Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Poważny Problem Z Meizu M6


Dawidexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem wszystko według instrukcji i wydaje mi się ze wszystko poszło dobrze, jednak niewiedziałem jaki firmawere zainstalowac (czy SP czy TP i jaką wersje)? Po instalacji jednak i cały czas świeci się wyświetlacz i po operacji tak samo, gdy odłączyłem go od kompa z nadzieją ze zgaśnie, przycisne ON i się prawidłowo właczy. Ale nic z tego, jest tak jak było :( może poprostu wgrałem złą wersje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mnie teraz a zwłaszcza kolega z problemem. Ja mialem to samo. Tylko przy mojej determinacji i znajomosci japońskiego (SAKE ^^) poradziłem sobie. Zaraz opisze co masz robić krok po kroku.

 

1 zainstaluj ten program DFU.

2 usun calkowicie z komputera Drivers znaczy te urzadzenie

3 Soft ktory chcesz zeby zostal zainstalowany na meizu wgraj tam gdzie zainstalowales DFU czyli te pliki XXX.bin i XXX.emg

4 Teraz jednoczesnie trzymajac power ON/OFF i "M" podlacz meizu do komputera.

5 komputer znajduje nowe urzadzenie.

6. trzymasz caly czas te guziki power ON/OFF i "M"

7. wybierz ze tak tylko tym razem

8. potem wybierz (zaawansowane)

9. Tam bedziesz mial kwadracik zaznacz go i uaktywni ci sie sciezka obok

10. W sciezce znajdz program DFU ten folder

11.kliknij dalej

12. instalacja C:/windows/system32/#%$^ cos takiego :P

13. jesli trzymasz caly czas te dwa guziki powinno sie udac

14 koniec instalacji nowy firmware ALL DZIALA !!!!!!!!!!

 

W razie problemow lub nie rozumienia czegos pisz.

 

 

 

identyka po angielsku wrzuciłem... hmm

mogłeś dawidexxx powiedzieć ze nie czaisz po INGLISZ

 

próbuj różnymi firmwerami! a jak się łączysz jaoś z kompem to zrob formata jak dysk przez Windę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
"Press and hold Power button and M button, then connect to PC using the USB cable"

a to niby co?

ta po angielsku instrukcja nie mowi o tym ze trzeba trzymac te 2 guziki?

Bo jest zdupiała. Ja miałem problem znalazłem tą instrukcję i robiłem tak jak tam mówili. I nic. Dopiero na XX angielskim forum wyczytałem że tak trza robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jest zdupiała. Ja miałem problem znalazłem tą instrukcję i robiłem tak jak tam mówili. I nic. Dopiero na XX angielskim forum wyczytałem że tak trza robić.

 

||elp

 

pamiętasz jakie to forum było? bo ja tą na meizume znalazłem

słyszałem coś gdzieś kiedyś że już zrobili tą wer. 3.xxxxxx ale chińczyki nie chcą jej publikować poza kraj (jakoś nie chce mi się wierzyć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam

ja mam podobny problem przy włączeniu tylko na chwile mrugnie ekran i nic tak samo ja podłącze do kompa

zainstalowałem program DFU wszystko niby oki zadziałał jak w opisie ale plajerek dalej ciemny .czy program automatycznie wgrywa firemame czy trzeba to robić ręcznie . Ktos znalazł lekarstwo na taką dolegliwośc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja mam podobny problem przy włączeniu tylko na chwile mrugnie ekran i nic tak samo ja podłącze do kompa

zainstalowałem program DFU wszystko niby oki zadziałał jak w opisie ale plajerek dalej ciemny .czy program automatycznie wgrywa firemame czy trzeba to robić ręcznie . Ktos znalazł lekarstwo na taką dolegliwośc ?

A czy jak trzymasz dłuższą chwilę przycisk włączania to też nic nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około 2 miesiące gwarancji nie ma dlatego tu pisze jakby była to bym z niej skorzystał no ale niestety zawarzyła cena nad rozsądkiem :( po raz ostatnito ma ktoś jakiś pomysł ?około 2 miesiące gwarancji nie ma dlatego tu pisze jakby była to bym z niej skorzystał no ale niestety zawarzyła cena nad rozsądkiem :( po raz ostatnito ma ktoś jakiś pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

mam podobny problem kupilem na allegro meizu m6 sl. Zgralem piosenki i przy przewijaniu na nastepna pisoenke odtwarzacz sie zawiesil i po chwili wylaczyl..;/ Od tekj pory nie moge go wlaczyc a pod zcas ladowanie nie pokazuje sie nawet charakterstyczna zielona bateria..:(

Ps. naszczescie mam gwarancje..ale prosze o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ratunku.mam podobny problem . odtwarzacz nie chce sie włączyć ,(ten program na "d" czy jakoś tak nie działa,resetowanie ustawień nawet nie wchodzi w grę) kupiłam go jakieś 7 miesięcy temu i działał normalnie.teraz nie wiem co mam zrobić czy wysłać go tam gdzie go kupowałam (kupiłam o na allegro i trochę sie martwię czy w tym sklepie coś z tym mogą zrobić) czy może oddać do serwisu ale nie wiem jakiego.odtwarzacz ma 2 lata gwarancji.może macie jakieś propozycje.proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Miałem podobny problem, moje Meizu M6 SP się zawiesiło i po resecie już nie chciało się włączyć, ładowanie, podłączanie ani dfu tools nic nie dało. Na szczęście player był jeszcze na gwarancji, wiec oddałem dziś na serwis i zobaczę co zrobią w tej sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności