Chyba nie tak się to powinno załatwiać. Wystarczyłby prosty komunikat.

 

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam szczęście bo nie trafiłem w audio na takiego sprzedawcę rodem z Bazaru Różyckiego czy Jarmarku Europa.

Sam sprzedaję za grubsze pieniądze i zawsze proponuję rozwiązanie skrojone na potrzeby klienta, nic nie ukrywam, nie obiecuję czegoś czego nie jestem w stanie zapewnić.

Żalenie się na niedobrych sprzedawców audio to oznaka własnej niedojrzałości, słabości, podatności na sterowanie, manipulację i brak asertywności. Dojrzała emocjonalnie osoba jest w stanie racjonalnie myśleć i podejmować świadome decyzje. Może zamiast audio warto wrócić do piaskownicy i bawić się innymi zabawkami. Śmieszne to jest 🤣.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Żalenie się na niedobrych sprzedawców audio to oznaka własnej niedojrzałości, słabości, podatności na sterowanie, manipulację i brak asertywności. Dojrzała emocjonalnie osoba jest w stanie racjonalnie myśleć i podejmować świadome decyzje.

Masz rację. W łódzkim mp3store kupiłem samą taniochę: SMSL sAp-II oraz AKG K271 MkII i nikt nie próbował mnie przekonać do zakupu droższych modeli mimo, że np. głośno i wyraźnie wyrażałem swój zachwyt po odsłuchu Fostex TH-610. Po prostu jasno dałem do zrozumienia, jaki budżet biorę pod uwagę.

23 minuty temu, mp3storeBDG napisał(a):

nic na siłę, ludziki wpadają do nas nawet posiedzieć ,pogadać i miło spędzić czas... :)

Podobnie jest w łódzkim salonie - miły Sprzedawca, pogadaliśmy trochę o muzyce i sprzęcie, dał mi nawet do posłuchania swoje prywatne Beyery T5p, no i jakoś pogodził się z faktem, że mnie interesuje tylko budżetówka ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mp3storeBDG napisał(a):

Raczej wątpię że ktoś u nas w sieci (mp3store) wciskał kit,  zawsze dajemy klientowi kilka alternatyw tańszych i droższych -  nic na siłę, ludziki wpadają do nas nawet posiedzieć ,pogadać i miło spędzić czas... :)

Pzdro Miłego dnia!

Dlatego wolałbym, żeby ten sklep powstał. A na razie lipa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 3.03.2023 o 15:14, Rafacio napisał(a):

Coś się dzieje w temacie?

Niech będzie i hifipro, tylko te nowe sklepy są okropnie szare, bure i ponure. Takie przynajmniej odnoszę wrażenie oglądając zdjęcia.

😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stonowana kolorystyka mniej rozprasza. W warszawskim salonie HiFi pro jest świetnie. W lecie bezszumowa  klimatyzacja, wygodne kanapy i fotele, ułożone tak, żeby sobie wzajemnie nie patrzeć w oczy dla mnie bomba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • MP3store

Przez całe moje 12 lat pracy w Gdańskim MP3Store nigdy nikogo nie oszukałem, nie wciskałem kitu, zawsze proponowałem rozwiązania skrojone dla konkretnego człowieka, często ODRADZAŁEM droższe rzeczy, zawsze mocno szczerze, zawsze zostawiałem z każdym klientem kawałek siebie. Teraz robię gdzie indziej i nadal spotykam starych klientów, którzy mówią mi że dobrze pomogłem, że rozwiązałem problem, że nie zdarłem kasy. Ta robota to była moja pasja i nadal nią jest (nadal robię z audio :)). Zawsze mówiłem, że nie sprzedam czegoś czego koleś nie chce i nie potrzebuje, chyba że trafiał się: "JA WIEM LEPIEJ BO CZYTAŁEM A TY SIEM NIE ZNASZ GUPI SPRZEDAWCOOO!!" to sprzedawałem to co koleś sobie zażyczył z uśmiechem i bez dyskusji, kto pracuje w handlu - wie jak jest i na jakich ludzi czasami idzie się natknąć. Wiadomym też jest, że dobry sprzęt jednak często kosztuje, są perełki ale na bogów olimpu - rozmawiamy o gustach każdego z nas, a każdy z nas ma inne :D więc nie ma co się kopać z koniem bo po co. Nie ma lepszych i gorszych sprzętów (no chyba że JBL 🤮) - są tylko te co się bardziej podobają Kowalskiemu, a mniej się podobają Nowakowi i wszystko jest ok. 

Pozdro ludki!! 

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Na Garnizon? Jeśli tak to dobrze, bo dotychczasowa obsługa spowodowała, że po jednej wizycie odechciało mi się następnych.

Marudzisz kolega. Masz oczywiście prawo do tego ale większość tu zebranych+ mła wspomina Wojtka bardzo dobrze:) 

Peace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś mojego wpisu. A może to ja niezbyt jasno napisałem?

Mój błąd - błędnie zinterpretowałem to co napisałeś. Przepraszam

12 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Ja to rozumiem, że dotychczasowa obsługa była tak wspaniała, że po jednej wizycie dostałeś wszystko co potrzebujesz i już nie było potrzeby przychodzić po raz kolejny. 

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jak? Będzie ten sklep czy nie będzie? No chyba, że szukacie kogoś do pracy w charakterze wolontariusza. Będzie siedział sklepie, pracował, sprzedawał za samą możliwość z obcowaniem z dziełami pana Fanga czy innym WOO-bździu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Rafacio napisał(a):

Poza tym nie przemógłbym się by komuś wcisnąć dwa głośniczki nauszne za 30 koła np.

To byłoby zbawienne dla nas, tylko po taniości 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności