Skocz do zawartości
  • 0

Letshuoer S12 Pro (Shuoer S12 Pro)


zgreg

Pytanie

Czy warto kupić Letshuoer S12 Pro (Shuoer S12 Pro)

Pod muzykę elektroniczną, ew klasyczną

Chodziło by to pod AKM

Na chwilę obecną Aune E1 dają radę ale te s12 podobno są lepsze

 

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mi S12 pięknie elektronikę grają, bardzo je lubię. Bezpośrednio, dynamicznie, bas uderza mocno i jest zwinny. Używam swoich S12 z tipsami final audio E. Wersja pro podobno nieco gładsza na wyższej średnicy, ale mocniej kopie dołem, osobiście nie słyszałem. Moim zdaniem w tym pieniądzu to są killery, ale są i tacy, którym bardzo nie odpowiadają ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Shouery S12 świetnie się nadają do muzyki elektronicznej, dodatkowo ich przetworniki bardzo dobrze reagują na EQ i to na niemal całej długości pasma. Jakbyś chciał sobie podbić sub-bass, to ten planar jest naprawdę w stanie pompować dużą ilość powietrza bez żadnych negatywnych efektów.

Nie wiem jak wersja Pro, bo nie miałem możliwości się nią dłużej pobawić, ale z tego co pamiętam to jest domyślnie jeszcze trochę cieplejsza, niż zwykłe S12. Przetwornik chyba ten sam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 21.02.2023 o 22:15, Najner napisał(a):

Mi S12 pięknie elektronikę grają, bardzo je lubię. Bezpośrednio, dynamicznie, bas uderza mocno i jest zwinny. Używam swoich S12 z tipsami final audio E. Wersja pro podobno nieco gładsza na wyższej średnicy, ale mocniej kopie dołem, osobiście nie słyszałem. Moim zdaniem w tym pieniądzu to są killery, ale są i tacy, którym bardzo nie odpowiadają ;)

 

Też uważam je za killery (szczególnie, że teraz używki chodzą po 400 zł?), ale nie pod moje preferencje, choć i tak wybrałbym S12 ponad Zetian Wu, które były dla mnie totalnie nijakie, a Shuoery chociaż grały technicznie i szybko przez co miały swój charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

S12 posiadają wybrzmiewanie gitary, fortepianu ? Bo np. H2HR miały to kiepskie, Aune E1 mają lepsze wybrzmiewanie (czyli jak zostanie uderzona struna to dźwięk nie jest krótki) .

Jak się sprawa ma w wyższych rejestrach, czy nie brak tam szczegółów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy jesli wyzsza srednica w Audeo na szarych filtrach byla dla mnie po czasie meczaca, to w przypadku S12 moze to rowniez doskwierac? Rozwazam zakup tych IEMow od jakiegos czasu, ale po bardzo udanym romansie z KPH30, jazgotliwosc wyzszej srednicy zaczela mnie meczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności