Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Zestaw do pracy i słuchania muzyki (słuchawki + mikrofon)


groggy

Pytanie

Cześć,

 

Rozglądam się za czymś w czym mógłbym słuchać muzyki w biurze i w domu w trakcie pracy. Obecnie mam Takstar Pro 82 plus osobny mikrofon stojący na biurku , ale potrzebowałbym drugi zestaw bo część tygodnia siedzę na zdalnej w domu i nie chce mi się przenosić tego z miejsca na miejsce.

Priorytety:

- wygoda (Siedzę czasami po kilka godzin w słuchawkach więc nie chcę aby mocno uciskały głowę, z podwyższoną temperaturą się liczę. Takstary są pod tym względem ok, ale może coś z welurowymi padami byłby fajniejsze?)

- dość dobra jakość dźwięku (w porównaniu do Takstarów fajnie jakby miały może mocniejszy bas, ale nie mulący tylko taki energiczny, i żeby góra nie kłuła po uszach. Nie potrzebuję lepszej jakości: sceny, detali itp . niż w tych Takstarach, bardziej chodzi o delikatnie inną charakterystykę grania.)

- do tego jakiś mikrofon na usb, najlepiej na pałąku (lub zestaw z mikrofonem). Ten stojący na biurku jest fajny, ale łapie, aż za dużo dźwięków z okolicy no i zajmuje miejsce.

 

Słuchawek jak na razie nie planuje podpinać pod nic więcej poza zintegrowaną kartą dźwiękową w komputerze (może kiedyś się to zmieni, ale na razie przezwyciężyłem wewnętrzną pokusę i stwierdziłem, że mam ważniejsze wydatki).

 

Całość najlepiej jakby kosztowała w okolicy 350 zł.

Ktoś coś może polecić?

 

 

Ps.

 

W kręgu moich zainteresowań naturalnie pozostaje Cooler Master MH751/752, ale chciałbym chyba spróbować jakiejś odmiany.

 

Ostatnio na wyprzedaży na Amazonie rzuciły mi się w oczy Logitech G PRO X, ale czytałem, że mają jakieś problemy z basem (gubią się i generalnie bas nie jest najlepszej jakości) i jakością wykonania. Może ktoś ma je i może coś dodać od siebie? Podobno są dość wygodne i maja dodatkowo welurowe pady w zestawie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności