Skocz do zawartości
  • 0

Wysokiej klasy słuchawki bezprzewodowe z dobrym mikrofonem (bez limitu ceny)


Wieszak

Pytanie

Cześć,

Szukam porządnych słuchawek bezprzewodowych w dość szoerkim budżecie.
Raczej nauszne, ale nie zamykam się na inne opcje
Zastosowanie: Wideokonferencje, muzyka, gry
Głównie wewnątrz. ale dodatkowym atutem będzie jeśli nadadzą się do podróży
Zależy mi na dobrym mikrofonie, ponieważ dotychczas wszystkie, które posiadałem (różne wersje Sennheiser Momentum czy w szczególności Sony WH-1000XM4) były w tej materii kiepskie lub wręcz beznadziejne. 
Nie bez znaczenia będzie też wysoki komfort użytkowania. 

Istotne aspekty: Duża scena, jasne, detaliczne, muzykalne, naturalne brzmienie. 

Będę wdzięczny za wszystkie propozycje. 

 

Edytowane przez Wieszak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ananda BT. Jedyny minus, że nie nadają się do podróży. Mam je ponad rok ale mikrofonu jeszcze nie testowałem. Co do brzmienia to poczytaj testy - chyba jedne z najlepszych słuchawek nausznych BT na rynku. Komfort znakomity.

Edytowane przez Karkolomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
53 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

A może Mark Levinson 5909? Miałem je sprawdzić w tym tygodniu, ale zmieniły się priorytety. Wciąż niewiele o nich wiadomo na naszym forum.

Miałem możliwość ich odsłuchu przy zakupie Ananda BT. Będą dobre dla osoby sporo podróżującej natomiast brzmieniowo nie podeszły mi zupełnie. Jakieś takie ściśnięte i ciche w porównaniu do Ananda BT.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Karkolomny napisał(a):

Ananda BT. Jedyny minus, że nie nadają się do podróży. Mam je ponad rok ale mikrofonu jeszcze nie testowałem. Co do brzmienia to poczytaj testy - chyba jedne z najlepszych słuchawek nausznych BT na rynku. Komfort znakomity.

 

Dużo lepiej grają po podpięciu kablem USB do PC? Ciekawe te Anandy, nie wiedziałem, że istnieje wersja wireless tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, Dirian napisał(a):

 

Dużo lepiej grają po podpięciu kablem USB do PC? Ciekawe te Anandy, nie wiedziałem, że istnieje wersja wireless tych słuchawek.

Tak, jest zdecydowanie lepiej.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Focale miałem kilka tygodni. Dźwiękowo mi nie pasowały ( może jeszcze kiedyś spróbuję ), ale wygoda i design na najwyższym poziomie. Pod względem prezentacji muzyki bardzo pasują mi B&W PX8, ale cisną mnie w uszy i trochę tego żałuję. Przeczytałem gdzieś, że podobno po jakimś czasie trochę się luzują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności