Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FOCAL Bathys - Słuchawki Bluetooth z ANC


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

FOCAL Bathys - Słuchawki Bluetooth z ANC

Jakość, elegancja, brzmienie!
Słuchawki BATHYS są wyposażone w opatentowane głośniki z aluminiowo-magnezową kopułką w kształcie litery M, produkowane we Francji z wykorzystaniem technologii najlepszych słuchawek Focal. Są owocem całego know-how marki w dziedzinie akustyki i zapewniają odtwarzanie dźwięku klasy hi-fi, o wysokim poziomie przejrzystości, precyzji i dynamiki.

więcej info: https://mp3store.pl/sluchawki/sluchawki-bluetooth/focal/2022561077083200606/3544056727162/focal-bathys-sluchawki-bluetooth-z-anc

Zapraszam do odsłuchu HiFi-Pro/Mp3store Bydgoszcz

20230125_145101.jpg

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Compton napisał(a):

A do mnie dziś przyjechały prosto od @kuropa

20230125_173605.jpg

 

Bedą miały ciężko, bo będą musiały zmierzyć się z ATH-WP900 z Mojo 2.

Zobaczymy.. :)

 

U mnie wygrały, ale pojedynek był wyrównany. WP900 to bardzo udany model, jednak strojenie Bathysów jest mi trochę bliższe. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Najner napisał(a):

WP900 to zwierzęca rozrywka,

Skojarzenia - seks :) 

 

9 godzin temu, Najner napisał(a):

Bathys to bardziej wyrafinowane i uniwersalne granie.

Skojarzenia - praca w bibliotece :) 

 

Każdy wybiera swoje ulubione zajęcie 😂

 

A tak serio, posiadanie obu to zapewne bardzo dobre rozwiązanie 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z właścicieli Bathysów chciałby się wymienić na tydzień, dwa na Radiance do porównań? Zapraszam na priv. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, euter napisał(a):

Początkowo pomyślałem, że tutaj lepiej sprawdzą się Bathysy z uwagi na brak kabla. Lecz przecież WP900 "kopią" w ucho, co mogłoby się okazać dodatkowym stymulantem. Trudny wybór ;) 

 

"Skojarzenie" to nie to samo co "Zastosowanie" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 minut temu, Karmazynowy napisał(a):

Czy któryś z właścicieli Bathysów chciałby się wymienić na tydzień, dwa na Radiance do porównań? Zapraszam na priv. 😉

priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Denonie leżą (we Wro na pewno w Magnolii) ale można posłuchać na miejscu. Jak ktoś ma salon Denona w swoim mieście to może posłuchać. Akurat w Magnolii obsługa jest w porządku, nie robi problemów.

 

Żeby mialy LDAC to pewnie bym był "napalony" na odsłuch ale jak tylko aptX Adaptive to jakoś nie mogę się zebrać. Po kablu to mam Celestee, Wireless nausznych mam 3 (Panda, Technics, Aventho), bardzo fajne.

 

https://thinkapple.pl/2023/01/19/focal-bathys-sluchawki-ani-recenzja/

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dirian napisał(a):

 

Nie lepiej słuchać słuchawek zamiast kodeków?

Najlepiej słuchać muzyki. Moja wymaga najlepszych kodeków :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Najlepiej słuchać muzyki. Moja wymaga najlepszych kodeków :)

 

Jasne, ale z drugiej strony nie wiem czy warto skreślać jedne z na pewno topowych nauszników wireless tylko dlatego, że nie mają LDAC. Bo pewnie i tak zagrają lepiej, niż 99% konkurencji posiadającej LDAC ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dirian napisał(a):

 

Jasne, ale z drugiej strony nie wiem czy warto skreślać jedne z na pewno topowych nauszników wireless tylko dlatego, że nie mają LDAC. Bo pewnie i tak zagrają lepiej, niż 99% konkurencji posiadającej LDAC ;) 

Słuchajac ich krótko w Denonie nie odniosłem takiego wrażenia. Technicsy miałem ze sobą. To oczywiście za mało czasu było aby wydawać opinie ale zaniepokoilem się. 3800 , piękny wyglad, zacna firma, dopracowane a tu...nie ma specjalnego "wow!" Ani "Good !" (cytując Dartha Sidiousa z SW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem, a w zasadzie wątpliwość dotyczy wydawania niemałych pieniędzy na przestarzałą technologię (BT), która w końcu zostanie zastąpiona rozwiązaniem dedykowanym do audio (BT nie jest). 

 

Odrębna kwestia, to to kiedy to nastąpi i ile będzie kosztować ?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Lord Rayden napisał(a):

Słuchajac ich krótko w Denonie nie odniosłem takiego wrażenia. Technicsy miałem ze sobą. To oczywiście za mało czasu było aby wydawać opinie ale zaniepokoilem się. 3800 , piękny wyglad, zacna firma, dopracowane a tu...nie ma specjalnego "wow!" Ani "Good !" (cytując Dartha Sidiousa z SW).

Większość moich ulubionych słuchawek nie zrobiło na początku wow. Te po krótkim odsłuchu w salonie też mnie nie oszołomiły, natomiast teraz się z nimi nie rozstaję. Fantastycznie koherentne słuchawki. 

 

A BT z nami zistanie na lata, bo jest wystarczające ;)

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności