Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki IEM pod tel z quad dac od lg


XxxwinterxxX

Pytanie

Witam zastanawiam sie nad kupnem używanych słuchawek dokonanych które beda używanie póki tylko z telefonem przeglądając różne aukcje trafiłam na ciekawy model od fiio fd5 za ok 500zl czy to sa sluchawki warte uwagi jak one sie zgraja z lg v60 ? Mogę jeszcze w podobnych pieniądzach kupić sluchawki Sennheiser ie300 ewentualnie za ok 50€ Sennheiser ie8  sam nie wiem co wybrać wole racze bardziej cieple brzmienie a słucham ogólne muzyki z lat 80/90 które z tych słuchawek co wymieniałem naj bardziej mi podpasuja i która kupić ewentualnie moze macie jakiś swoje propozycje rozważę wszystkie dziękuję za pomoc w temacie pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
8 godzin temu, XxxwinterxxX napisał(a):

jak one sie zgraja z lg v60 ?

Masz w okolicy jakiś sklep MP3store? Najlepiej by było, jakbyś tam wpadł i posłuchał kilku modeli, sprzedawca Ci pomoże. Moim zdaniem z LG fajnie grają Fiio FH3 i są bardzo wygodne, FD5 mi jakoś specjalnie nie podeszły szczerze mówiąc. Możesz też zapolować na Shuoer S12 (poczytaj recenzje i wypowiedzi innych użytkowników na forum), nie słuchałem ich co prawda z LG, ale większość ludzi ocenia je bardzo dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, XxxwinterxxX napisał(a):

one sie zgraja z lg v60 ?

 

A co do znaczy, czy się zgrają z LG? To chyba z Twoimi uszami mają się zgrać, a nie z telefonem? :D Jak lubisz V-kę i dużo basu, to Fiio to dobre słuchawki (choć za 500 zł to raczej chyba FD3 a nie FD5...). Jak wolisz bardziej neutralne brzmienie, to są lepsze propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, Kuba_622 napisał(a):

 

A co do znaczy, czy się zgrają z LG? To chyba z Twoimi uszami mają się zgrać, a nie z telefonem? :D Jak lubisz V-kę i dużo basu, to Fiio to dobre słuchawki (choć za 500 zł to raczej chyba FD3 a nie FD5...). Jak wolisz bardziej neutralne brzmienie, to są lepsze propozycje.

Nie są nowe to są używki ogólnie to ich koszt to 120€ myślę ze warte są tej ceny jeśli chodzi o źródło z jakiego będą napędzane to lg v60 gra raczej chłodno teoretycznie powinno sie to zagrać zastanawiam sie jeszcze nad Sennheiser ie300 są w podobnej cenie  ktoś mi je kiedyś polecał właśnie do lg v60 jako optymalny wybór  a najbliżej mam ie8 bo nie cale 2 km od domu mogę jek kupić za 50€ choc to juz staroci ale z tego co mówią inni ponoc to w kwestii audio jest jak z winem czasem im starsze tym lepsze jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
16 godzin temu, XxxwinterxxX napisał(a):

ponoc to w kwestii audio jest jak z winem czasem im starsze tym lepsze jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?

 

Raczej jest zupełnie na odwrót, choć niektóre klasyki dalej potrafią się obronić. Niemniej w temacie tańszych słuchawek to akurat z reguły im nowszy sprzęt tym ciekawszy - szczególnie na przestrzeni ostatnich 3-4 lat konkurencja się tu mocno zagęściła.

 

IE300 powinny zagrać spoko z chłodniejszym źródłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności