Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony NW-A306


golem

Rekomendowane odpowiedzi

Odtwarzacz NW-A306 będzie dostępny w Polsce w kolorach czarnym i granatowym od lutego 2023 r. Na międzynarodowych stronach koncernu podobno cena około 300-400 EUR. Soniak na Androidzie z obsługą serwisów streamingowych. Czas odtwarzania plików na jednym ładowaniu wyniesie do 36 godzin. Jeśli będzie lepszy od NW-A105 to chyba się skuszę, potrzebuję coś przenośnego do serwisów muzycznych. To co czekamy na cenę w PL :). Tutaj dane techniczne->https://www.sony.pl/walkman/products/nw-a306

Edytowane przez golem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki się z apki Sony korzystało, to spoko było, ok. 20h wyciągałem grania na jednym ładowaniu.
Wymuszony resampling na każdej innej skracał czas o mniej więcej połowę. Wydaje mi się, że lekko mulił też poza apką Sony - może pokładowy CPU nie wyrabiał?

 

Jeżeli ten temat rozwiązali w A300 to wyszedłby kapitalny mobilny grajek. Nie oczekują streamingów i wodotrysków, a jedynie dobrego małego DAPa z tym, co w takim zakresie oferuje Android - swobodę konfiguracji poprzez apkę odtwarzacza, launcher i parę drobnych pierdół. Jak mi Nova Launcher i Poweramp zaśmiga, to suepr opcja.

Edytowane przez kubachim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A105 można było zmodyfikować, żeby bateria nie żarła aż tak, więc prawdopodobnie zmiany będą głównie od strony software'owej, zresztą z czego Sony od dawna słynie. Aczkolwiek jestem ciekaw, bo moc wyjściowa 35mW to jest chyba terytorium Sansy Clip? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, FranticPhil napisał(a):

A105 można było zmodyfikować, żeby bateria nie żarła aż tak, więc prawdopodobnie zmiany będą głównie od strony software'owej, zresztą z czego Sony od dawna słynie. Aczkolwiek jestem ciekaw, bo moc wyjściowa 35mW to jest chyba terytorium Sansy Clip? :)

W zasadzie to większości doków więcej nie trzeba. 

A co do modyfikacji - dałbyś jakieś źródło? 

Z bateria był problem, że resampling mooocno dociskał CPU, a Sony te swoje bebechy i sterowniki trzyma dla siebie, więc Android poza apka nie umie z tego korzystać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, kubachim said:

W zasadzie to większości doków więcej nie trzeba. 

A co do modyfikacji - dałbyś jakieś źródło? 

Z bateria był problem, że resampling mooocno dociskał CPU, a Sony te swoje bebechy i sterowniki trzyma dla siebie, więc Android poza apka nie umie z tego korzystać. 

Oczywiście: 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności