Skocz do zawartości

[Sold] Burson Soloist SL mk2


Jaworrr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Jaworrr zmienił(a) tytuł na [S] Burson Soloist SL mk2 - 1500

UP! :) ostał się Burson, którego szczerze polecam, miodzio jest, serio. Nie wiem czemu nie ma zainteresowania, jak go upolowałem od Konrada to prawie go po stopach całowałem, że się zgodził na ten deal. A teraz co, ludzie już nie wiedzą co dobre? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaworrr Burson Soloist MK2 prawie nie pojawia się już na rynku wtórnym. Wiem, bo szukałem go może z rok czasu i zaskoczyłeś mnie tą ofertą, ale akurat wczoraj kupiłem inny🙂. Więc odpuszczam. Przy zakupie kierowałem się recenzją porównawczą do Soloista mk2 właśnie.

Miałem go dwa razy. Nie umiałem go docenić wtedy, ale gra bardzo przyjemnym, analogowym, lekko ocieplonym dźwiękiem i super zgrywał się z moimi ortodynamikami w tamtym czasie - lcd2f z kablem heimdall 2.

Jest to bardzo nie pozorny wzmacniacz, ale gra bardzo dobrym dźwiękiem, który doceniłem po czasie. Droższe wzmacniacze wcale nie muszą zagrać lepiej.

Cały czas gdzieś tam kołatał mi sie w głowie.

Budowa wewnętrzna imponuję w tym wzmacniaczu jak na dzisiejsze standardy(niebieski potencjometr Alpsa,rezystory dale, kondensatory elna, wbudowany normalny zasilacz na transformatorze, 2,5 watta mocy, tranzystory Toshiby А1930/C5171, Burr-Brown PGA2310)

Polecam !!!

Soloist-SL-MK210.thumb.jpg.417f0e81019dcb3071d58d56991d9233.jpg

 

Edytowane przez NuYam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jaworrr zmienił(a) tytuł na [S] Burson Soloist SL mk2 - 1400ziko

UP! sprzęcik nadal dostępny! 

 

@NuYam potwierdzam. Też swojego czasu na niego dosłownie polowałem, i niemalże wydarłem go @konrad_a :) Lekko ciepławy, pełny, analogowy i szczegółowy dźwięk. Dobrze to gra, nie mam uwag. Nie wiem czemu nie ma chętnych, cenowo już jest więcej niż przyzwoicie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jaworrr zmienił(a) tytuł na [Sold] Burson Soloist SL mk2
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności