Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Poważny Problem Z Meizu M6


Dawidexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wczoraj kiedy chciałem włączyć playera, natychmiastowo po wciśnięciu przycisku włączającego wyświetlacz podświetlił się na biało, i tak za każdym razem. Po podłączeniu do kompa nie jest wykrywany i cały czas świeci się wyświetlacz na biało. Nie był wgrywany ani nowy soft ani żadne filmy czy muzyka. Niewiem co robić :( pomóżcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz tu:

 

 

http://www.meizume.com/showthread.php?t=502

 

a zwłaszcza na to... może coś pomoże

 

Recover Your Player Using DFU Tools:

 

DFU Tools lets you recover your player if this suffered a problem and is not longer working. This should be the last option, so you have to try resets before using this tool. Here's a list of things you need to do to recover your player using DFU Tools:

 

1. Install DFU Tools on your computer (only available for Windows).

2. Copy the firmware files (M6.EBN and resource.bin) to the directory where the DFU Tool is installed.

3. Press and hold Power button and M button, then connect to PC using the USB cable.

4. Before that Windows New Hardware Wizard will appears, asking if you want to connect to Windows Update to check for drivers, click on “No, not this time”. Click on next.

5. The next screen of the wizard asks if you want to install automatically or using a specific location (advanced). Select the advanced option, and then click next.

6. Check the 'Include this location in the search' option and specify the directory where DFU Tools is installed, after that, click next.

7. Let windows finish installing drivers. Once drivers are installed, you can use the DFU Tools.

8. Run the application and then click Download. When this is complete click close.

9. Disconnect your Miniplayer from PC and turn it on.

10. Screen showed will be green now, so you have to install the firmware again. After that your player will work fine again.

__________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa z gwarancją? Gdzie trzeba wysyłać meizu?

 

Podejrzewam, że do nich tam daleko. Ale to tylko moje podejrzenia, bo jak miałem Soniaka z USA to też mi go w Europie nie chcieli przyjąć do serwisu na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RZEPA mam ten sam problem co ty :D ale teraz na poważnie. Pomogła ci ta instrukcja ? mi instaluje drivers i instaluje i instaluje i chyba konca nie widać co mam zrobic jak mi sie nie chce zainstalowac :/ Trzeba miec tą plytke w cd-romie podczas tego instalowania ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o firmware do meizu? Możesz sprawdzić tam -> KLIKNIJ. Albo jak nie to wejść na stronke i w dziale download szukać.

 

BTW: na forum meizume pojawił się ciekawy temat:

 

 Rumored Meizu M6 T3.001.2 Changes
Recently, there was a thread on the Chinese Meizu BBS about the new firmware T3.001.2. Apparently, a member had the new firmware installed and took pictures and provided a changelog of the new firmware. The thread was quickly deleted, but here is what we managed to gather.

T3.001.2 Changelog (Rumor)

* Support for .APE added, .CUE files do not work yet.
* Fixed the inaccurate clock.
* Added OTG functionality (external battery accessory needed).
* Added zoom functionality for images.
* Control scheme for recorder changed.
* Shutdown timer reworked, now supports up to 420 hours.

Thanks /\/\@D/\/\@/\/ and iversonjack!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O_0 nieżle tylko że ja mam wersję SP jak wyjdzie na SP to poinformuj :D. A teraz mam taki problem. Wczoraj chciałem wgrać nowszy firmware. Na początku miałem S1.010 ale źle coś zrobiłem. Powie mi ktoś bo coś się robi przy tej starej wersji zanim się wrzuci nowszy firmware

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś przywrócić ustawienia domyślne? Jeśli nie to wróć stronę wcześniej i znajdź mój post. Z tym, że chyba utracisz wszystko co masz na odtwarzaczu przywracając ustawienia domyślne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mnie teraz a zwłaszcza kolega z problemem. Ja mialem to samo. Tylko przy mojej determinacji i znajomosci japońskiego (SAKE ^^) poradziłem sobie. Zaraz opisze co masz robić krok po kroku.

 

1 zainstaluj ten program DFU.

2 usun calkowicie z komputera Drivers znaczy te urzadzenie

3 Soft ktory chcesz zeby zostal zainstalowany na meizu wgraj tam gdzie zainstalowales DFU czyli te pliki XXX.bin i XXX.emg

4 Teraz jednoczesnie trzymajac power ON/OFF i "M" podlacz meizu do komputera.

5 komputer znajduje nowe urzadzenie.

6. trzymasz caly czas te guziki power ON/OFF i "M"

7. wybierz ze tak tylko tym razem

8. potem wybierz (zaawansowane)

9. Tam bedziesz mial kwadracik zaznacz go i uaktywni ci sie sciezka obok

10. W sciezce znajdz program DFU ten folder

11.kliknij dalej

12. instalacja C:/windows/system32/#%$^ cos takiego :P

13. jesli trzymasz caly czas te dwa guziki powinno sie udac

14 koniec instalacji nowy firmware ALL DZIALA !!!!!!!!!!

 

W razie problemow lub nie rozumienia czegos pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności