Skocz do zawartości
  • 0

Najlepsze słuchawki do telefonu


graciouswarlike

Pytanie

Po pierwsze chciałem wam podziękować bo prawie kupiłem beyerdynamic dt990 pro ale bez karty dźwiękowej to będzie strata a potrzebuje najwyższej jakości dźwięk jaki jest MOŻLIWY do streamingu na spotify w telefonie.

 

Slucham muzyki z lat 50, 60, 70 (rock, country, jazz) jak i muzyki klasycznej 

mix tych albumów jest czesto w mono i zauważyłem że przeskakując z słuchawek jlab za 500 zł 4 lata temu ( starszy model Epic Air Sport Anc)  które były douszne i na BT do AKG K52 za 180zł i jest totalna utrata w mixie który jest na albumie wszystko się miesza jak paćka. 

 

Jakie przewodowe nauszne słuchawki do telefonu mogę kupić w których będę mógł cieszyć się produkcja i miksem albumów, kompozycji które uwielbiam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak (trochę) więcej basu to X2HR jak (trochę) mniej basu to HD560s.

 

Jak jakiegoś dongla dorzucisz i będziesz chciał spróbować planarów to HE400se (lub HE-X4).

 

Jak chcesz budżetowo ale z dobrym dźwiękiem to SL HD668b 

 

Wszystkie oczywiście do perfekcji potrzebują EQ, no może oprócz HD560s

 

Dla oszczędności warto rozważyć używki. 

 

Przy podwojonym budżecie pewnie DT900 pro X będą się nadawać. 

 

Do większości znich znajdziesz recenzje z pomiarami na forum ASR. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 hour ago, pankracy_waw said:

Podaj zakres cenowy w jakim operujemy.

Dziękuje Ci za odpowiedź, do 500 zł ale proszę o wszystkie możliwe propozycje do tej ceny

1 hour ago, Dirian said:

No i pod jaki telefon chcesz to podpinać? Bezpośrednio pod dziurkę z telefonu czy przez jakiegoś dongla?

Dziękuje Ci za odpowiedź, pod Iphone 11, mam wtyczkę która działa (o jaka trudno które się nie zepsuje w tydzień) platinet adapter lightning

43 minutes ago, MrBrainwash said:

Jak (trochę) więcej basu to X2HR jak (trochę) mniej basu to HD560s.

 

Jak jakiegoś dongla dorzucisz i będziesz chciał spróbować planarów to HE400se (lub HE-X4).

 

Jak chcesz budżetowo ale z dobrym dźwiękiem to SL HD668b 

 

Wszystkie oczywiście do perfekcji potrzebują EQ, no może oprócz HD560s

 

Dla oszczędności warto rozważyć używki. 

 

Przy podwojonym budżecie pewnie DT900 pro X będą się nadawać. 

 

Do większości znich znajdziesz recenzje z pomiarami na forum ASR. 

 

 

 

 

Dziękuje Ci za odpowiedź. Jak EQ w telefonie? Na Spotify, te AKG K52 co mam teraz z eq i tak jest paćka. Chciałbym najlepsze co można mieć co wchodzi w telefon i nie potrzebuje nic innego nie tracąc na tym np. wiedząc że one i tak będą lepsze z karta dźwiękowa. Nie chce ładować 500 w coś co daje więcej niż co jest możliwe z telefonem tylko najlepsze co mogę mieć nim i nic więcej (iphone 11 i adapter platinet lightning) Te HD560 są chyba najlepsze do telefonu co nie? 

Edytowane przez graciouswarlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, graciouswarlike napisał(a):

do 500 zł 

 

Jak EQ w telefonie?

Na Spotify, te AKG K52 co mam teraz z eq i tak jest paćka.

 

Nie wiem jakie opcje eq są na jabłku. 

https://github.com/jaakkopasanen/AutoEq/tree/master/results/crinacle/gras_43ag-7_harman_over-ear_2018/AKG K52

 

Spojrzałem na graf i.... masakra :D takich himalajów dawno nie widziałem. Po (odpowiednim) EQ powinno być dużo lepiej ale jak je zaaplikujesz to nie wiem. EQ musi być odpowiednie dla dobrego efektu. Na androidzie można użyć choćby wavelet. 

 

Jeśli opcja EQ odpada to wziąłbym jakieś słuchawki których nie będzie trzeba EQualizować. X2HR HD560s mają dobry tuning jeśli przypasuje do gustu ich ogolne strojenie. Ewentualnie jeśli rozważysz dodatkowy zakup w ramach budżetu to mógłbyś poszukać do X2HR używki ES100 który ma własne EQ 10cio suwakowe, ja swoją sztukę wyrwałem za 200zł na forum. Razem ze słuchawkami to by wyszło ~550zł

 

2 godziny temu, graciouswarlike napisał(a):

Chciałbym najlepsze co można mieć co wchodzi w telefon i nie potrzebuje nic innego nie tracąc na tym np. wiedząc że one i tak będą lepsze z karta dźwiękowa.

 

Nie ma tak, że "najlepsze" to co jednemu może się podobać to drugiemu nie podpasuje. 

 

W sumie tak sobie myślę... i wyjdę tutaj trochę po za temat, ale może akurat Ci przypasi. 

 

Dla najlepszego dźwięku w tych cenach i z telefonu to dla siebie wziąłby doki - Truthears x zero. Rewelacyjne w swojej cenie i nie potrzebują EQ aby szerszemu gronu słuchaczy się spodobać. Kosztują 220zł. Zostałoby Ci jeszcze na używki X2HR jakbyś chciał się przesiadać między dwoma, na nauszne otwarte kiedy doki Ci będą nie na rękę.

 

Jeszcze innym rozwiązaniem były słuchawki BT anker q30 po EQ (dołączona apka) są ponoć niezłe. Albo jeśli chcesz coś bardziej firmowego to poluj na promocje Fidelio L3, które chodza nieraz po 500zł

 

Są pewnie jeszcze inne propozycje o których nie wiem (może JBL?). W takim budżecie i z takim zastosowaniem takie opcje są warte rozważenia.

 

2 godziny temu, graciouswarlike napisał(a):

Nie chce ładować 500 w coś co daje więcej niż co jest możliwe z telefonem tylko najlepsze co mogę mieć nim i nic więcej (iphone 11 i adapter platinet lightning)

Jest dużo słuchawek które łatwo napędzić, ale nie tak dużo które dobrze grają.

 

 

2 godziny temu, graciouswarlike napisał(a):

Te HD560 są chyba najlepsze do telefonu co nie? 

 

Musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam jak glosno z telefonem grają. Ale jakiś większych przeciwskazań nie widzę. Mają dużo ohm ale są dość skuteczne. 

Edytowane przez MrBrainwash
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, graciouswarlike napisał(a):

starszy model Epic Air Sport Anc)  które były douszne i na BT do AKG K52 za 180zł i jest totalna utrata w mixie który jest na albumie wszystko się miesza jak paćka. 

Przede wszystkim chciałbym napisać, że moim skromnym zdaniem słuchawki dokanałowe w cenie do 500 złotych zagrają bardziej rozdzielczo i generalnie z wyższą jakością dźwięku niż wokółuszne. Wiadomo, że to zupełnie inna szkoła grania, no ale jednak. Po drugie - część polecanych tutaj sluchawek stanowią konstrukcje otwarte - czyli na spacerze albo w głośniejszym biurze już może być kiepsko. Do rekomendacji Kolegów wyżej dorzuciłbym też AKG K371, już bez EQ moim zdaniem spiszą się dobrze w wymienionych przez Ciebie gatunkach, nie są też prądożerne, więc z dongle Apple powinny zagrać nieźle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, MrBrainwash napisał(a):

takich himalajów dawno nie widziałem. Po (odpowiednim) EQ powinno być dużo lepiej

Niekoniecznie, "Himalaje" często biorą się nie bezpośrednio z przetwornika, tylko z odbić od muszli. Takie odbite średnie tony grają trochę "pudełkowo" i na to nie ma wpływu ich ilość, którą można korektorem poprawić. Tutaj dorzuciłbym wewnątrz płatek kosmetyczny albo filc, który zredukuje te odbicia.

 

3 godziny temu, Najner napisał(a):

Do rekomendacji Kolegów wyżej dorzuciłbym też AKG K371

Nie wydaje mi się, żeby to były jakieś bardzo popularne słuchawki, a już dwa razy spotkałem się z połamanym pałąkiem w takowych. Z tego (wytrzymałościowego) względu raczej bym ich nie polecał.

 

Z wytrzymałych i fajnie brzmiących to niedawno dorabiałem gniazdko w HyperX Cloud - niby "gejmerskie", a grają całkiem fajnie :) . Tylko kabel pada po jakimś czasie.

Zdaje się jest ich odpowiednik z odpinanym kablem - Takstar Pro82, aczkolwiek pałąk wygląda już mniej pancernie niż w HyperX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
25 minut temu, Perul napisał(a):

Z wytrzymałych i fajnie brzmiących to niedawno dorabiałem gniazdko w HyperX Cloud - niby "gejmerskie", a grają całkiem fajnie :) . Tylko kabel pada po jakimś czasie.

Zdaje się jest ich odpowiednik z odpinanym kablem - Takstar Pro82, aczkolwiek pałąk wygląda już mniej pancernie niż w HyperX.

Odpowiednik HyperX Cloud to Takstar 80 Pro @Perul a nie Pro82. Bardzo różne brzmienie i wykonanie, ze wskazaniem na 80 Pro 

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
38 minut temu, Perul napisał(a):

Z wytrzymałych i fajnie brzmiących to niedawno dorabiałem gniazdko w HyperX Cloud - niby "gejmerskie", a grają całkiem fajnie :) . Tylko kabel pada po jakimś czasie.

 

 

Jak go "gejmer" przejedzie z 50 razy krzesłem, to w końcu pada 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 godzin temu, Najner napisał(a):

 słuchawki dokanałowe w cenie do 500 złotych zagrają bardziej rozdzielczo i generalnie z wyższą jakością dźwięku niż wokółuszne.

 

Tak. Ta rozdzielczość wg. mnie wynika z nieposzarpanego pasma przenoszenia. 

 

13 godzin temu, Najner napisał(a):

Wiadomo, że to zupełnie inna szkoła grania, no ale jednak.

Inaczej prezentują przestrzeń, bo wielkość jest inna i droga rozchodzenia się fal, w dokach nakłada się tylko długość kanału słuchowego i nie ma tych wszystkich odbić wewnątrz muszli i zniekształceń wynikających z kształtu głowy. 

 

Ja podchodzę do tego tak, że może to być minus jak jesteśmy smakoszami tych nałożonych dodatkowo efektów. Z drugiej strony to może działać na plus jeśli interesuje nas brzmienie samych nagrań. 

 

13 godzin temu, Najner napisał(a):

Po drugie - część polecanych tutaj sluchawek stanowią konstrukcje otwarte - czyli na spacerze albo w głośniejszym biurze już może być kiepsko.

Tutaj doki będą bardziej uniwersalne i dyskretne. Nauszna to do domu na kanapę dla komfortu i wygody.

 

13 godzin temu, Najner napisał(a):

Do rekomendacji Kolegów wyżej dorzuciłbym też AKG K371, już bez EQ moim zdaniem spiszą się dobrze w wymienionych przez Ciebie gatunkach, nie są też prądożerne, więc z dongle Apple powinny zagrać nieźle.

 

👍 

 

10 godzin temu, Perul napisał(a):

Niekoniecznie, "Himalaje" często biorą się nie bezpośrednio z przetwornika, tylko z odbić od muszli. Takie odbite średnie tony grają trochę "pudełkowo" i na to nie ma wpływu ich ilość, którą można korektorem poprawić. Tutaj dorzuciłbym wewnątrz płatek kosmetyczny albo filc, który zredukuje te odbicia.

 

Mhm. Fakt, niekoniecznie. Słuchawki różnie reagują na EQ. Jednak jeśli symulacja z linka odzwierciedla rzeczywistą sytuację na głowie w jakiś sposób to pasmo się wyrównuje co moim zdaniem będzie skutkować poprawą. Słuchawki dalej mogą nie zachwycać, ale coś może ulec zmianie. 

 

10 godzin temu, Perul napisał(a):

Nie wydaje mi się, żeby to były jakieś bardzo popularne słuchawki, a już dwa razy spotkałem się z połamanym pałąkiem w takowych. Z tego (wytrzymałościowego) względu raczej bym ich nie polecał.

Na jednym kanale yt to w ogóle były krytykowane za wady fabryczne, ale ponoć przyjęli informacje zwrotne i coś tam poprawili. Trzeba byłoby zapytać ludzi którzy kupili z nowych wypustów. 

 

10 godzin temu, Perul napisał(a):

 

Z wytrzymałych i fajnie brzmiących to niedawno dorabiałem gniazdko w HyperX Cloud - niby "gejmerskie", a grają całkiem fajnie :) . Tylko kabel pada po jakimś czasie.

 

Słuchałem w sklepie z telefonu ;) Całkiem niezłe. Z tym, że tam są chyba różne wersje, nie wiem czy się nie różnią. 

 

Pro80 już nie ma niestety na rynku, a szkoda. Wg. Fatso to po modach były pierwszoligowe słuchawki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, MrBrainwash napisał(a):

Pro80 już nie ma niestety na rynku

Ale są HyperX, które względem Pro80 mają niższe i mniej pojemne pady, dzięki czemu ich brzmienie jest cieplejsze i mniej "ofensywne" w wyższej średnicy.

To właśnie różnica, dzięki której brzmienie HyperX podoba mi się bardziej niż Pro80 (poza padami to taka sama konstrukcja).

 

1 godzinę temu, MrBrainwash napisał(a):

Na jednym kanale yt to w ogóle były krytykowane za wady fabryczne, ale ponoć przyjęli informacje zwrotne i coś tam poprawili.

Plastikowy pałąk bez wzmocnienia wewnątrz stalową taśmą, to proszenie się o kłopoty - pęka prędzej czy później (jak ktoś ma wąską głowę i nie rozszerza nadmiernie słuchawek przy zakładaniu, to później). Tak było w AKG K520, K540, GHS-1, Beatsach i wielu innych słuchawkach.

Z K520/K540 przez lata sobie nie poradzili, więc nie wydaje mi się, żeby w K371 (i podobnych pałąkowo) cokolwiek zmienili. Pewnie dystrybutor (jeśli do niego się zwrócimy) będzie wymieniać na gwarancji tak jak kiedyś K520/K540, a w sklepie to większość nie przyjmie nawet reklamacji, bo to przecież uszkodzenie mechaniczne wynikłe z "nieprawidłowego użytkowania". Uwzględniając, że część ludzi nawet nie będzie próbować reklamować z tego samego powodu, to myślę, że do dystrybutora trafi z 10% tych słuchawek które powinno, więc wcale nie tak duży odsetek. Jaki jest więc sens inwestować zmianę konstrukcji słuchawek. Lepiej (z punktu widzenia księgowego) puścić "bajeczkę", że coś tam się poprawiło i dalej max 10% połamanych wymieniać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 hours ago, MrBrainwash said:

 

Nie wiem jakie opcje eq są na jabłku. 

https://github.com/jaakkopasanen/AutoEq/tree/master/results/crinacle/gras_43ag-7_harman_over-ear_2018/AKG K52

 

Spojrzałem na graf i.... masakra :D takich himalajów dawno nie widziałem. Po (odpowiednim) EQ powinno być dużo lepiej ale jak je zaaplikujesz to nie wiem. EQ musi być odpowiednie dla dobrego efektu. Na androidzie można użyć choćby wavelet. 

 

Jeśli opcja EQ odpada to wziąłbym jakieś słuchawki których nie będzie trzeba EQualizować. X2HR HD560s mają dobry tuning jeśli przypasuje do gustu ich ogolne strojenie. Ewentualnie jeśli rozważysz dodatkowy zakup w ramach budżetu to mógłbyś poszukać do X2HR używki ES100 który ma własne EQ 10cio suwakowe, ja swoją sztukę wyrwałem za 200zł na forum. Razem ze słuchawkami to by wyszło ~550zł

 

 

Nie ma tak, że "najlepsze" to co jednemu może się podobać to drugiemu nie podpasuje. 

 

W sumie tak sobie myślę... i wyjdę tutaj trochę po za temat, ale może akurat Ci przypasi. 

 

Dla najlepszego dźwięku w tych cenach i z telefonu to dla siebie wziąłby doki - Truthears x zero. Rewelacyjne w swojej cenie i nie potrzebują EQ aby szerszemu gronu słuchaczy się spodobać. Kosztują 220zł. Zostałoby Ci jeszcze na używki X2HR jakbyś chciał się przesiadać między dwoma, na nauszne otwarte kiedy doki Ci będą nie na rękę.

 

Jeszcze innym rozwiązaniem były słuchawki BT anker q30 po EQ (dołączona apka) są ponoć niezłe. Albo jeśli chcesz coś bardziej firmowego to poluj na promocje Fidelio L3, które chodza nieraz po 500zł

 

Są pewnie jeszcze inne propozycje o których nie wiem (może JBL?). W takim budżecie i z takim zastosowaniem takie opcje są warte rozważenia.

 

Jest dużo słuchawek które łatwo napędzić, ale nie tak dużo które dobrze grają.

 

 

 

Musiałbym sprawdzić bo nie pamiętam jak glosno z telefonem grają. Ale jakiś większych przeciwskazań nie widzę. Mają dużo ohm ale są dość skuteczne. 

Dziękuje Ci czyli od ciebie biorę SL HD668B, X2HR albo HD560 douszne mnie już nie interesują bo się boje o słuch i przeskoczyłem na nauszne.

13 hours ago, Jaro54 said:

Odpowiednik HyperX Cloud to Takstar 80 Pro @Perul a nie Pro82. Bardzo różne brzmienie i wykonanie, ze wskazaniem na 80 Pro 

 

14 hours ago, Perul said:

Niekoniecznie, "Himalaje" często biorą się nie bezpośrednio z przetwornika, tylko z odbić od muszli. Takie odbite średnie tony grają trochę "pudełkowo" i na to nie ma wpływu ich ilość, którą można korektorem poprawić. Tutaj dorzuciłbym wewnątrz płatek kosmetyczny albo filc, który zredukuje te odbicia.

 

Nie wydaje mi się, żeby to były jakieś bardzo popularne słuchawki, a już dwa razy spotkałem się z połamanym pałąkiem w takowych. Z tego (wytrzymałościowego) względu raczej bym ich nie polecał.

 

Z wytrzymałych i fajnie brzmiących to niedawno dorabiałem gniazdko w HyperX Cloud - niby "gejmerskie", a grają całkiem fajnie :) . Tylko kabel pada po jakimś czasie.

Zdaje się jest ich odpowiednik z odpinanym kablem - Takstar Pro82, aczkolwiek pałąk wygląda już mniej pancernie niż w HyperX.

Od was biorę HyperX Cloud i Takstar 80 i pro 82 pod testy.  

 

21 hours ago, pankracy_waw said:

Podaj zakres cenowy w jakim operujemy.

Czy masz coś ciekawego do zaproponowania? 

 

 

Czy ktoś ma jeszcze więcej propozycji? 

Edytowane przez graciouswarlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pro 82 moim zdaniem nie są warte uwagi, bardzo przeciętne granie. Cloudy / 80-tki jak najbardziej do posłuchania.

 

Godzinę temu, graciouswarlike napisał(a):

douszne mnie już nie interesują bo się boje o słuch i przeskoczyłem na nauszne.

 

Tu nie ma zalezności. Jak będziesz głośno słuchał na nausznych to też popsujesz sobie słuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 hours ago, Dirian said:

Pro 82 moim zdaniem nie są warte uwagi, bardzo przeciętne granie. Cloudy / 80-tki jak najbardziej do posłuchania.

 

 

Tu nie ma zalezności. Jak będziesz głośno słuchał na nausznych to też popsujesz sobie słuch.

Czyli to jest mit?

22 hours ago, MrBrainwash said:

Dla najlepszego dźwięku w tych cenach i z telefonu to dla siebie wziąłby doki - Truthears x zero. Rewelacyjne w swojej cenie i nie potrzebują EQ aby szerszemu gronu słuchaczy się spodobać. Kosztują 220zł.

Na pewno będą miały odsłuchiwalny panning i mix? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym zaproponował OneOdio Monitor 80. Dobrze poukładane, wygodne, wymienny kabel, u mnie z miejsca wygryzły Philipsy X2HR jako tanie duże słuchawki. Co prawda mają 250ohm, więc niekoniecznie bezpośrednio do telefonu, ale z donglem już potrafią dobrze zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minutes ago, Inszy said:

Ja bym zaproponował OneOdio Monitor 80. Dobrze poukładane, wygodne, wymienny kabel, u mnie z miejsca wygryzły Philipsy X2HR jako tanie duże słuchawki. Co prawda mają 250ohm, więc niekoniecznie bezpośrednio do telefonu, ale z donglem już potrafią dobrze zagrać.

Znowu ktoś się z kimś nie zgadza. Heheh. Oczywiście jestem za to bardzo wdzięczny!

 

Może się bardziej określę i pomogę komuś kto zrozumie bo słyszał popularne klasyki choćby Led Zeppelin bądź Beatelsów, tam jest prawie na każdym utworze panning, w paćkach które teraz mam w ogóle miksu dobrze nie słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, graciouswarlike napisał(a):

Czyli to jest mit?

Poniekąd. W kwestii głośności liczy się natężenie z jakim słuchasz. W dokanałowych masz przeważnie lepszą izolacje więc możesz słuchać ciszej i oszczędzać słuch. Inną kwestią są nieszczęśliwe przypadki jak odpalenie na fulla czy zapalenie ucha od trzymania zatyczek w uszach, itp. :)

 

5 godzin temu, graciouswarlike napisał(a):

Na pewno będą miały odsłuchiwalny panning i mix? 

 

Nie wiem co to. XD

 

Przestrzeń odbierana w słuchawkach to bardzo indywidualna sprawa zależna od HRTF.

 

W tych dostajesz strojenie bardzo przystające chyba najbardziej na rynku do krzywej harmana (w każdym razie w tej cenie, a nie kilkanaście kikadziesiąt razy wyższej) i dwa przetworniki, jeden w całości na bas a drugi na reszte pasma. One będą grać klarownie pomimo dobrego dociążenia. 

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 hours ago, MrBrainwash said:

HRTF

Niesamowite.. Czyli najlepiej dobierać słuchawki pod geny i to kim się fizycznie staliśmy, ha!

14 hours ago, Inszy said:

Do Cepelinów nie bierz Philipsów, góra będzie momentami mocno męcząca.

Dobra. Czyli podsumowując narazie nie ma więcej chętnych i zostaje mi wybór między 

SL HD668B, HD560, Truthears x zero albo po prostu wrócę do tych co miałem skoro wcale nie psują słuchu (JLAB Epic Air Sport ANC)

 

14 hours ago, Inszy said:

Do Cepelinów nie bierz Philipsów, góra będzie momentami mocno męcząca.

A Pan Panie jakie ma?

 

13 hours ago, marek_m said:

Pytającemu zapewne nawet przez myśl nie przeszło w co się pakuje, zadając bądź co bądź, banalne pytanie na "audio" forum 😂

A Pan co proponuje biorąc pod uwagę avatar dogadalibysmy się jeżeli chodzi o to czego szukam w uszach? Chyba że oferuje Pan tylko propozycje pod stacjonarne słuchanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja używam Fostexów TH610, więc poza budżetem. Natomiast niedawno Philipsy sprzedałem, bo tylko leżały w szafie, przegrywając z Fostexami, iBasso SR2 czy wcześniej wspomnianymi OneOdio.

Ewentualnie z doków spójrz na Dunu Titan S oraz iBasso IT01X - pierwsze bardziej techniczne, ze sporym miejscem na zmiany charakteru za pomocą różnych nakładek, drugie bardziej muzykalne, cieplejsze na średnicy i z większym kopem na basie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
13 minut temu, x86 napisał(a):

Do telefonu Tangzu Waner SG <100 zł i niech ich niska cena nikogo nie zwiedzie ;)

 

Potwierdzam, grają nieprzyzwoicie dobrze jak na 15 dolców :D A jak im się zmieni kabelek na lepszy to w ogóle jest wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności