Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki do powiedzmy 3 tysięcy, które wybrać


Elos

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, Rafacio napisał(a):

a wp900 walą prądem po uchu

 

Tylko jedna sztuka. Nomen omen już wysłana do Japonii.

 

Obecnie używana jest Ok. A właściwie super 👍

 

Miałem TH610 (wersja Drop), D5200 oraz D7200 (oczywiście w różnym czasie). Obie pary Denon'ów z Amazona, w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie odesłałem. Ciężkie i niewygodne (mało miejsca na uszy). Dźwięk Ok, ale nie rekompensował minusów.

 

Nie wykluczam, że działałem pochopnie, ale też nie żałuję. Szczególnie od czasu kiedy mam WP900 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, marek_m napisał(a):

 

Tylko jedna sztuka. Nomen omen już wysłana do Japonii.

 

Obecnie używana jest Ok. A właściwie super 👍

 

Miałem TH610 (wersja Drop), D5200 oraz D7200 (oczywiście w różnym czasie). Obie pary Denon'ów z Amazona, w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie odesłałem. Ciężkie i niewygodne (mało miejsca na uszy). Dźwięk Ok, ale nie rekompensował minusów.

 

Nie wykluczam, że działałem pochopnie, ale też nie żałuję. Szczególnie od czasu kiedy mam WP900 :) 

A jak grają te Wp900, jaka maja scenę i czy DAP Shanling M3 Ultra da im radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
48 minut temu, Rafacio napisał(a):

Lepiej kupić takie, gdzie efekt wow utrzymuje się latami. A i każdy DAP je napędzi. Czyli w tym przypadku Signature Natural. No i nie rozpadną się pady czy inne części po krótkim czasie.

Wyczules temat, nie wybrałem żadne z tych, które tutaj wymieniłem Na początku posta tylko Signature Master Pro by Ultrasone i wiem w ciemno, ze to będzie dobry wybór. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Już pisałem w innym temacie, ale powtórzę tutaj. Th610 na stockowym kablu są kiepskie. Myślałem już o sprzedaży ale przyszedł kabelek z miedzi od Audeos i słuchawki teraz brzmią świetnie. Uważam, że w swojej cenie to niezly wybór. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Muszę kiedyś posłuchać jakichś Ultrasone. Na jakimś meecie były takie że złotymi bokami, które tak samo szybko zdjąłem jak nałożyłem, bo brzmiały tragicznie, ale sporo osób chwali także chętnie dałbym drugą szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
47 minut temu, zdzichon napisał(a):

Muszę kiedyś posłuchać jakichś Ultrasone. Na jakimś meecie były takie że złotymi bokami, które tak samo szybko zdjąłem jak nałożyłem, bo brzmiały tragicznie, ale sporo osób chwali także chętnie dałbym drugą szansę.

+1, bardzo specyficzne brzmienie. Duszne, ciepłe, grające w głowie, dźwięk nie tworzy całości a jego konkretne części są jednocześnie albo wytłumione albo wyeksponowane, coś jakby części przekazu chodziły góra dół góra dół. Osobiście nie dałbym za nie nawet połowy ceny detalicznej. Nie dlatego że grają źle, bo to co jest uwypuklone w przekazie jest całkiem poprawne, natomiast sposób ich grania jest dla mnie więcej niż dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
34 minuty temu, delfin150 napisał(a):

+1, bardzo specyficzne brzmienie. Duszne, ciepłe, grające w głowie, dźwięk nie tworzy całości a jego konkretne części są jednocześnie albo wytłumione albo wyeksponowane, coś jakby części przekazu chodziły góra dół góra dół. Osobiście nie dałbym za nie nawet połowy ceny detalicznej. Nie dlatego że grają źle, bo to co jest uwypuklone w przekazie jest całkiem poprawne, natomiast sposób ich grania jest dla mnie więcej niż dziwny.

Który model Ultrasone tak gra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, delfin150 napisał(a):

@Elos Cała seria signature. Różnią się od siebie 20-30% w tą czy w tamtą, ale to wszystko ten sam sposób grania. 

A co sądzisz o Beyerdynamic T1 3generacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Efekt wow to subiektywne odczucie. Nikt nie jest w stanie stwierdzić, czy akurat ty doznasz tego uczucia. Na mnie wow wywołały NightHawk ("drewniaki") + DragonFly Red, ale też TH610 (chociażby), w tym przypadku z Mojo2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, mp3storeBDG napisał(a):

Mogę wypożyczyć TH610 do odsłuchów, w razie co pisz na bydgoszcz@mp3store.pl

Dziękuje ale ja już wybrałem raczej stawiam na Ultrasone Signature Studio Master Pro :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, Elos napisał(a):

Dziękuje ale ja już wybrałem raczej stawiam na Ultrasone Signature Studio Master Pro :))

Skoro raczej to jeszcze nie wybrałeś 😊.  Mam Beyerdynamic T1 v2 600 Om na bazarku, ale nie wiem z czego to będzie słuchane. One troche proądu potrzebują, ale bez przesady.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, zdzichon napisał(a):

Co by nie mówić o dzwięku słuchawek, to ich nazwy to ścisła czołówka :)

 

Tak, lepsi są od chińczyków w nazewnictwie 🤣. Słuchałem kiedyś Eleven i to była również porażka, podobne wnioski. Ten S logic może robi taką sieczkę, że gra to w stylu wieś śpiewa i tańczy.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Skoro raczej to jeszcze nie wybrałeś 😊.  Mam Beyerdynamic T1 v2 600 Om na bazarku, ale nie wiem z czego to będzie słuchane. One troche proądu potrzebują, ale bez przesady.

W jakim są stanie i jak to się przedstawia cenowo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 26.01.2023 o 23:19, Elos napisał(a):

A co sądzisz o Beyerdynamic T1 3generacji?

 

Mi się podobały, ale to jak na standardy Beyera basowe potwory i stąd dla niektórych audiofilów mogą grać "fatalnie" (patrz opinia wyżej). T1v2 są na pewno bardziej uniwersalne i z tego co widziałem spodobały się większej ilości forumowiczów :) 

W dniu 27.01.2023 o 11:29, zdzichon napisał(a):

Co by nie mówić o dzwięku słuchawek, to ich nazwy to ścisła czołówka :)

 

 

Szczególnie jak się zrobi mariaż z nazw trzech modeli, czyli Signature Studio, Pro i najnowszych "Masterów" :) Swoją drogą nie zdziwiłbym się jak te USM to "ozłocone" i deczko przemalowane Signature Pro z dodanym tym świstkiem-wypustką nad driverem (S-Logic 3). Ale to już pewien Mateusz z oeliksa musiałby zweryfikować :D Co do grania to cóż, ja tam lubię słuchawki tej marki, USP miałem ze dwa razy i bardzo mi się podobały tylko trochę wymiękłem jeśli chodzi o komfort użytkowania (dziś myślę że bym się przekonał) więc nie zdziwiłbym się jakby te nowe też by mi podeszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Uważaj, bo to zawodowy sprzedawca. Najpierw oczerni konkurencję, a potem wciska swój towar.

Szanowny Rafale dziękuję i na zdrowie. Odgryzasz sie za Ultrasone, ale mi tak właśnie brzmiały. Bez urazy. 😊

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności