Skocz do zawartości

Wrocławska MiTa Luty 2023


Corvin74

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, szwagiero napisał(a):

Dzień doberki, wracam właśnie z Zieleńca z nart, znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie i 12-latki? Mógłbym zajrzeć na godzinkę?

Znajdzie się, bo odpadłem dziś rano przez wiatry, możesz wejść za mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BitWolf napisał(a):

Znajdzie się, bo odpadłem dziś rano przez wiatry, możesz wejść za mnie

Szkoda ziom, że nie wolałes wcześniej. Udało mi się złapać bilety na ostatnią chwilę na pociąg 7.30 przez Poznań.

 

Tylko przez te pociągi, a raczej zawarte w nich wagony restauracyjne nie wiem w jakim stanie się pojawię na miejscu 😅

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, docentore napisał(a):

Szkoda ziom, że nie wolałes wcześniej. Udało mi się złapać bilety na ostatnią chwilę na pociąg 7.30 przez Poznań.

 

Tylko przez te pociągi, a raczej zawarte w nich wagony restauracyjne nie wiem w jakim stanie się pojawię na miejscu 😅

No słuchaj, jakby ich nie było o 5 rano to bym wsiadł na kółko i pojechał do BlaBla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, szwagiero napisał(a):

Dzień doberki, wracam właśnie z Zieleńca z nart, znajdzie się jeszcze miejsce dla mnie i 12-latki? Mógłbym zajrzeć na godzinkę?

 

Zapraszamy :)

 

20230218_103019.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Rafacio napisał(a):

Taka piękna dziś pogoda.

 

IMG_20230218_072359.jpg

 

Szkoda, że do Wrocławia tak daleko, bo wskoczyłbym na czyjeś miejsce. Kto by przypuszczał, że ludzie boją się trochę mocniejszego wiaterku.

 

 

@Rafacio żałuj, są Ultrasone Edition 8 ex jak dobrze widzę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie dla organizatorów za przedsięwzięcie, miejscówkę oraz możliwość, po raz pierwszy, spotkania się z forumowymi kolegami - to była sama przyjemność. Ograniczenia czasowe pozwoliły mi tylko na 4 godzinną wizytę, więc nie 'przerobiłem' wszystkiego (na pizzę załapałem się :)). Chciałem bowiem spędzić więcej czasu na rozmowach z Wami, udało mi się jednak podzielić wizytę 50/50 (sprzęt/ludziska).

Specjalne podziękowanie dla @Tytus1988 za SR-007 mk1 - wreszcie miałem możliwość posłuchania kultowych poprzedników mk2ek. I znów potwierdziło się, że znajdą się zwolennicy i mk1 jak i mk2 :).

Spodobała mi się ZMF Caldera, serce (jak to u fanboy'a) z Susvarą (niezawodnie @kurop). @Corvin74 wielkie dzięki.

pozdrowienia!

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał(a):

 żałuj, są Ultrasone Edition 8 ex jak dobrze widzę ;) 

Akurat je dość dobrze znam i wiem, że są świetne, nawet od czasu do czasu mam myśl by 11 nimi zastąpić, głównie przez chęć pozbycia się otwartych słuchawek. Ale chyba wolałbym Signature Studio lub Natural. Gdybym miał duży nadmiar kasy to możliwe, że miałbym je wszystkie. A tak naprawdę jedno co bym chciał posłuchać to K1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również, bardzo miło było Was poznać osobiście i w fajnej atmosferze posłuchać dobrej muzy na dobrym sprzęcie. Pizza też była dobra :)

Dla mnie niekwestionowanym hitem były ZMF Caldera, grały rewelacyjnie ze wszystkiego. Świetny balans tonalny, sweet spot między szczegółami a barwą, świetna scena. 

Fajnie zgrywały się ATH R70x z Bursonem c3.

Z doków najfajniej wypadły Softears Twilight ale na kilku innych zawodników niestety brakło czasu.

Zawód to D8000 LTD ale może dlatego, że spodziewałem się rozwinięcia szkoły grania pierwszych D8k a dostałem całkiem inne słuchawki. Nie złe, absolutnie, ale inne na tyle, że nie przypadły.

Dzięki raz jeszcze @Corvin74, to była moja pierwsza mita i oby nie ostatnia :)

Godziny minęły jak sekundy i tylko tego szkoda.

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko na chwilę pod koniec meeta, przejazdem w drodze powrotnej z gór. Posłuchałem ZMF Caldera - świetne sluchawki, bardzo zrównoważone granie z bardzo dobrej jakości górą pasma, dobra scena i wzorowa rozdzielczość i separacja. Rzuciłem też uchem na K1000 ale zbyt krótko. W końcu na żywo poznałem @Tytus1988, na resztę kolegów brakło czasu - następnym razem. Trzeba jakieś identyfikatory ogarnąć albo koszulki forumowe

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za niesamowite spotkanie z tak wieloma ******stymi ludźmi.

 

Sprzętowo oczywiście jak zwykle top topów. Tyle fenomenalnego sprzętu, że człowiek żałował, że w trakcie ewolucji nie wyrobił sobie ośmiu par uszu :D

 

Cieszę się i jestem wdzięczny, że to hobby przyciąga tak wyjątkowych ludzi :) w końcu poznałem się z @docentore 🙌

 

Niestety tym razem wracam bez zdjęć, bo byłem zbyt skupiony na przeżywaniu chwili, ale na pewno zostaną ze mną w sercu super rozmowy, uśmiechy i rozmowy przy muzie...

 

...i mesty dwójki 😬

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle świetnie spędzony czas, dzięki chłopaki, no i oczywiście osobne podziękowania dla mecenasa kultury - Corvina ;)

 

K1000 to jest przeżycie jedyne w swoim rodzaju i cudowne mutanty. Żadnych półśrodków, tak trzeba żyć :)

Bardzo zaskoczyły mnie Staxy, nie wiem czemu byłem przekonany że to jakieś grające jedynie górą audiofilskie dziwadła, a to pięknie nasycone granie. Kto wie, może kiedyś...

 

A na watchliste trafiły Sony z7m2. Od z1r się kiedyś mocno odbiłem, a tu bardzo pozytywne zaskoczenie. Nie dość, że fantastycznie grają to jeszcze chyba najwygodniejsze ze słuchawek jakie dzisiaj miałem na głowie. 

 

Empyreany też miodzio, tylko trochę drogawe :P

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Qaz12 napisał(a):

Czy mógłby ktoś się podzielić wrażeniami z odsłuchu CA1000T i SMSL VMV D2?

Poznań także dziękuję za gościnę :) Ja ze swojej strony byłem trochę nie towarzyski bo więcej słuchałem niż brałem udział w rozmowach ale kilka ciekawy rozmów odbyłem i "forumową brać" poznałem :) za to Przemek ( Tytus 1988) udzielał się i za siebie i za mnie więc mam nadzieję że Poznań sie zaprezentował w pełnej krasie :) . Co do sfery odsłuchowej która mnie interesuje osobiście bo poszukuje kompana słuchawkowego nausznego do ca1000 to ładnie zagrały Meze 109pro które fajnie złapały synergie :) i to chyba będzie mój faworyt :) no HE1000SE ładnie się pokazały z ca1000 i to chyba było takie moje  "TOP granie" tego spotkania :)

Co do ca1000t to trochę go pomęczyłem obiecując sobie po lampach jeszcze lepszego grania no i niestety nie jest to moje granie i wolę tryb "OP" niż "tube" w którym przekaz się pogrubił ( zwłaszcza bas ) ale złapał takiego przybrudzenia z brakiem klarowności . Może dlatego że ten egzemplarz ca1000t był nowy i odpowiednio nie wygrzany ? a może to mieć swoje przełożenie na sygnaturę bo mój egzemplarz od zakupu dopiero po kilku tygodniach złapał optymalne walory odsłuchowe :)

No i ZMF Caldery się świetnie pokazały :) i to niezależnie gdzie się je wpięło nawet do tego SHANLING-a EM7 który nie zrobił na mnie wrażenia i mocno odstawał dźwiękowo od ca1000.  Np z ZMF Atrium to była dźwiękowa porażka :(

Co do samego wrocławskiego spotkania to jeżeli zdrowie pozwoli to macie mnie już na stałe w szeregach uczestników i pewno przez to Przemka także :) jak to było widać i słychać :) w takich spotkaniach czuje się jak ryba w wodzie :)

 

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności