Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Niedostępność ES100 MK2


mrnikt

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, mrnikt napisał(a):

Poszukuję od jakiegoś czasu ES100 MK2. Nie widać żadnych ofert nowych urządzeń w Polsce. Czy coś Wam wiadomo o wstrzymanie produkcji??? W zagranicznych sklepach też z dostępnością kiepsko.

Na polskim Amazonie jest za 800 albo za ok połowę ceny z niemieckiego Amazonu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w całym Internecie można znaleźć tylko 2 oferty to nie jest dobry znak. Prawdopodobnie producent zawiesił wytwarzanie a to oferty to końcówka zapasów magazynowych

Nie wspomnę już o FB Radsone z wpisem z połowy 2022r. Chyba się zwijają i będę skazany na Fiio...

Edytowane przez mrnikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Fiio oferuje dłuższy pobyt na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, zdzichon napisał(a):

Czemu na Fiio? Oriolus 1795s jest podobno świetny, Shanling ma coś w ofercie, projektant es100 sprzedaje swój transmiter - Qudelix. Trochę  tego jest.

Fiio JEST..i można na alledrogo albo w wielu polskich sklepach internetowych kupić.

Qudelix - owszem bardzo interesujący - ale znów dostępność w Polsce znikoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jaro54 napisał(a):

Bo Fiio oferuje dłuższy pobyt na rynku.

Co przez to tozumiesz?

 

Godzinę temu, mrnikt napisał(a):

Fiio JEST..i można na alledrogo albo w wielu polskich sklepach internetowych kupić.

Shanling Up też jest, Ifi Go Blu też jest. Oba grają przynajmniej tak dobrze jak es100 (który bardzo lubię i dalej posiadam, ale muszę prztznać że poziom przenośnych transmiterów i dongli znacznie się podniósł w ostatnich latach).

Oriolus akrat zniknął, ale pewnie pojawi się z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdzichon napisał(a):

Co przez to tozumiesz?

Bo zarówno ES100 jak i Qudelix zniknęły nawet u @bigmaras niedostępne a miał chyba wyłączność tak przynajmniej na stronie pisało.

A Fiio nie zniknęło u wielu sprzedawców wręcz przeciwnie co rusz coś nowego wprowadza. 

To czy coś jest dobre czy nie nie ma znaczen8a. Liczy się ile kapuchy przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jaro54 napisał(a):

To czy coś jest dobre czy nie nie ma znaczen8a. Liczy się ile kapuchy przynosi.

Z tego co wiem Qudelix sprzedaje się jak szalony, z dostępnością są obecnie problemy.

 

A Shanling i Ifi są na rynku chyba tak samo długo jak Fiio i tak samo dostępne. Cały czas chodzi mi o zdanie "skazany na Fiio". No nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zdzichon napisał(a):

 

 

A Shanling i Ifi są na rynku chyba tak samo długo jak Fiio i tak samo dostępne. Cały czas chodzi mi o zdanie "skazany na Fiio". No nie bardzo :)

Daty założenia firm:
Fiio - 2007
ifi - 2012

Shanling - 1988

 

Shanling i Cayin to stare konie w świecie ChiFi. Shanling robił wcześniej (i dalej robi) stereo stacjonarne.

Ja bym brał Shanlinga, oni wiedzą jak implementować kości. Każdy prawie sprzęt od FiiO w ostatnich latach jest nudny jak flaki z olejem, sterylnie jak sala operacyjna.
Ifi go blu szumi jak cholera i ma słabiutki zasięg BT.

 :)

Edytowane przez docentore
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Minęło kilka miesięcy i nadal dostępność budżetowych DAC jest kiepska. 

Qudelix na Allegro jak na lekarstwo

Es100- to samo

Co sie do jasnej ciasnej dzieje  ??

Nie widzę też w zagranicznych sklepach wielu ofert....

 

Edytowane przez mrnikt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem dla Ciebie - budżetowy DAC to tylko ES100 i Q5k?

Rozumiem, że można nie lubić Fiio, ale nawet na pl Amazonie masz cały ten czas dostępnego Shanlinga UP4 - obecnie za niecałe 350PLN - chyba raczej wartość budżetowa.. albo w Audeos Shanlinga UP5 za 800 z małym hakiem :) Dorzuć do tego Oriolusa 1795S za niecałe 600 PLN od BigMarasa na allegro. IMO wybór wcale nie taki mały , jeżeli chodzi o niedrogie DAC BT

 

Ch.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet kupił ponownie Fiio. Ale jak znowu ma mi po 2 latach paść akumulator...to nie wiem.

Mam BTR3k i jestem zadowolony...ale akumulator już kiepsko się sprawuje. Nie chcę powtórki z rozrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja z olxa, wyrwałem mk1 w bardzo ładnym stanie tera mam dwa. Mój już roklekotany bo baterie 800 w niego włożyłem i trzrba było rzeźbić. Tera mam jeden ładny i jeden z dużą bateria. Jak w tym z olx padnie bateria to 600tke wrzucę bez problemu. Tylko te baterie Ali to loteria jedna 600tka miała 300

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2024 o 13:06, xtremesystems napisał(a):

Ja z olxa, wyrwałem mk1 w bardzo ładnym stanie tera mam dwa. Mój już roklekotany bo baterie 800 w niego włożyłem i trzrba było rzeźbić. Tera mam jeden ładny i jeden z dużą bateria. Jak w tym z olx padnie bateria to 600tke wrzucę bez problemu. Tylko te baterie Ali to loteria jedna 600tka miała 300

Których baterii używałeś/znalazłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności