Skocz do zawartości

Jaki DAC lub karta dźwiękowa po Xonar DGX


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, możecie polecić jakaś dobrą kartę dźwiękową na PCIe lub ew. DAC, ale żebym miał możliwość podłączenia słuchawek i wieży jednocześnie.
Słuchawki HyperX Cloud, wieża Technics.
Przechodzić będą z wysłużonego ASUS Xonar DGX, który sprawował się ok, ale chce czegoś nowszego/lepszego.
Główne wymagania to dobre pozycjonowanie w grach typu CSGO i dobra jakość dźwięku podczas słuchania muzyki.
Budżet ok. 200zł, mogą być używane rzeczy.
Myślę nad FiiO E10K lub Sound BlasterX G5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego się obawiam, zmieniłem Xonara bo jest to już staruch i tak przedłużyłem mu życie działając na nieoficjalnych sterownikach. Ogólnie byłem zadowolony z niego, ale myślałem że dokładając trochę i mając na uwadzę okres technologiczny wpadnie coś ciekawego :) Nawet ten Fiio będzie bez szału w porównaniu do Xonara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie składania PC'ta i też myślę co by zakupić jako źródło dźwieku. Czy np Creative AE 7 / AE9 czy iść w jakiś dac/amp 🤔 Zupełnie w tym temacie jestem sielony ale wiem że chciałbym aby to coś miało wyjście dźwięku optyczne, aux i jakiś wzmak słuchawkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wegiel21 napisał(a):

Ja jestem w trakcie składania PC'ta i też myślę co by zakupić jako źródło dźwieku. Czy np Creative AE 7 / AE9 czy iść w jakiś dac/amp 🤔 Zupełnie w tym temacie jestem sielony ale wiem że chciałbym aby to coś miało wyjście dźwięku optyczne, aux i jakiś wzmak słuchawkowy.

aim sc808 uzywka, super karta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pampelos napisał(a):

uważasz że będzie to lepsza opcja od Fiio?

Miałem G6 i bardzo pozytywnie ją wspominam, natomiast do fiio wiem, że miałem kilka ich sprzętów i nic ponad to. Więc dla mnie już lepiej wziąć G5 lub poczekać aż znowu pojawi się w sklepie dac SUPER X-FI na usb c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Przemi napisał(a):

Miałem G6 i bardzo pozytywnie ją wspominam, natomiast do fiio wiem, że miałem kilka ich sprzętów i nic ponad to. Więc dla mnie już lepiej wziąć G5 lub poczekać aż znowu pojawi się w sklepie dac SUPER X-FI na usb c

super x-fi od creative istnieje pod nowa nazwą X1 i jest do kupienia na ich stronie https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-x1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, meehooj napisał(a):

super x-fi od creative istnieje pod nowa nazwą X1 i jest do kupienia na ich stronie https://pl.creative.com/p/sound-blaster/sound-blaster-x1

O elegancko, nie wiedziałem. To bym się nie zastanawiał tylko brał, bo to przyjemny sprzęt w tych pieniądzach a i do telefonu można podpiąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności