Skocz do zawartości

Najlepszy zakup / odsłuch / wydarzenie 2022


Najner

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsze zakupy:

* 3cia para Yinyoo ST7. Tym razem na stałe :)

* SoftEars Cerberus - szkoda, że chwilowo mnie nie stać na nie.

* TempoTec V6 - mały ale świetnie brzmiący wariat.

 

Najlepsze odsłuchy:

* ZMF Verite Open

* Aroma Audio Jewel

 

Wydarzenie:

* Tool w Kopenhadze 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co udało mi się usłyszeć, to już mam - Abyss 1266. Drugie najlepsze jakie słyszałem, choć zupełnie inne niż Abyssy, to Susvary. Nie kupiłem, bo nie odpowiadało mi ich wykonanie, ale możliwe, że się przemogę i przymknę na to oko. Ewentualnie najpierw poczekam jeszcze na nową wersję, bo takie ploty się coraz częściej pojawiają, że coś takiego się ma pojawić w nadchodzącym roku. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, docentore napisał(a):

3cia para Yinyoo ST7.

Taaaaak, fantastyczne są. Jedna para od Ciebie trafiła do mnie i cieszy mnie codziennie, to moje główne słuchawki i na razie nie zanosi się, żeby coś je miało zastąpić (aczkolwiek ja im delikatnie podbijam dół w Mojo :P).

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup.: Technics EAH A800.

 

edit : jedyny koncert - Carbon Based Lifeforms w Poznaniu.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zakupy:

 

Mest MKII - co tu dużo pisać ;)

Yinyoo ST7 - chyba najlepszy deal every, dzięki @docentore :D 

Sennheiser IE900 - już sprzedane, ale dały dużo frajdy 
IK iLoud Micro Monitor - absolutnie fantastyczne głośniki na biurko do PC

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy zakup audio: słuchawki Fostex TH610. W konsekwencji cała kolekcja nauszników została sprzedana, a audionervosa wyleczona. Obecnie po prostu słucham muzyki i jestem szczęśliwy :) I nawet nie myślę o wymianie w nich kabla ;) 

 

Zen Dac V.2 i Zen Can zostały uzupełnione o Zen Stream, co było ze wszech miar udanym upgradem. Każde z urządzeń działa obecnie z zasilaczami iPower (jest różnica w stosunku do "zwykłych" zasilaczy!). I moja "wisienka na torcie" - NUC Intela i postawiony na nim Roon Core. W efekcie zbudowałem kompletny tor, który brzmi fantastycznie i w którym niczego już nie chcę zmieniać. 

 

Koncertów było zbyt dużo, aby wybrać jeden jedyny. Chociaż, jeśli ktoś by mnie bardzo mocno docisnął, to wybrałbym Slipknot. Widziałem ich już po raz trzeci czy czwarty, ale tegoroczny gig w Trójmieście był wyjątkowy. Spektakularne były z pewnością koncerty Iron Maiden, Rammstein i Guns 'N Roses, chociaż wszystkie na Narodowym, co powodowało, że słychać było mocno średnio. No i po raz nie wiem który widziałem Behemotha, tym razem w towarzystwie Arch Enemy oraz Carcass w katowickim Spodku. No i jeszcze... dobra, to wszystko 😅

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez nieco ponad rok dorwałem sporo ciekawego sprzętu. Między innymi w końcu dowiedziałem się jak brzmią Toppingi czy ZEN DAC, poznałem brzmienie Chorda (Mojo), a także zagłębiłem się w świat DAP'ów Astella (Kann Alpha, Cube, SE100). 

 

Szczególnie jednak chciałbym wyróżnić spełnienie zamarzenia posiadania słuchawek audiofilskich marek: Audeze oraz ZMF :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup: rzutem na taśmę na koniec roku: Shanling H7 + Focal Clear MG i jest duża szansa, że zostaną ze mną przez 2023 rok 🥰

Koncert: było tego sporo i ciężko wybrać najlepszy.

Odsłuch: niestety posłuchałem Enleum z Susvarami, ehh

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiszę Finale ZE3000, nie sądziłem że duszne bezprzewodowe słuchawki za 600zł będą oferować tak dobry dźwięk, miło się rozczarowałem bo grają lepiej niż droższe nauszne słuchawki bezprzewodowe (nie lepiej od Bathys nie grają :P )

Edytowane przez vonBaron
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zakupy w tym roku : HiFiMan HE6 (6 śrubek) i Erzetich Phobos v1.

 

Najlepszy odsłuch : Unique Melody Mest II. Technikalia robią tu ogromne wrażenie. Takiego wibrującego subbasu jeszcze nie słyszałem. Doskonała kontrola i precyzja dźwięku. W wielu aspektach technicznych pokonały moje ulubione HE6.

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 2022 :)

 

Najlepszy zakup: Apogee Duet 3, po przejściu z produktów Audient, SSL i innych z tych półek Duet 3 po prostu dał mi wszystko czego potrzebowałem. Uwielbiam.

 

Największe zaskoczenie: Truthear Zero użyczone od kolegi @Najner, te słuchawki zrobiły na mnie okrutnie duże wrażenie, za 50 dolarów taka jakość wykonania, design, akcesoria i oczywiście strojenie to coś niezwykłego. 

 

Największe wydarzenie: Dead Kennedys we Wrocławiu i ostatni koncert The Sixpounder (wiem, wiem... ale to było coś niezwykłego) 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrBrainwash napisał(a):

Najlepszy zakup:

-> Truthears Crinacle x Zero 

 

Jestem bardzo zadowolony, choć wokółusznych na szczęście mi nie wyprą. Dwa odmienne doświadczenia. 

 

19 minut temu, FranticPhil napisał(a):

Największe zaskoczenie: Truthear Zero użyczone od kolegi @Najner, te słuchawki zrobiły na mnie okrutnie duże wrażenie, za 50 dolarów taka jakość wykonania, design, akcesoria i oczywiście strojenie to coś niezwykłego.  


I ja również rzutem na taśmę uznaję Truthear Zero za najlepszy zakup tego roku (mam je od dwóch dni) ;) Fantastyczny stosunek cena/jakość. Jedyna wada to fakt, że po ich zakupie zadaję sobie pytanie „po co mi to wszystko?” :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności