Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test 18 tu wzmacniaczy tranzystorowych i lampowych.


pilotKA

Rekomendowane odpowiedzi

ZA  oknem   snieg  sypie     ,  i  tak  sobie  pomyslałem  ze   moze   ktoś   z    Was   Szanownych  K olegów ,  juz   ma  troche  dosc   słuchawek  i  pragnie  przejsc   na   zestaw  stacjonarny  głosnikowy   .  Przyznaje  sie  ze  obrabowałem     audioszrot mojego    kolegi{no  powiedzmy  kolegi} i  wpadły  w  moje  rece   wzmacniacze   tranzystorowe   i  lampowe    nieco  juz  leciwe   ale    jak to  mówia  --stary  ale  jary...

     Bez  pitolenia     lista  wzmacniaczy   które  testuję     

      sony   taf419

      rotel  935bx

     pionier   a  109

    pionier  a   301 

     pionier  a  447

  onkyo      9210

   nad   c   350

    denon  1500r

   yamaha  ax  500

   yamaha   ax  397 

   sony  str db  940   {  ampli   kd}

       i  LAMPOWCE     

         FX  audio   p1   {  2x   2,5   w}

          Miniwatt   p   G  Marakiewicza  

          nobsound   litlle  bear   p7    

           Old Chen el  34 b

           boyuurange   a9   {   wariacja    odl  chena }

          Ming Da   34  l 

          Yaqin   5881 a

    gdyby  ktos  chciał        dowiedziec  sie      jak  i  z  czym  to   gra     to  zapraszam  do     zadawania  pytań ....  dodam  tylko  ze   testowane    z   11 toma  parami   kolumn  te  wzmaki  były  wiec    raczej  wszystko    sie  wyjasniło   kto  z  kim   a  kto  kumu  nie  przypasował.

  moje   ''recenzje  '''sa  krótkie   .   wiec    spokojnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety    ani   atc   ani   kefów   nigdy  nie  słuchałem  i  chyba  nie  posłucham   ,  bo  cenowo  sa  dla  mnie  poza   zasiegiem  .  powiedzmy.  kolumny uzyte   do  testów   to    silny   lub  słby   budzet  wszystko  uzywki   i   to  dosc  tanie     do    tysiaca  złotych.

2 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Czemu   robisz   takie  długie  spacje  ? :)

niewiem  co   odpowiedziec.

ok  lista   kolumn czyli [ krotkie  spacje   ]

podłogówki -

 

jbl   l60

phonar  volume 1.1

acousitic energy 105

bns  soundcolumn 2 [ układ przeciwsobny głosników niskotonowych}

dali 104

  

podstawkowce -

 

phonar compact 2

canton ergo 31 dc

bns bronx 3

magnat  qantum 603

jbl lx22

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Czemu   robisz   takie  długie  spacje  ? :)

 

Kuleje jeszcze interpunkcja, brak znaków dialektycznych i rozpoczynanie zdania z małej litery.😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
W dniu 16.03.2023 o 20:36, ronald napisał(a):

Ten Ming da kolego to coś warte? Pewnie trudne pytanie,ale zależy mi przede wszystkim na opinii czy on buczy szumi... Wszak to China pełną gębą z całym szacunkiem do chińskiej myśli technologicznej.

 jaesli  spotkasz  na  ogłoszeniach   mingde  el 34  to  bierz   w  ciemno  -- jako  lampowy  wzmacniacz  to  wzmacniacz  docelowy .  On  kompletnie  nie szumi nie  ma przydwieku ,  tylko  płynie  muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności