Skocz do zawartości

Auris HA2-SF - gwiazda narodziła się na nowo.


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

AURIS AUDIO HA2-SF

 

Auris Audio to serbska marka, która zawsze dąży do perfekcji i nie pozwala sobie na żadne kompromisy. Od 2013 roku spełnia wymagania dźwiękowe oraz wizualne nawet najbardziej wymagających audiofilów, a ich kolejne produkty zajmują coraz wyższe noty w ocenach użytkowników oraz profesjonalnych recenzentów.

 

Gwiazda narodziła się na nowo. 

 

HA2-SF to wzmacniacz słuchawkowy, który korzysta ze starannie wyselekcjonowanych komponentów premium, m.in. czterech lamp mocy ECC99 i pojedynczej lampy wejściowej ECC82, zbalansowanych obwodów oraz umożliwia precyzyjny wybór siły wzmocnienia. Urządzenie prezentuje się po prostu pięknie – solidny metal, retro miękkie drewno oraz wysokiej jakości skórzane wykończenie, a do tego para analogowych wskaźników VU sprawiają, że mamy wrażenie obcowania z czymś wyjątkowo luksusowym. 

 

Jakże przyjemnie się na to patrzy, a jeszcze przyjemniej się tego słucha.

 

HA2-SF gwarantuje niezwykłe wrażenia. Jest zrównoważony, opanowany i bardzo kulturalny. Treściwy, gładki i trzymający w ryzach, a zarazem potężny i soczysty, kiedy tylko zaistnieje taka potrzeba. Nadzwyczaj płynny, szalenie muzykalny. Urzeka wzorcową barwą i dynamiką oraz przestrzenną, naturalną prezentacją ze skupieniem na analogowej artykulacji, wysublimowanych wokalach oraz najdrobniejszych elementach odtwarzanej muzyki. Gwarantuje zero utraty detali, doskonałą klarowność, zwiewność oraz bezbłędnie dostarczaną precyzję. Rozszerzenie wysokich tonów wydaje się szybować w nieskończoność, a bas posiada doskonałą szczegółowość, teksturę i odpowiedni punch. 

 

Muzyka żyje!  

 

To bardzo piękny i mądry projekt, który wynagradza czas słuchacza i uczciwie uzasadnia dobrze wydane pieniądze. Jeśli poszukujecie sprawnie działającego, naprawdę dobrze wykonanego oraz niezwykle estetycznego wzmacniacza lampowego reprezentującego wyższy segment klasy średniej, z neutralną, dźwięczną i wyrazistą sygnaturą dźwiękową, która sprawi, że poczujecie w słuchawkach magię i prawdziwą przyjemność ze słuchania i odtwarzania ulubionej muzyki na wysokim poziomie, HA2-SF prawdopodobnie będzie dla Was najlepszym wyborem.  

 

Z pewnością się polubicie! 😉 

 

Osobiście oceniam ten sprzęt bardzo wysoko i z mojej strony daję mu najwyższą rekomendację. Nie pozostaje mi więc nic innego jak zaprosić Was serdecznie do jednego z naszych sklepów w celu zaprzyjaźnienia się z Aurisem jak najprędzej.

 

#auris #ha2sf #tube #amp #mp3store #katowice #audio

 

ok3.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • discodroid zmienił(a) tytuł na Auris HA2-SF - gwiazda narodziła się na nowo.

Miałem przyjemność trochę poobcować z Aurisem i przyznaje, że zrobił na mnie bardzo duże wrażenie. Zaczynając od wykonania i designu, to dla mnie na duży plus za połączenie elegancji i retro stylu. Wygląda oryginalnie i faktycznie płacąc takie pieniądze nikt na ten aspekt nie powinien narzekać. Sam design oczywiście jest kwestią gustu, ale nie zmienia to faktu, że to bardzo dobrze wykonany sprzęt. Plus za wejście i wyjście symetryczne, więc praktycznie dla osób używających XLR.

 

A dźwiękowo? Jak na sprzęt lampowy zaskakuje bardzo dużą czystością i rozdzielczością, świetny technicznie, a do tego przekaz nie jest nudny, a wystarczająco żywiołowy (przynajmniej dla mnie). Bałem się, że w przypadku NH zrobi się buła lub zagra to nudno, a tu nic bardziej mylnego. Bas odpowiednio utwardzony, doskonale kontrolowany i bardzo dobrej jakości. Brzmienie bardzo czyste i klarowne. Lampy nadają organicznego sznytu oraz przyjemnej barwy. Szczególnie imponował mi wokal, który był żywy, namacalny, bez szarpliwości, za to pełny i szczegółowy. Każde z moich słuchawek zauważalnie zyskały na jakości i nie miałem się absolutnie do czego przyczepić. Co prawda nie robiłem porównania side to side ze sprzętami droższymi, więc nie będę tutaj przekonywał, że przy sprzęcie z wyższej półki już się nic nie zyska, bo pewnie zyska (zależy też kto czego szuka i potrzebuje), ale moim zdaniem to brzmienie nie tylko broni się w swojej półce cenowej, ale myślę, że nawet gra troszkę powyżej. Jak na tak grającego i wykonanego lampiaka, myślę, że cena jest bardzo rozsądna.

Mnie Auris zaskoczył bardzo pozytywnie, więc warto dać mu szansę, szczególnie jak ktoś potrzebuje bardzo dobrej technicznie lampy.

 

auris.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • discodroid przestał(a) promować i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności