Jump to content

[S] Sony HT-AS5 - 1000 Watowy system 5.1

Spawn

Recommended Posts

Do sprzedania system 5.1 - zwany też "pogromcą somsiadów"

Dla tych co nie wiedzą Sony HT-AS5 to wszystkomający system kina domowego gdzie subwoofer robi za amplituner.

3 wejścia HDMI i jedno wyjście (ARC),

2x wejście optyczne

1x wejście coax

2x wejścia RCA

Pilot i mały wyświetlacz

Dekoduje bezstratne LPCM (2CH/5.1CH/7.1CH), Dolby Digital, DTS, Dolby ProLogic, Dolby ProLogic II i ma nawet Radio FM

Moc to 1000W (5x167W, 1x165W) - Subwoofer typu bass reflex. Nigdy nie nagłaśniał imprez a mógłby nawet w remizie.

Kupiłem go 9 lat temu jako nowy, w swoim czasie kosztował z 1700zł. Używałem go jakieś 2 lata, a potem się przeprowadziłem i się rozmnożyłem więc poszedł do szafy "na chwilę" tak z 7 lat temu. Wyjąłem go, podłączyłem i działa ale nie mam warunków na użytkowanie bo okazało się że somsiedzi nie przepadają za dubstepem z 165 Watowego subwoofera - dziwaki.

Stan dobry plus. Wykończenie ze szlachetnego plastiku piano black więc się rysuje od ścierania kurzu i patrzenia. Proszę o przemyślane zakupy bo oprócz miejsca na 5 niewielkich głośników trzeba mieć miejsce na subwoofer wielkości komputera typu desktop (nie przesadzam). Oryginalnego kartonu raczej nie znajdę i pewnie dam radę wysłać w zastępczym ale uwaga, cały system waży 14 kilogramów. W zestawie to co na zdjęciu czyli 5 głośników, subwoofer, pilot, kabelki i antena FM w postaci kabelka.

Cena: 400zł + koszty wysyłki a najlepiej odbiór osobisty w Krakowie.

20230123_150934.jpg

20230123_151025.jpg

20230123_151104.jpg

Edited by Spawn

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy