Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do powiedzmy 3 tysięcy, które wybrać


Elos

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 26.01.2023 o 21:00, zdzichon napisał(a):

Muszę kiedyś posłuchać jakichś Ultrasone. Na jakimś meecie były takie że złotymi bokami, które tak samo szybko zdjąłem jak nałożyłem, bo brzmiały tragicznie, ale sporo osób chwali także chętnie dałbym drugą szansę.

To pewnie Signature Master. Mam je od zeszłorocznej black weekendowej promocji w MP3 Store. Kupione za 2999, więc wtedy mieściły się w limicie 3tys (obecnie 4 tys). Nie wiem co tragicznego zauważyłeś w ich brzmieniu bo wg mnie za 3tys trudno kupić będzie lepsze słuchawki (mówimy o nowych). Za 4 to już coś się pewnie znajdzie.

Edytowane przez Karkolomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Brawo koledzy, nikt nie zapytał @Elos, jakiej głównie muzyki słucha, jakie ma preferencje, czy posiada wzmacniacz/dac-amp i jaki. Jedne słuchawki co wywołują efekt WOW w jazzie czy elektronice mogą go nie wywołać w innym gatunku muzycznym. Też dla jednego efekt wow to będzie mięsist bas i gitary a dla innego mega przestrzeń i krystaliczna góra.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W sumie to można ten dział zamknąć. Wystarczy przypiąć tekst "Idź do dobrego sklepu, posłuchaj kilku modeli i wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada" 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@KarkolomnyWłaśnie po to jest ten dział, żeby ci co mają swoje ulubione słuchawki, a słuchają przykładowo bluesa, rocka głównie mogli je polecić komuś, kto ma podobne preferencje. Również informacja o tym z jakiego źródła kto słucha może mieć znaczenie w dobrze słuchawek (synergia). Można w ten sposób zaoszczędzić trochę czasu i zawęzić poszukiwania, a nie wszystkich sklepach wszystko co polecane jest, w jednym są jedne słuchawki, a nie ma drugich i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, Karkolomny napisał(a):

Nie wiem co tragicznego zauważyłeś w ich brzmieniu

Z tego co pamiętam to wszystko:) Kompletnie mi nie zagrały. Może po prostu grają nie tak jak lubię, może złe pierwsze wrażenie i musiałbym się przyzwyczaić, bywa. Dlatego chętnie bym jakichś znowu posłuchał, bo nie byłby to pierwszy raz gdy słuchawki które na pierwszy rzut ucha odrzuciłem na drugi zagrały dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, pabloj napisał(a):

Brawo koledzy, nikt nie zapytał @Elos, jakiej głównie muzyki słucha,

Tylko jaki to ma sens, skoro żadne słuchawki które masz w sygnaturce, IMO nie nadają się do jazzu, a jednak jak widać po wrzutkach na forum, Ty na nich słuchasz..?

Dla kogoś, kto zadaje tak lakoniczne pytania, każda lakoniczna odpowiedź będzie jakimś ukierunkowaniem.. ;)

 

 

Edytowane przez Compton
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@ComptonPodałem przykładowe gatunki muzyczne, bez związku z moją sygnaturą. A jeśli ci chodzi o to że dla jednego dobre słuchawki do jazzu będą porażką dla kogoś innego słuchającego jazzu..., zawsze się ktoś znajdzie co ma całkowicie inne zdanie. 

Edytowane przez pabloj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności