Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Chord Hugo 2 (bogaty zestaw)


Samuel_

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż Chord Hugo 2:
- sprzęt z polskiej dystrybucji,
- pełen komplet wraz z pudełkiem, pilotem, dowodem zakupu itd.,
- stan wizualny - bardzo dobry (jak nowy w sumie),
- stan techniczny - bardzo dobry (nie posiada żadnych wad ukrytych); bateria - w bardzo dobrym stanie, ja używam go wyłącznie w trybie stacjonarnym, wszystko zależy od tego jakie słuchawki się podepnie i jaka głośność, myślę, że 7h da radę zagrać na jednym ładowaniu; na życzenie kupującego mogę zrobić test, wskazując parametry (z czym grało, jak podpięte i na jakim poziomie głośności),
- można używać samodzielnie jako dac/amp (z ładowarki w trybie stacjonarnym albo korzystając z wbudowanej baterii), spokojnie pędzi takie hifimany he1000, mocy ma "od zarąbania",
- można używać jako dac i podpiąć pod wzmacniacz - ja go tak używałem w trybie stacjonarnym z osobnym wzmacniaczem poprzez kable RCA,
- wielokrotnie nagradzany i okrzykiwany najlepszym urządzeniem w tej kategorii 

Do zestawu dorzucam kable dedykowane do hugo2 pod urządzenia apple:

* Moon Audio Silver Dragon usb c - usb micro do podłączenia telefonu/tabletu/laptopa z usb c do hugo2 o wartości ok 185 dolarów + przesyłka i cło. Fanatyczny kabel cyfrowy.
https://www.moon-audio.com/silver-dragon-usb-cable.html

* Lavricables lightning - micro usb, czyste srebro, o wartości ok 100 Euro, do podłączenia iPhone (lub innych sprzętów z lightning) do Hugo2. Kilkanaście cm. Dużo wygodniejsza i lepszej jakości opcja niż adapter + stockowy kabel dołączany przez Chorda. Uwaga, kabel przy poruszaniu ma tendencję do przerywania; nie wiem, czy to wina gniazda w moim iphonie, czy kabla, a jeśli tak, to ewentualnie który wtyk należy wymienić (czy lightning, czy micro usb), ale uczciwie informuję. Dorzucam i tak w sumie jako gratis skoro może posiadać jakieś wady, bo mi niepotrzebny przy sprzedaży Hugo.
 https://www.lavricables.com/pure-silver-hugo-mojo-lightning-interconnect/

* para RCA  z serii gold reference kierunkowe - idealne pod Hugo, bo ten ma schowane wtyki w obudowę i trzeba mieć chude/wąskie wtyki, bo inaczej nie wejdą, te są idealne i ja osobiście lepiej grających nie szukałem, bo nic za 1500 zł mi lepiej nie grało; pomijam fakt, że nawet jeśli ktoś chce rca za kilka tysięcy to niekoniecznie wejdą do Hugo wtyki z powodów wyżej podanych. Długość 1 metr.

Możliwość odbioru osobistego (Śląsk), możliwy odsłuch w dowolnych konfiguracjach bez zobowiązań. W cenę wliczona jest przesyłka kurierska.
Cena za całość (sprzedaję tylko cały komplet) - 6.490,00 zł.
Odpowiem na dodatkowe pytania, na życzenie prześlę dodatkowe zdjęcia. U mnie pracował z Utopiami (fantastyczne połączenie), ale łapał super synergię ze wszystkim, co wpinałem.

3FF4FB54-CC7D-4756-A4EA-F16824B701F1.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności