Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Bezprzewodowe kolumny (głośniki) WiFi


darco

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Szukam bezprzewodowego zestawu kolumn (głośników) - niestety nic nie mogę znaleźć w takiej konfiguracji jak potrzebuję (opis poniżej)

Proszę o pomoc czy coś takiego w ogóle jest dostępne.

 

Chciałbym kupić zestaw składający się np. z 3 części:
- centrala (wzmacniacz Wifi)
- dwa głośniki (kolumny) WiFi

Komunikacja głośników ze wzmacniaczem za pomocą WiFi (żadnych kabli między głośnikami).
Może być w komplecie jeszcze subwoofer.

 

Proszę o wskazówki co i gdzie można takiego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że sporo tych systemów bezprzewodowych. Bardzo lubię kolumny Dali i mają spory wybór wybór tego typu systemów.

Całkiem przystępny cenowo z Hub Compact: https://www.salonydenon.pl/stereo/zestaw-oberon-7-c-hub-compact.html 

To już może być wyższa półka (tutaj bez Sound Hub Compact) https://www.salonydenon.pl/glosniki-aktywne/aktywna-kolumna-podlogowa-rubicon-6-c.html (cena x2 za komplet).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.11.2022 o 22:39, The Grand Wazoo napisał(a):

Nie podałeś kwoty... w takim razie coś takiego: https://www.dynaudio.pl/home-audio/overview?digital=1 

Żródło: wzmacniacz, CD, gramofon, cokolwiek co masz podłączasz przez Connect i gra muzyka :) 

Dziękuję za linka i ogólnie dziękuję wszystkim za odpowiedzi, nie spodziewałem się że są takie świetne zestawy.

Zainteresowałem się kolumnami Dynaudio Xeo 30, w sobotę posłucham jak grają.

Mam takie pytanie - czy warto inwestować w Dynaudio Xeo 30?

Jest dostępna ich starsza wersja Dynaudio Xeo 6 sporo tańsza i naczytałem się że właściwie nie ma różnicy w odsłuchu pomiędzy tymi wersjami

 

- czy to prawda?

 

zaznaczę tylko, że nie jestem audiofilem i nie mam rewelacyjnego słuchu.

Od kolumn oczekuję czystego dobrego brzmienia (lubię jak łaskoczą niskie tony) i fajnie byłoby usłyszeć w ulubionej muzyce coś czego do tej pory nie słyszałem (mam całkiem przeciętne kolumny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2022 o 19:16, darco napisał(a):

Dziękuję za linka i ogólnie dziękuję wszystkim za odpowiedzi, nie spodziewałem się że są takie świetne zestawy.

Zainteresowałem się kolumnami Dynaudio Xeo 30, w sobotę posłucham jak grają.

Mam takie pytanie - czy warto inwestować w Dynaudio Xeo 30?

Jest dostępna ich starsza wersja Dynaudio Xeo 6 sporo tańsza i naczytałem się że właściwie nie ma różnicy w odsłuchu pomiędzy tymi wersjami

 

- czy to prawda?

 

zaznaczę tylko, że nie jestem audiofilem i nie mam rewelacyjnego słuchu.

Od kolumn oczekuję czystego dobrego brzmienia (lubię jak łaskoczą niskie tony) i fajnie byłoby usłyszeć w ulubionej muzyce coś czego do tej pory nie słyszałem (mam całkiem przeciętne kolumny).

Szukam i szukam jakiejś alternatywy do XEO 30 i chyba nie ma (poza XEO 6) ale chodzi mi o alternatywę od innego producenta - czy ma ktoś jakąś wiedzę w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności