Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Poważny Problem Z Meizu M6


Dawidexxx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Właśnie chciałem zakładać nowy temat, ale chyba udało mi się rozwiązać mój problem. Oto poniżej treść mojego tematu, który nie zdążył powstać ;)

 

 

odtwarzacz był używany przez moją dziewczynę dłuższy czas, ostatnio trochę się kurzył. Doszła mnie informacja, że coś jest nie-tak. No to sprawdzam, i nie umiem sobie poradzic.

 

Odtwarzacz się włącza normalnie, muzyka gra, wgrany firmware 2.004.6. Problem pojawia się przy podłączaniu go do komputera.

Gdy jest 'hold', reaguje, prawidłowo - zaczynał się włączać, ale za chwilę się wyłączał bo jest 'hold'.

Gdy jednak nie ma włączonego holda, odtwarzacz głupieje. Gdy był wyłączony i go podłączałem do komputera, nie włączał się całkiem, tylko ładował. Na dodatek po paru sekundach "okazywało się", że bateria jest pełna(co nie było prawdą), i odtwarzacz się wyłączał.

Gdy podłączałem włączony odtwarzacz komputer w ogóle go nie wykrywa, nawet nie ładuje.

 

Poszperałem chwilkę, znalazłem info jak sie resetuje, ale przytrzymanie 'power' nic nie dało. No to format czyli "power + next". Tutaj pomogło, za chwilę pojawił się żółty ekran z napisem "please wait, formatting". No i się sformatował, brak plików na odtwarzaczu, pewnie przywrócone wszystkie firmowe ustawienia. Co się zmieniło względem powyższych opisów ? Przy podłączaniu wyłączonego na początku ekran mignie na biało, po dłuższym czasie jak to wyżej. Przy włączonym taka poprawa, że poza brakiem połączenia z komputerem odtwarzacz się normalnie ładuje.

 

Zechciałem jeszcze sprawdzic co się dzieje, gdy podłącze wyłączony holdem. I tutaj coś dziwnego się stało, przy kręceniu odtwarzaczem mignęło powiadomienie o "połączeniu USB" na wyświetlaczu ! Zacząłem kręcić, i udało mi się jednorazowo znaleźć takie ustawienie (pod kątem ~15stopni do góry nogami wyświetlaczem do mnie), że komunikat się utrzymał. Ale na komputerze dalej głucho.

W końcu udało mi się nawiązać połączenie poprzez lekkie wysunięcie wtyczki mini-USB. Po prostu nie może być wciśnięta do samego końca, lol ! Myślałem, że wina oprogramowania, a tutaj chodzi o przewód (lub port).

 

Pozdrawiam ;)

wrq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności