Skocz do zawartości

Devialet Gemini


Kubens62

Rekomendowane odpowiedzi

Warto, mam te słuchawki i kupiłbym ponownie. Szczególnie, że cena w okolicach 600-800 zł za nie jest w stosunku do jakości bdb. Mam równiez AZ60 Technicsy - mocno wychwalane, rzeczywiście to bardzo fajne TWS ale bardziej podeszły mi Gemini. Korzystam z nich przede wszystkim podczas spacerów oraz w pracy.

1. Wygoda - technicsy są wygodniejsze, Gemini w zależności od budowy ucha :) jednemu przypasują mniej lub bardziej ale u mnie jest bdb. TIPsy w zestawie są bardzo wygodne. Nie leżą jednak tak idealnie jak Technicsy.

2. dźwięk - jest bardziej soczysty i mięsisty w porównaniu do technicsów, bas jest sprężysty, dynamiczny, nisko schodzi,  środek lekko cofnięty i wysokie czyste i delikatnie wysunięte. Generalnie graja bardzo czysto, poukładanie ale na pewno inaczej niż słuchawki po kabelku. Moim zdaniem będą Ci się bardzo podobały. Na spacery to idealny kompan.

3. Redukcja hałasu - bardzo dobra, wybieramy jeden z trzech poziomów: „niski”, „wysoki” lub „płaski”.  Działa skutecznie - nie obniża jakości dźwięku.

4. Ładowanie bezprzewodowe, pudełko zgrabne i do kieszeni, bateria starcza na tak długo, że zapominam o ładowaniu - samo ich naładowanie dość szybkie ok. 1h do półtora.

5. Konkurencja być może B&W PI7 lub BEOPLAY EX - ale przy obecnej cenie Gemini - Devialet są bezkonkurencyjne.

6. Aplikacja jest prosta ale ma wszystko co potrzeba. Ważne aby łączyć telefon wg instrukcji - wówczas nie ma żadnych kłopotów. Nic nie zrywa, wszystko działa idealnie.

Ze swojej strony bardzo je polecam.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z iPhone'a i nie widzę tu żadnych problemów.  AirPods Pro 2 wykorzystają w 100% ekosystem apple'a funkcjonalnie i  jestem pewny, że lepiej pod tym względem wypadną Pro2 niz Devialet. Dzwiękowo jednak Gemini są lepsze. Nie mają tych wszystkich bajerków ale jakościowo wypadają lepiej. Jeśli zależy Ci na integracji z ekosystemem Apple i wykorzystaniem wszystkich funkcji Apple Music i słuchawek (np. automatyczne przełączanie się między telefonem a komputerem) to być może lepszym rozwiązaniem będzie Pro2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2023 o 12:19, Artur_B napisał(a):

Warto, mam te słuchawki i kupiłbym ponownie.

Podepne sie pod temat. Też się zastanawiam nad Devialetami. Troche boje sie tylko problemów z łączeniem opisanych na wielu forach. Nie miałeś z nimi problemów technicznych ?

Edytowane przez Rucia1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności